Jump to content

Aksel F

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aksel F

  • Tase
    Algaja
  1. Kas just vend vähki, aga kindlasti kedagi Eesti tipptegijatest. Õnnitlused vend vähile ka.
  2. et siin ei pidanudki vv silmas täiesti uusi mehi Eesti kulturismi areenil, vaid selliseid salatrennimehi, kelle vormist ei tea viimase tunnini keegi mitte midagi. Mis siin keerulist on? Teise koha puhul soovin vähjale juba praegu õnne, vaatame, mis paari nädala pärast selgub...
  3. Kas see oli siis päris Nisu-Uno? Vremjast?
  4. Mis kaalus see vv võistelnud on?
  5. Ah,naiste värk.Vend vähile terviseid.
  6. Ei saa vist enam uut aastat soovida,soovin siis head vana aasta lõppu! Aga enne lõppu tahaks veel vähki kevadel ja sügisel laval näha.Keda soovin kevadel karikavõistlustel laval näha mina?Muidugi VEND VÄHKI!
  7. Miks ei ole kuulda olnud vend vähi rihmaotsingutest?Mingi mees lubas ju isiklikult ukse ees seista ja kõiki kontrollima hakata.Maren.Ehk selgitad,mida see panemine tähendab?Kes,kus ja kuidas paneb?Ja miks paneb?
  8. No teegi siis Otist 300 kommentaari.Võid sellest Reval-Spordi treenerist alustada,saad ehk 300 kiiremini täis.Vend vähk vaevalt kõigist parem on,aga tal on lihtsalt palju sõpru erinevates Eesti maakondades.Mees ei ole mingi jamaga hakkama saanud ja suhtleb vabalt.Muide,kes ei ole veel tähele pannud-Sacatini on siin teemas sage külaline.Vaadake ja imetlege tema kommentaare!Vahel ei olegi nagu midagi kommenteerida,aga soov õhku liigutada vajab tegutsemist.Eks temagi on tubli,kahjuks vist ebaterve.Varesele valu...
  9. Mis kuradi jama see on?Mis plöga sa siin ajad? Sul on vist kole tahtmine kõigile halvasti öelda.See ei ole küll mingi jututuba ja ma ei lase ennast selliste lollustega kaasa tõmmata ja soovitan ka sellistel sacatinidel mujale kolida.Siin on tegemist siiski tõsiste küsimuste-vastustega.Olen nii mõnigi kord siit asjalikku nõuannet saanud ja siinsed teemakohased kommentaarid on alati teretulnud.Head õhtut.
×