Jump to content

Acqua

Kasutajad
  • Sisu loend

    180
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Acqua postitused

  1. Mul kah vahest selline asi, tihti siis kui väsinuna olen trenni läinud ja lööb välja lõuga tõmmates. Siis kui hinge kinni hoian.
  2. Mis kuradi jutt see on, et alkoholi tarbides langeb treeningu efekt 50% ja neljast trennist saab kaks? Please picture, or no proof.
  3. Nagu pidutsemine=alkoholi tarbimine, väga vale. Peol saab ka kainena edukalt olla, eriti kulturist.
  4. USA toidulisandid

    Narkot hakkate tooma ?
  5. Kohupiim

    Ütlemata hea jook tuli mul smuuti 0,33 + 250g kohupiima .
  6. arengut ei tule

    Ma ei tea... ma ei soovitakski midagi a'la tee raskemaid kordusi vms. Kui sa tunned, et käid trennis vastu tahtmist, toitu sisse "vägistad" mitte ei söö, arengut nagu mingi nipiga pole... äkki prooviksid vahelduseks mõnda muud trenni? Äkki oled seal hulka parem kui praegu? Ses mõttes ei kui vaim on nüri siis pole millestki kasu. Ma loodan, et keegi ei pahanda mu mõtete peale, iga inimene on erinev .
  7. liiga raske trenn?

    Vahetult enne trenni ära ka söö. Kuskil tund-poolteist võiks varusid täiendada kergelt. Ära unusta trenni ajal juua. Ilmselt on üleväsimusest/trennist see. Võta kehale väike puhkus ja vaata mis pärast seda saab.
  8. Mis trenni teed? Mina soovitaks nt kohupiima ja banaani süüa, juua vett.
  9. Oksjoni "tellimine"

    Hera 80!
  10. kehamass

    Seda kas see on piisav kehakaal pelgalt nende andmete abil läbi neti öelda suht võimatu. Piisav üldse mille jaoks? Mis on eesmärk? Kui tahad kaalu tõsta ilma treeninguta, siis tee seda toitumise abil.
  11. kava läheks vaja

    Arvuta oma BAV välja ja palju sa kaloreid päevas saama peaksid. Jaga see nt 6-7 söögikorra peale ära. Iga toidukord sisaldagu nii rasvu, süsivesikuid ja valku, kui peamine rõhk pane valgule. Hommikul rohkem süsikaid. Mida päev edasi, seda valgurikkamaks mingu toit.
  12. whey gold standard

    Mõttekas on see küll, kui raha selle jaoks kulutada on. Minul kasvavad siiani lihased kiiresti, pool aastat olen tugevalt treeninud. Nii et ega tegelikult algajal eriti suurt vajadust pole, võtad sa peale trenni valku või mitte, lihas kasvab igal juhul. Süsikaid võta igatahes.
  13. kava läheks vaja

    Kui sa 4x käid, siis miks mitte nelja päeva kava? http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=15 Võid ju kolme asemel neli seeriat teha. Üldiselt kui niiviisi kava võtta, siis varem või hiljem mugandad selle endale sobivaks, sest päris ideaalsed need pole.
  14. Fasti tooted

    Ma siin küll ei ütleks, et Soome mingi tundmatu koht kusagil põhjas või idas on. Ja et USA on SUPER-FAMOUS koht .
  15. Naiste jalka

    Väga jõhker naine ikka. Ma loodan, et ta ainult väljakul selline .
  16. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178/73/17 Ei kurda.
  17. Rasva %

    FitShoppides peaksid rasva%mõõdikud olemas olema. Mine ja mõõda.
  18. Seljasirutajale keretõsted pukil ja pulss

    Hüppenööriga 10 min järjest hüpates on ilmselt väga raske pulssi aeroobses tsoonis hoida. Kuigi ma ei kasuta jõusaalis eriti suuri raskusi, ei tõusnud minu pulss kordagi trenni jooksul (ainult jõudu tegin) märkimisväärselt üle 150. Samas ei saaks öelda ju, et ma seal aeroobset tegin .
  19. Lihtne ja kiire oatamp

    Kas poleks parem kasutada praadimisel nt kookosõli või oliiviõli?
  20. Pullid pildid netist

    Ega jah, eesti meestel on siit ainult õppust võtta, kuidas trennivaba aega sisustada .
  21. Haigusest taastumine.

    Mina sinu asemel senikaua kuni kuur läbi vaataks videosid kuidas mehed rauda kangutavad ja töötaks-parandaks trenni ajal hoopis trennikava, et kui uuesti minek on, saad selle arvelt asja tasa teha.
  22. Mis edasi?

    Väga muljetavaldav, aga ega skulporitöö veel valmis pole. Saaksid veel rasva% alla viia jne. Aga muidu, keep going! Sport on elustiil. Ega sul praegu vist polegi mõtet kuivatada ennast, tee see talvehooaeg sama hooga, siis alles hakka sellega pihta.
  23. Suht kergelt isegi tuli vist, varu veel on.
  24. Hüpenöör

    Hm, sööd vähe ja siis sangad. Äkki kui sa nüüd veel 30min iga päev hüppama hakkad, lähed kriipsuks ära . Ma arvan ka, et toitumine korda ja jõusaal ja aeroobset veidike ja oled pinks ponks.
×