Jump to content

maxcar

Kasutajad
  • Sisu loend

    355
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

maxcar

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 02.02.1994
  1. Magusaisu

    Joo palju vett siis läheb magusaisu ära Vähemalt minupuhul on nii. Kuid kui see ei aita siis kasvata iseloomu ning lihtsalt ära söö
  2. jõujoogi tarvitamine

    Võtan ise hera80. Kuigi ei soovita ültse lisandeid. Võik vähendada koormust sest mis su süda 5 aasta pärast ütleb? parem söö rohkem kui hakkad keemiat võtma.
  3. Britt Miller- bodybuilder

    Vormil pole tõesti viga midagi Võik omalgi sellised lihased olla
  4. PALJU ÕNNE ROTTER

    Palju Õnne
  5. tervist

    Kiiresti saab aga saab rasva kilo kuu jooksul on normaalne seda koos jõusaaliga. Sööd korralikuld 4-6 korda päevas teed trenni. Peale trenni kindlasti mingi kohupiim või kodujuust või midagi sellist.
  6. eesti noored

    Isegi piisav viin ei tee koledast naisest ilusat. vähemalt minupuhul nii.
  7. Haigena söömine.

    Kõik räägiva 39 pole tunda palavikku asi ongi nii. Ma ei sAA ERITI ARU ET HAIGE KUI MUL 39 PALAVIK AGA KUI 37.9 SIIS ON SELLINE TUNNE, et suren kohe.
  8. Haigena söömine.

    süsivesikuid saan ma teest koos meega .
  9. Haigena söömine.

    Söök alla ei lähe tõmbasin 50g hera80 ,et valku natuke saada.
  10. Haigena söömine.

    Palavikuga ei tehta trenni !
  11. Haigena söömine.

    Higistan nagu hull liikuda ei jõua aga söök alla ei lähe. Olen täiesti jõuetu :S Vett olen täna joond 3-4 liitrit aga tunnen et seda on ikka vähe :S Joon koguaeg ja higistan selle kohe välja aga samas on näljatunne. Kuid toit alla ei lähe.
  12. Haigena söömine.

    Söön tavaliselt 4-6 korda päevas kuid nüüd on 39 palavik ja toit ei taha sisse minna. Kas peaks lihtsald sisse sundima? Paranen kiiremini kui söön ikka korralikuld? Joon teesid ja võtan mingeid tablette.
×