Jump to content

RainKuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    477
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    9

Koik RainKuusnõmm postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    järg aasta sihime esikohta ! karikas on vaja saaremaale tagasi võidelda.
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Võistlused läbi kevadhooajaks ning järjekordne karikas lisandus riiulisse-seekord siis VENNAD KUUSNÕMMED meeskonnaga saavutatud II koht võistkondlikus arvestuses.Kehakaalus jäin 4ndaks .Esialgul kui vaatasin algraskuseid siis pakkusin end 5ndaks kui 4nda koha mees ebaõnnestus oma raskuste valimisel ning kordasin tema surutud raskust ja sain 4nda koha.Esikoha võttis Raigo,teine Aimar,kolmas salu sõdur Tiit Saarma(kellele ma selles kategoorias koguaeg kaotan ) Alustasin 125kg kuna oli endiselt palavik, kõha ning nohu.Kusjuures palavik nüüdseks läinud,häält ei ole siiani tagasi saanud.hääl kähiseb nagu mitu päeva järjest joonud mehel :Aga teiseks katseks panin 12.5kg lisaks ehk 137.5 kg,see ka kergelt ning siis panin 145kg-seda raskust olen trennis ainult raw surunud.Seega loen seda enda rekordiks peatusega surumisel. Võistlused ise olid väga hästi korraldatud,soojendusalal oli võimalus süüa õuna ning kohukesi,samuti joogiks spordijook.Enne autasustamist veel kringel!!!Sellise väikse võistluse kohta oli kõik väga OK! Mulle meeldis ka see ,et kohale tuli ka hr.president isiklikult.Tänu temale oli ka võistluskatsete hindamine professionaalsem. Peale võistluseid võõrustas Rait Sagor surujaid enda kodus väikse grill-peoga.Rahvast oli kohal üksjagu ning arvan,et kõik jäid rahule kes võtsid vaevaks kohale tulla. Täna aga käisime Sparta fitshopist enne trenni läbi ning mina võtsin endale toiduvalikusse WHEY 3 ning sokolaadi PUDINGU.Lisaks mõned fasti batoonid.
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna homme on käes 1.juuni ja sel päeval on Orisaares Saaremaa lamades surumise võistlused.Stardime saaremaa poole homme kusagil 6.45 paiku hommikul. Peale dieeti olin suutnud juba lamadesurumise trenne teha üksjagu ja tulemuski polnud kehv,et võistelda.Kuid tuhandete fännide kurvastuseks jääb vist homme võistlemata,sest olen juba teist päeva haige.Kurk valus,nohu,palavik,mis on jätkuvalt ainult tõusuteel. Aga loodan,et saan ehk 1 katse ära suruda,et Vendade meeskond tulemuse kirja saaks...eks see selgub homme
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    täpsema retsepti kirjutan õhtupoole siia.Kook ise on väga maitsev minu jaoks kuna olen ise suur protein pudingu ja halvaa fänn. Samuti on raske ära õelda napoleon koogist siis kõik 3 kokku on suurepärane kooslus.
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tehtud Fasti valge-sokolaadi pudingu ja halvaa Napoleon.Autoriks minu perenaine Eva!
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    4 kuud
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Vahelduseks lõikasin kokku kaks pilti,üks enne dieeti ning teine nädal enne võistluseid moldovas tehtud.vahe u 9kg...
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna tegin ka oma teise trenni peale väikest nädalast puhkust.Teen rahulikult uuesti algust.Toimetan tunde järgi ja kergete raskustega.Täna aga tegin lamades surumist,Peale seda käisin õues jooksmas,nii oma 3-4km rahuliku tempoga sai joostud(alguse kohta küll)-kaal tahab vägisi kõrgeks minna,seega otsustasin end natuke rohkem liigutama hakata kuna saali trenne on niikuinii vähe.Samas ilmad on ka juba täitsa parajad,et õues aega veeta toidulisanditest on mul hetkel FASTI puddingud,neid sõin nii dieedi ajal kui ka nüüd peale dieeti.maitsevalikus hetkel karamell ja valge sokolaad.
  9. Minu kati kaks esimest võeti kontrolli.klassikutest võitjad kõikidest kattides samuti.bodybuildingust vast ei võetudki.
