Jump to content

T. Henry

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

T. Henry

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.12.1992
  1. Toituminè ja treeningkava?

    kindlasti oleks hea tellida , kui raha oleks, aga pole ju niipalju ju ma pean ikka siis kuidagi ise hakkama saama.
  2. Tere! Olen 17 aastat vana, kaalun kuskil 60kg ja olen u 173 cm pikk. Tahaksin endale head ja efektiivset treeningkava, ning toitumiskava. Olen nüüd viimasel ajal hakanud käima 3 korda nädalas jõusaalis( kokku olen käinud umbes 1 kuu) kuid pole mul erilist kava midagi, rohkem mötlen kohapeal midagi välja. Toitumisega, olen loobunud paljudest asjadest: kröpsudest, kokast jms. olen hakanud sööma iga hommik putru , peale trenni söön kohupiima/kohukest , joon piima, ja söön ka lihatooteid. Tahaksin väga hakata nüüd uues koolis tegema jõudu( eelkõige ülakehale) ja asi oleks palju efektiivsem ja kiirem, kui oleks õige toitumine ja treeningkava. Aidake palun!!! Ja üks küsimus veel: Ma ostsin endale ka proteiinitoote - 100% Whey Gold Standard, kuid pole seda siiani kasutanud, kas on seda mötekas kohe kasutama hakata, vöi alles siis, kui olen juba mönda aega puhast trenni teinud?
×