Jump to content

Tikker

Kasutajad
  • Sisu loend

    36
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tikker

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 21.12.1993
  1. Väike probleem kaalust üles minemisega

    Kannatust peab olema. Ma 180 cm ja kaalun 72,8 kg 18 a. 1,5 aaasta tagasi olin 58 miskit ja nüüd vaikselt tõuseb. Kõige tähtsam on toitumisest kinni pidada ja tööd kõvasti teha
  2. Saun peale trenni

    Tekkis küsimus, kui ma käin peale trenni iga kord saunas, siis ta mõjub hästi või halvasti mu kehale? Aitäh!
  3. Paremal õlal olev tatoveering sobib talle väga hästi ja siis näed kuskil mõnda nagla, kellel on käsi peenike ja liha pole sihukese asjaga
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Imre, mida su tatoveering lähemalt kujutab?(mis on pildil ja on ka mingi tähendus?) Edu ja jaksu
  5. Ma arvan, et Ott ja teised ''loomad'' enam ei elaks siis
  6. Uruguay jalkamehed Spartas

    jalgu on tõesti vaja! neil on juba need suht olemas, kui aus olla. treenima peab ka ülakeha, et kehamängus või peavõitluses peale jääda!!
  7. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    toitumine on paigas? see on kõige alus:)
  8. Kas teen kõike õigesti?

    Toitumine pane korralikult paika ja treeni ka kindlasti jalgu.
  9. Valgurikkad pannkoogid

    Väga head pannarid tulid. Maitse oli super ja tegemisega polnud ka mingit jura. 5+
  10. Glükoositabletid?

    Paljud mõtlevad, et kui neid trennis lutsutavad siis tuleb lihas ja jõud. Toitumine üldiselt on korras?
  11. Mida need vennad söövad?
  12. Surumiskava Kaidolt

    Kaido ole hea ja saada mulle ka kava. reio.mandla@gmail.com Aitäh!
  13. Sinu tulemused?

    Vanus : 16 kaal: 67 kg rinnalt surun 80kg kükki 105 kg
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    teie vb ei saa nii aru nagu ma mõtlen. ma mõtlen seda, et võiks kuskil siin kandis ka midagi sihukest olla
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kuule mida sa seletad? Lihtsalt siin ma käin teen trenni 5 korda nädalas ja kõik, seal ma saaksin palju uut infot, kuidas midagi teha ja kas teen kõike õigesti!
×