Jump to content

Aimuu

Kasutajad
  • Sisu loend

    450
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aimuu

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 21.02.1993
  1. 2 esed kordused 1 asemel

    huvitav on see, et mina küll küsimusest nagu aru ei saanud eriti vaevalt mõni spetsialist ka aru saab, seleta lahti mida sa mõtled ja teada tahad
  2. Kui varem osalenud pole power cupi etappidel siis ei saa osa võtta?
  3. Mis need power cupi tulemuse taga olevad "punktid" tähendavad, kas mitte korduste peale ei ole see? äkki keegi seletab lahti, või olen lihtsalt ise juhm
  4. no aga samas pole ka särki kas on mõtet lolli mängima tulla
  5. ehk peaksin haiguse tõttu vaid power cupist osa võtma, no eks see selgub, pole enam aega teha trenni võistlusreeglitega, kui siis esmaspäeval, no eks näis!
  6. Kas sina teed regulaarselt sporti?

    Teen regulaarselt sporti ja arvan, et sport on vägagi vajalik, suhteliselt mõttetu küsitus tõesti muidu, lootsin ikka rohkem küsimusi
  7. Mida see power cup endast kujutab ? oma kehakaalu surumine korduste peale? ja kui võtta osa sealt kas siis puhtmaksimumi võistlusest ka osa saab võtta? ja see ka, et kas power cup ka särk lubatud?
  8. pole ennem kunagi võistlenud, võistlusreeglitega pole kunagi surumist proovinud, trennirekord rinnalt 110, hetkel haige ka, peab kiirelt terveks ravima end. tulen puhtalt kogemuste pärast. + särki pole samuti.
  9. võistlen -82.5kg noored arvatavasti. Barni, sul särk on ?
  10. power cupis kehtib ka 14-19 vanuseklass?
  11. Plaan minna võistlema, kas noored suruvad särgiga?
  12. Kevin on väga kõva rusikas, edu ja jaksu! nina on ikka julmalt sassis teisel tüübil.
  13. "Kaalust alla" TV3- st

    Vaatasin, väga meeldis, ootan huviga teisi osasid.
  14. 110 kg rekord, kaal 77 kg vanus veel 3 ja pool kuud 16, olen 110'ga rahul, nüüd võtan kergemalt, eks näis kas proovin enne 17 saamist 115 või mitte.
  15. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    nüüd 176/78/16
×