Jump to content

Acqua

Kasutajad
  • Sisu loend

    180
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Acqua postitused

  1. Jõu- ning aeroobse trenni varieerimine

    Kas sa rasva põletamise eesmärgil intervalli ei tahaks teha? Vastupidavuse mõttes teeksin mina sinu asemel kindlasti jõu ja vastupidavustrenni samal nädalal, eriti kui sa iga trenn full-body teed, saad hästi kombineerida. Nt 2x jõusaal ja 2x vastupidavus vms nädalas. Trennid olgu sel juhul ülepäeviti. Aga eks vaata mida teised teadjamad ka arvavad.
  2. Huvitav kui pikk see parempoolne on? Kui see mees pimedal ajal tänaval liigub, siis on tänav tühi ka arvatavasti .
  3. Mida tugevama ja efektiivsema trenni teed, seda valusamad lihased on, vähemalt minul. Olen tegelenud pikalt erinevate spordialadega, nüüd mõnda aega jõusaaliga ja viimane rinnatrenn võttis lihase ikka väga valusaks. Aga see on hea valu ju, tunned, et oled lihast tublisti lõhkunud trennis, nüüd ta kasvab.
  4. Kunstnikuks peab sündima

    Väga võimas lihtsalt, muud polegi vaja öelda.
  5. Mida ma valesti teen?

    Esmalt sea toitumine korda. Seejärel tee aeroobset ja põleta rasva. Alles siis treeni kõhtu.
  6. Lailihas

    Lõuatõmmetele laia haardega võiksid jah põhirõhu panna. Väga hea harjutus.
  7. Uus A-rühm

    Ma arvan, pildi järgi , et vana on parem. See tundub selline too-today vms olema.
  8. Tänapäeva Popeye

    Pole paha... siiski on. Samas kui see vend oma eluga rahul on ja see talle hea enesetunde teeb, siis lasku aga käia, treenigu oma käsi veel kas või suuremaks. Kui see on mingi defekt, siis tubli, et ta selle enda kasuks on pööranud.
  9. Millist trenni soovitate?

    Kui sa mõtled seda n-ö purjelauaga surfi, siis seal on väga tugevat ülakeha vaja. Seega talvehooajal võiks tõsisemalt jõusaalis käia ja jõudu arendada. Võtta mingi treener ka juurde, kes kava teeb ja algul juhendab. Kergelt aeroobset ka veel trenni lõppu, kui vajadust on.
  10. Rinnalihase treening

    Cmon, need olid vaid näited erinevatestr harjutustest. Kolm harjutust, nt lamades horisontaalil surumine, kaldpingil lendamine ja pec dec vms works great algajale. Minule mõjus ja mõjub..
  11. õhtune valk

    Siis sobiks sulle paremini talvel suusatamine. Koormab palju vähem kui jooksmine.
  12. Jalgpallur jõusaalis

    Mina ütleks omaltpoolt, et treeni plahvatuslikkust eelkõige jõusaalis. Eriti jalgadele ilmselt. (Pool)kükist üleshüpped kergema raskusega vms nt.
  13. Rinnalihase treening

    Tuleks ikkagi lähtuda sellest, et erinevaid rinnaosasid võrdselt treenida. Kui sa teed horisontaalis surumis ja neg kaldega surumist, siis ilmselgelt saab lihaste alumine osa väga suure koormuse, aga ülemine ja sisemine osa mitte. Selleks peaksid veel pec-deci, kaablitevedu või kitsa haardega surumist ja pos kaldega surumist tegema.
  14. eesti noored

    Need vanad juba.. praegu joovad ju mõned 16-aastased juba veremürgituseni välja, nii et mis siin imestada.
  15. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Selle raha eest Suunto T-1, endal on hiljuti ostetud ja olen rahul. Väga stylish näeb välja ka, püüad jooksurajal pilke.
  16. Küsimus(ed) valkude kohta

    Soovitan ka sul oma menüü üle vaadata ja valgu-süsivesiku-rasva põhjal paika panna. Praegu saad tavatoidust ka liiga vähe valku. Tee see asi enne korda ja siis hakka sheiki võtma.
  17. järjekordne algaja :(

    Mina olen oma teadmised saanud praktiliselt fitness.ee saidilt. Hakka lihtsalt kusagilt pihta ja sul jätkub lugemist nädalateks ja nädalateks. Kiirelt ei tule miski tarkus .
  18. süsiveskikud peale trenni

    Oota, mismõttes on vadak vastunäidistatud 30g+ kogustes peale trenni? Mis probleeme sa täpsemalt mõtlesid?
  19. Triitseps osadeks

    Ma ise olen ka siiani prantsuse surumise peal olnud. Aga kui tahad rõhku panna veel, siis tee plokil alla surumist ja kitsa haardega horisontaalil surumist. Tänu esimesele kahele on minu triits mehiselt suurenenud, see kolmas peaks ka 5+ olema.
  20. KAALU TÕSTMINE

    Huvitavat infot tuleb välja siin. Mina teen lamades horisontaalil surumist ja peale seda kaldpinnal hantlitega surumist, et tunnetust ja stabiilsust arendada. Et oleks efektiivsem hantlitega kaldpinnal surumine lendamise vastu siis vahetada?
  21. Söögi ajal joomine.

    Mina nt ei joo üldse toidu kõrvale, pärast söömist läheb kõik jook korraga alla. Ja nii juba pikemat aega, ei tahagi toidu kõrvale juua.
  22. Pistmine

    Mõne päevaga korras siis. Mulle tuleb paratamatult ilmselt elu lõpuni meelde, kuidas mu esimese klassi kehalise õpetaja karjus, kui kellelgi pistis: PISTA VASTU SIIS!
  23. Mida süüa?

    Panda.. ? Ube sööd ikka? Söö palju kohe...
  24. Kindel söök kindlal kellajal.

    Ei noh see küll mingi raudpolt reegel pole, et iga toidukord peab sisaldama sama palju valku, bs. Kui sa saad lõunasest kanast nt 60g valku, siis kombineerid nii, et ülejäänutest saad selle kana arvelt vähem.
×