Jump to content

Borodkin

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Borodkin

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 30.06.1992
  1. Millal ja kuidas lihased kõhetuvad?

    Ma kukkusin 93 pealt 77.5 peale . kuigi aeroobsega enam j6udsalt ei tegele , kaal veidike siiski langeb.
  2. Veidike huumorit

    v6imas :D
  3. Muusika

    rämmstäin
  4. MADONNA ja MUSKLID!

    Mutil on vanust ikka ka ,
  5. Diiet ennem , pärast ?

    Suuured tänud kõigile , mul oligi plaanis lihased uueti üles pumbata, ja kui siis ikkagi ei meeldi , siis rasvapõletad , Sain targemaks , Aitäh.
  6. Diiet ennem , pärast ?

    Aga samas seda , et ma olen kuu kuskil ainult aeroobsega tegelenud , kuid rasvast pole piisavalt lahti saanud , Söömise taha see asi ei saanud jääda ,eesmärk oligi rasvast lahti saada, kaotasin kuuga kuskil 10kg, arvatavasti ka palju lihaste arvelt , kuid siiski , hetkel veel häirib rasv kõhul .
  7. Diiet ennem , pärast ?

    Suured tänud info eest
  8. Diiet ennem , pärast ?

    Tervist , selline küsimus , et Kuidas oleks kasulikum , kas lihased üles tagasi ajada ja siis dieeti pidada või ennem rasvaprotsent alla ja siis alustada raske jõutreeninguga ? Kuna kõhul on liialt palju ,
  9. Kava!!

    Sooviksin ka , kui on võimalik , sander9992@hotmail.com
  10. Minu toitumiskava

    Kuidas muna alla läheb , toorelt keedetult , ?
  11. Jõusaal

    Treenerid ju platsil pole , ja nemad ei mängi ,
  12. kaldpink

    oleneb mis harjutusi sa pingil teed ? , kaldpik peab olema kaldu , täpselt ei tea aga ma sätin pingi umbes 45 kraadi peale , oma silmanägemise järgi.
  13. VIIN

    Viinad on pahad üleüldse.
  14. Naharebendid

    Endal on ka , pikemat aega juba , õlast biisepsi alguseni , mõlemal pool ja , puusadel.
×