Jump to content

Aadu56

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aadu56

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 03.07.1989
  1. Kava

    Ploki tõmbed ülalt laia ja kitsa haardega nii, et põlvili tõmban vastu rinda. Üks on nagu lõuatõmme laia ja pealt haardega ja teine on kitsa ja alt haardega. nagu ma olen aru saanud, siis need kaks harjutust on üsnagi erinevad? Ja siis ploki tõmbed kukla taha on masina peal istudes. Ja kuidas kaks lendamist mõttetud on? Jah, õlg töötab, aga erinev osa õlast mõlemal harjutusel. Küljele ja ette peaksid olema väga erinevad ja neid mõlemaid soovitati mul teha aga samas mul oli väga saamatu õpetaja.
  2. Kava

    Nüüd kui ma sellele mõtlen, siis see oleks tõesti natukene imelik. Siis jagan kava neljaks.
  3. Kava

    Tervist, tahaksin mingisugust kinnitust, et mu kava on "õige". Vanasti tegin kolm korda nädalas trenni jõusaalis ja see võttis kuskil 2 tundi, võimalik, et isegi rohkem. Muutsin oma kava nii, et käin viis korda nädalas jõusaalis aga olen seal kuskil tund või vähem, nii on vähe meeldivam minu jaoks. Kava on siis selline: Esmaspäev: Rind ja kõht -Lamades kangi hantlitega surumine 4x8 -Kaldpinnal hantlitega surumine 4x6-8 -Ületõmbed kangiga 4x8 -Käsikute lennutamine 4x6-8 -Käsikute lennutamine kaldpinnal 4x6-8 -Kätekõverdused jalad toolile asetatud 4x8-10 -Keretõsted kõhupingil 4x15-20 -Jalgade tõsted kaldpinnal 4x10-20 Teisipäev: Selg, trapets ja alaselg -Jõutõmme 4x6-8 -Ploki tõmbed ülalt laia haardega 4x8-10 -Ploki tõmbed ülalt kitsa haardega 4x8-10 -Tõmbed käsikuga, ettekallutatult 4x8-10 -Trapetsile õlakehitus kang ees 4x10 -Alaseljale keretõsted pukil lisaraskusega 4x8-10 -Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 4x8-10 -Ploki tõmbed kukla taha 4x8-10 Kolmapäev: Jalad -Säärte sirutamine ette 4x8-10 -Kükk kang turjal 4x6-8 -Jalapress 4x8-10 -Säärtele seistes hantel käes 4x10-15 -Sirgete jalgadega jõutõmme 4x8-10 -Etteaste kükk käsikutega 4x8-10 Neljapäev: Vaba Reede:Triitseps ja õlg -Istudes hantlite surumine(Military Press) 4x8-10 -lendamine küljele, seistes 4x8-10 -Lendamine ette kangiga või hantlitega, seistes 4x8-10 -Lendamine küljele, ettekallutatult 4x8-10 -kangi tõmbamine lõua alla, kits haardega 3x8-10 -Lamades prantsuse surumine 4x8-10 -Ploki alla surumine, seistes 4x8-10 -Küünarvarre sirutamine käsikuga 4x8-10 .Küünarvarre sirutamine taha, ettekallutatult 4x8-10 Laupäev: Biitseps ja kõht -Istudes kaldpinnal hantlitega küünarvarte kõverdus 4x8-10 -Seistes kangiga küünarvarte kõverdus 4x8-10 -Seistes hantlitega küünarvarte kõverdus 4x8-10 -Ühe käega hantliga konsentreeritult 4x8-10 -Käsivartele randmep. althaare kang 4x8-10 -Küünarvarte kõverdamine alaplokil, seistes 4x8-10 -Küünarvarre kõverdamine alaplokil 4x8-10 Pühapäev: Vaba
×