  10. Hommikust.päev on alanud rahulikult.hommikusöögid söödud,Janar läks linna vaatama.Ott kongressil ning meie hakkame varsti grimmima.Et olla aegsasti valmis.Kell 15 on avatseremoonia ja siis peale kohe minu kategooria.Raigo arvas,et tema on võistlustules umbes kella 17 paiku.
  11. Nojah ühekorra saab vastavas katis võistelda ka kus on enamvähem piirid paigas.pikkuse kaalu suhe.ei pea seisma Janari vastu ,kus tekib tohutu kontrast
  12. Ott laval käinud.oli esimeses väljakutses sees!
  13. Raigo laval käinud....7 meest ja tase on kõrge.lähiajal peaks saabuma ka uudiseid
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Raigo käis täna läbi fitshopist ja täiendas meie toiduvarusid FASTi poolt pakutavate toidulisanditega...
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    tegin rind-õlg-triitseps päeva ja pilt ka peale rinnaharjutuste lõppu.Spartas selle koha peal hea valgus
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Rain classic bodybuilding -168 ,Raigo bodybuilding -75
  17. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tänasest trennist ka üks klõps,plaanis oli rinnapäev ja lisaks õlg ja triitseps,korra vaatasin peeglist ka vormi ning üks huvitav pilt ka.Homme on plaanis minna Oti juurde ülevaatusele kell 15 eks siis kuuleb kus ja mis on hetkevorm Kaal on hetkel täpselt selline nagu olen selle alates 15 jaanuarist siiamaani rihtinud.ühesõnaga graafikus. Toidulisanditest kasutan praegu hommikupudrule igapäev hera80 -ülihea hommikupudrule!Lähiajal varun veel puddingut juurde kuna dieet kohevarsti läbi saamas ja siis saab maiustama hakata.Üks kott valgesokolaadi oma juba on ootamas ...
  18. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kuna nüüdseks on EKV ja balti matš seljataga siis on jäänud veel 1 võistlus,See,mille pärst üldse otsustasin kevad hooaja kaasa teha.Euroopa meistrivõistlused muidugi.Põhimõtteliselt 2 nädalapärst on juba lend moldovasse.Minu eesmärk on täidetud kui saan seal finaalikoha... Kokkuvõtte sellest hooajast kirjutan ka siis kuna peaeesmärk veel täitmata.tegelikult tahtsin eilsest trennist maha kirjutada mõned numbrid,seda just lamades surumises,tegin 105kgx10 kordust..115x3(sinna jätsin varu) ning siis 135kgx1 sellise kehakaalu juures ma pole seda kunagi jaksanud nagu praegu kaalun... 1.juuni saaremaal surumisvõistlused ja selleks ajaks peab end suutma ka uuesti vormi ajada surumises et "vendade" meeskonna eest ikka väärikalt esineda. Reisi rahad ka põhimõtteliselt koos ja omapoolse toe lubas anda ka kodusaal Sparta Spordiklubi.Hea ,et on sellised klubisid on nagu Sparta!
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täna kell 20.30 lennuga Riiast saabusid ka meie medalistid.Käisime neid vastu võtmas,õnnitlemas hea töö eest!
  20. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Raidile kiitus,hea kokkuvõte.Banketil oleks võinud ikka end premeerida veidi tehtud töö eest.
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    hea tagaside mulle tänu nendele piltidele.Poseerimisel mõningad vead ja tean mida korrigeerida. kehakaal hetkel 69.15 kuid klassikas pean olema 10ndal mail umbes 67kg.samas tuleb seda teha ka juba EKV. Täna tegime trenni ka revalis ära peale vormipilte ning harjutasime ka vabakava.Kuna homme on trennivaba päev siis kavatsen seda aega pühendada vabakavale ning muuta mõningaid asju kavas,mis sai Otiga kokku lepitud. toidulisanditest kasutan praegu hommikupudrule lisaks whey + ning õhtul võtan fast vitamiine ja pump+.Wheyd ma varem polnudki kasutanud ja maitse on igatahes hea!
  22. kusagilt käis läbi ka,et prnatslane tõmmanud varasemalt ainutl 260kg.eks näis....
×