Jump to content

Molt

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Molt

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 25.12.1992
  1. linaseemneõli

    Peaks äkki uhmriga uhmerdama? Kust seda saada üldse?
  2. Ülikiire ainevahetus??

    No 400g liha korraga 60kgsel mehel on veits mõttetu pintslisse korraga tõmmata, tee sellest kaks söögikorda. 400 grammi on väga mehine kogus
  3. Oksjoni "tellimine"

    Ma ei saa nende oksjonite mõttest aru, oksjonil on alati samad tooted, mis fitshopides. Fitshop saaks poest ju rohkem raha
  4. Biitsepsid ...?

    Kas käed ripuvad lihtsalt külgedel ja hantlid venitavad, ma ei saa aru milline see venituspositsioon välja näeb?
  5. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas batoonikesi on veel?
  6. YouTube videod

    Mida sa naerad, see video on minu ja mailmani parim saavutus seni siin elus
  7. Mis neil invaliididel selle jõupulbriga ikka teha on, kui loogiliselt mõelda? Kõige paremini kõlab see noorte grupile annetamine.
  8. Erineva kujuga rinnalihased

    Ei, lihtsalt üpris sarnase ehitusega on. Ma olen liiga tark, et enda pilti siia üles hakkata laadima: muidu saaks dickneck teiseks.
  9. Rinnalihased on väga erineva kujuga ja näevad koledad välja. Kas on mingi võimalus kuidagi neid sümmeetrilisemaks vorpida? Näevad üpris sarnased nende rinnalihastega välja (vb natuke suuremad ainult) Kui rinnalihaseid mitte pingutada, siis pole erilist vahet näha. Aga pingutades on vaatepilt üpris õnnetu.
  10. sheik ja rasva %

    Minu arust on suhkru tihedus ikka suurem kui valgu oma. 70 ccm valku kaalub 30 g. Ma arvan, et kulbitäis suhkrut on 50 g. Keegi võiks dextrose'i tiheduse anda , siis saaks välja arvutada täpselt. Aga minu valgutünnil on soovitatud panna üks kulbitäis valgupulbrit ja seda on kõigest 19 g. (Ma olen 185 pikk ja kaalun 80) Kas peaks siis põhimõtteliselt 2 kulpi panema? Ma lähen muidu otse peale trenni koju ja enamasti saan ma tund aega peale trenni korraliku õhtusöögi, šeigi ülesanne on siiski ju "tulekahju" kustutamine peale trenni ja äkki sellest 20 g piisab selleks.
  11. Harjutuste vahetamine

    Vabandust mu võhiklikkuse pärast, aga mis asi on baasharjutus?
  12. Kuidas lihasmassi mõõta?

    Ma lihtsalt arvasin, et selline suurus eksisteerib Nojah, peeglist saab ka aimu.
  13. Rasvaprotsent on 17, kuid kuidas lihasmassi % mõõta. Millised on normid? Kui palju tavainimesel, kiivikal jne..?
  14. keefir või piim ?

    Aga kas siis näiteks kodujuustu ka ei tohi koos lihaga tarvitada?
  15. Kreatiin

    Aga miks sprinteritel üldse suured lihased on? Vaatasin MMi ja seal oli üks valge noor prantsuse poiss, aeg 10,04. Oli suht peenike. Kas sprineritle peavad kõik lihased suured ja tugevad olema, ma ei saa aru, kuidas trapets näiteks kaasa aitab? Ja kuidas selle kreatiini manustamisega jääb?
×