Jump to content

Acqua

Kasutajad
  • Sisu loend

    180
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Acqua postitused

  1. ortopeed vs spordiarst

    No minu arust on ortopeedi ja spordiarsti ikka väga raske võrrelda. Üks teab asja süvitsi, teine pinnapealselt. Minu spordiarstid ei ole siiani minu selja kohta mingit hüva nõu andnud, nii et olen ikka spetsialistide poole pöördunud.
  2. Zak Khan 138kg!

    Märkasin ka just seda. Ilmselt sealt august talle lihast sisse topitaksegi ...
  3. Treening kõhulihastele!

    Mis harjutus siis alumisele otsale hea oleks ja tervisehädasid ei põhjustaks?
  4. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    No murdmaasuusatamises mitte, kui just võistlus või kontrolltreening pole .
  5. Kolme päeva kava

    http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime
  6. 2 ahjukartulit ja 30 gr läbikasvanud soolapeekonit? Ja ei jõua ära kahetseda? Jumal olgu sulle armuline, et ta sind selliste süümepiinadega karistab. Ehk: miks sa põed?
  7. Bowling kui aeroobne treening

    Kena KU:LSAALi ja NIKONI reklaam . Ei, tore üritus jah, ja selged pildid.
  8. Sünnitus treeningu ajal

    Spordi ilu ja valu.
  9. toidulisandite mõju

    Heh, need Eesti arstid. Lugesin enne ühest terviseajakirjast, kuidas VOMAXi tervisespetsialist soovitas valgu saamiseks kohukesi süüa . Nii et ei, kontsentreeritud valk küll midagi halba ei tee, kui sa tervet purki päevas sisse ei ablatse.
  10. jõujoogi tarvitamine

    dextro=dekstroos=glükoos=viinamarjasuhkur
  11. Jõusaali kava

    Mind on see kava, muudatustega, viimased 7 kuud ilusti toitnud, lihast on tulnud juurde märgatavalt. Ja mitte et mul enne lihast poleks olnud. Samas mõni sõber, kes treenib 5-6x nd, pole üldsegi nii palju arenenud, nii et ära usu enda treenerit, kahest-kolmest korrast piisab sulle küll.
  12. jõujoogi tarvitamine

    Ja kuus tuleb vahel lausa 44 trenni, wow. Sa treenid rohkem kui nii mõnedki maailma tipus olevad sportlased. Kui nii jätkad, siis on kas ületreening või sa oled järgmine, noh, Indrek Sei äkki ?
  13. Kõhulihased

    Sa võid madala korduse ja suure raskusega seeriaid kõhule teha, kui paisunud kõhulihaste efekti tahad saavutada .
  14. Kihvt küsitlus ETV sport portaalis

    Samas, kas curling on sport ?
  15. Millist veebipäevikut kasutada??

    Kui kellelgi on, võiks anda Exceli *xls põhja, mille peale täitma hakata ja vajalikud tabelid jms jõusaalitreenija jaoks. Ise ei oska neid tabeleid jms hästi Excelis teha.
  16. Jah, lisaks omalt poolt, et ära selga üle 35 kraadi liiguta kui kõhtu teed. Endal ka selg tuksis ja soovitati seda. Crunches on sel juhul ainuke variant vist, aga saab nii külgedele kui ka ette teha. Aga kuidas seda selja nõgusust vältida? Endal on selg nõgusamaks küll jäänud, kui enne jõusaalis käima hakkamist.
  17. raha?

    Antud lauses oleks parem j2rele.
  18. Ferroax

    Pigem hommikul peale rasket sööki sisse võtta või siis õhtul peale sööki. Trenniga pole vaja siduda seda. IMO.
  19. sheik ja rasva %

    Minu teada on süsivesikute ja valgu suhe 2:1, seega sahhariide on poole rohkem kui valke. Hardgainerid panevad rohkem süsivesikuid.
  20. 3 päeva kava spliti loogilisus

    Ma teeks esimesel triitsa ja kolmandal biitsa.
  21. Abi vaja

    Mis mõttes tuua BCAA head ja halvad küljed välja? Nii lambine küsimus, ei oskagi vastata. Kuna sa oled algaja, siis ilmselgelt sul neid tooteid veel vaja ei lähe. Kui kasvab treenitus ja teadmised, saad ise aru, mida täpselt vaja on v mida üks või teine asi teeb.
  22. Ohh, http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime Võiks ise ka natuke ringi vaadata siin, päris kasulik sait muide.
  23. kcal päeavas

    See näitab ikka BAV siis?
  24. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Sellist nätsu kusagilt osta ka saab Eestis?
×