Jump to content

Lexusl

Kasutajad
  • Sisu loend

    668
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Lexusl postitused

  1. Ilus vaadata kohe seda osalejate jada Vesi naha vahele kõigile
  2. Aga vaata galeriid, mõned postid üleval
  3. Seda protokolli pole veel vist, peab ootama.
  4. Krt, pean ise tulema ve, et 60 täis saaks?
  5. No kui siin juba lemmikuid välja nimetatakse siis mulle sümpatiseerib nr. 5
  6. Päris tore ja pikk osalejate nimekiri. Iga aastaga läheb põnevamaks ka ja mis eriti meeldiv, et bikinis on nii palju võistlejaid ja tase on muutunud lühikese ajaga väga heaks niing seega ka konkurents tihe
  7. Kükk jah vajab veel lihvimist. Peale selle, et põlved sisse vajuvad, oled sa ka ette kaldu. Viimaste korduste ajal vaatasin hirmuga, et millal sa ette kukud. Õnneks on turvatalad ees
  8. Mõtlesin sama asja peale, samas kui nüüd nati OT'd siis Pealtnägijas näidati ühte meest kes tegi talvel tervisejookus kesklinnas palja ülakehaga. Ja sellist asja näidatakse riigitelevisioonis, ning kiidetakse veel takka.
  9. Väga korralik muutus! Endal ka sama asi käsil, e. kaalukaotus rasva arvelt. Olen seni kaotanud kahe kuuga 6,6kg. Start oli 97.5kg pealt ja täna olen 90.9 Lahe video ja olgugi, et mul hetkel õnneks moti muudust ei ole siis sain seda siiski juurde. Edu edaspidiseks!
  10. Mis see siis ära ei ole? Kas Hr. Aleksei tuli 8h? Kui jah siis meiesugustel läheks nats rohkem ma arvan
  11. Ühe rehvi ikka maantee röövis See käib asja juurde Päris lahe oleks teha järgmine aasta nii, et kõik läheks koos ratastega?
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mis sa siin võistluse piltidega lehvitad, pidid ju trennist tegema Aga mis neisse piltidesse puutub siis pole ühtegi halba sõna öelda
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selga tuleb sul ikka kasvatada veel, ära parem näita
  14. Kas närvivalu?

    Küll vana teema aga tundub, et mul võikse olla mõlema probleemiga tegemist, sest mingi aega tagasi olid just nimmevalud. Need aga kadusid ära ja siis oli vahepeal vaikus. Siis tekkis jama vasaku jalaga, et selline tuim ning tekitab tunde nagu veri ei käiks korralikult läbi? Istuda on täielik piin, siis on selline tunne, et seal kus tuhar läheb üle reie tagaosaks, surub nagu mingi närvi kinni vms. On ka istuv töö aga miks siis kõigil istuva iseloomuga töötajatel seda jama ei ole? Täiega jama värk igal juhul
  15. Liis, sa teed mu elu raskeks
  16. Ära võta! Kui sa lähed siis pole kahtlustik, et üks ilus naine on kohal
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Poisid poisid mis te kaklete siin nüüd
  18. Sire sai

    Well said
  19. Sire sai

    Esmamulje oli suht kehv Mäludes muutus kummiks ja maitse ka kõige meeldivam ei olnud + läks halliatma! Kuiva panni peal röstides ja juust peale panna oli enam vähem põhitoidu kõrvale.
  20. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Väga bro
  21. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Tervist! Kas mingit ühekordset rasvapõletaja pakikest/ampulli ka on juhuks kui enda oma koju ununes ?
  22. Raigol ikka korralik vorm! Tundub suht selge värk!
×