Jump to content

MastaKilla

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MastaKilla

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 16.01.1982
  1. Jooksmine

    sai 9 aasta eest sõjaväes joostud 30nekesi.see oli minu meelest suht lõbus:)ja ka rahvajooksud on mulle meeldinud.ise paraku treenin enamuse ajast üksi,kuid kui vahest tallinna satun,siis naudin spordiklubisid täiega.
  2. "Stripparit" vajaks

    kirp,lähed või?:)teine lahendus,et lähme kõik koos ja teeme tydrukutele strippi:))
  3. "Stripparit" vajaks

    gabriel õige mees.ja suht odav ka 500.tüdrukud,palun!
  4. "Stripparit" vajaks

    jah,aga väheke pedelik siis,kui poiste ees hööritad oma kõhulihaseis:)heee
  5. "Stripparit" vajaks

    lahe on siis,kui keegi lähebki strippama ja seal 4 tüdrukut ja 7poissi vahivad pealt:)hehe
  6. "Stripparit" vajaks

    hea teema:)on siin foorumis siis lihaselisi poisse?
  7. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    just-just.siis ma teengi pulloverit:)
  8. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    ah jaa,muideks nii palju veel,et kangiga püramiidi teha on palju mõnusam ja lausa naudin,kuid pomm võtab ikka ohkama küll:)
  9. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    hehh....naljamehed.rinnalihas mul liiga suur küll ei ole,kuid kena näeb välja jah.ja selle 50kg pommi lennutamine ei ole sugugi kerge,kui lamad pingil ja lased käed üle pea maha,ning siis rinnale.kes proovinud pole,ei pruugi hakkamagi saada(isegi kui jaksab ka 130 pingist lükata).mul on käinud pea 2meetrised mehed jõusaalis proovimas ja parim sai 40kg 1he korra ylesse.proovige järele.samas käsi(pähkel)selle sama harjutusega on jaanuarist(39cm)tänaseks päevaks paisunud 44-le cm-ile.käsi kasvab jõudsalt.teen ju õlad ka selle pommiga.kogu keha on proportsioonis:)
  10. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    to Wire.treenin muid lihaseid ka ikka.lennutan 50kg pommi yle pea(lamades) 8-9 korda ja nii 6 seeriat.käed lähevad ilusaks nii.siis tõstan sama pommi sirge seljaga rippuvate kätega näoni ja alla tagasi(õlad-kael).kõhulihaseid treenin sinna vahele ja kõige lõpus jooksen kiirelt 4km.vorm on hakkanud paranema silmnähtavalt.eriti rahul olen sangpommiga.kui keegi soovib,siis mul on yks 40kg pomm yle.jäi väikseks.annan niisama ära.
  11. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    püramiid ok minu arust ka.lamades rinnalt 80kg 15 tõstet,90kg 12 tõstet,100kg 8 tõstet-soojenduseks ja siis 110kg 5-6 tõstet nii 5 seeriat.4 päeva nädalas,vahest ka kolm ja rinnale nagu rohkem polegi vaja.
  12. Sinu tulemused?

    1)130 2)ei tee 3)ei tee vanus 27.kaal 87 pikkus 176cm treeninud 2 aastat sangpommide ja kangiga. ah jaa,sangpomme valmistan ise.praegune kaalub 50kg ja selle aasta lõpuni pole raskemat veel vaja valmistada ka
×