Jump to content

Midri

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Midri

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.01.1989
  1. WOW! Ma usun, et on teisigi, kes tahaks, et nende jalad ööga selliseid imesid teeksid! Ja Natalja on muidugi super! Elame vaimustunult kaasa!
  2. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Siit siis tulevad minu ennustused : Naiste Fitness 1. Natalia Nazarenko - Kiivikas (EST) 2. Kristina Koroljak (EST) Bikini Model 3. Vitalya Dmitreva (EST) 5. Jekaterina Smirnova (EST) 6. Olga Jakovleva (EST) Bodyfitness naised 1. Esta Pilt (EST) 3. Merike Sula (EST) Meeste fitness 1. Oleg Anissimov (EST) Juuniorid kulturism 1. Jevgeni Kuzmin (EST) 2. Rainer Neemsalu (EST) 4. Anton Ostroglazov (EST) 5. Siim Kelner (EST) Klassikaline kulturism mehed 1. Janar Rückenberg (EST) 4. Marti Taru (EST) Meeste kulturism 4. Andrei Abrossimov (EST) 5. Nikolai Kornõshev (EST) Edu meie sportlastele ja teistele pöidlahoidjatele! Jõudu!
  3. Tänan auhinna eest ja korraldage ikka ja jälle ennustusvõistlusi, on põnev kaasa lüüa! Jõudu ja jaksu kõigile!
  4. Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja: Jevgeni Kuzmin Body Fitnessi Absoluutne võitja: Esta Pilt Bikini Modeli võitja: Liis Ivask Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja: Janar Rückenberg Meeste kulturismi absoluudi TOP 6: 1 Janar Rückenberg 2 Imre Vähi 3 Marek Morozov 4 Andrei Abrossimov 5 Nikolai Kornõšev 6 Marti Taru
  5. Mina vs. Jõusaal

    Kui mina näen jõusaalis kedagi, kes natukene uje või kohe näha, et alles avastab seda maailma, siis pean tunnistama, et ikka jälgin silma nurgast. Aga mitte sellepärast, et tahaks hirmsasti naerda või seljataga inetult kommenteerida, vaid pigem sellise pilguga, et äkki vajab ta abi. Ja seni olen ka läinud juurde ja lahkelt oma abi pakkunud, kui näen, et olukord kisub veidi ohtlikuks harjutajale, ning sellele on reageeritud hästi. Seega arvan, et märgakem inimesi enda ümber ja kus näete viga laita, minge ja aidake.
  6. Mina vs. Jõusaal

    Oleneb kuidas kokkuleppele saate
  7. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Oi, ma tänan! Kaks ennustust niimoodi siis läinud... Väga tore, silm on järelikult hea Edu kõigile töös, trennis ja isiklikus elus ning muidugi palju, palju, palju õnne meie sportlastele!!!
  8. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Naised bodyfitnes+163 cm Cristina Alev - 4 Annika Summel - 10 Jaanika Saareleht - 7 Mehed klassikaline kulturism-180 cm Imre Vähi - 3 Mikk Raudsepp - 2 Marti Taru - 6 Mehed klassikaline kulturism+180 cm Jüri Leinvald - 3 Indrek Viska - 4 Mehed kulturism-90kg Ott Kiivikas - 3
  9. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Mis hinnaga saaks naiste Soft hoodie valge pusa ? Aitäh vastamast!
  10. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Noored -70kg Rainer Neemsalu - 2 Silver Eensalu - 1 Hendrik Ennusaar - 3 Noored +70kg Paul-Eerik Rosenberg - 2 Siim Veri - 3 Kert Uppin - 1 Juuniorid -75kg Aimar Kuusnõmm - 1 Indrek Lemmats - 3 Kristjan-Johannes Konsap - 2 Juuniorid +75kg Mikk Raudsepp - 1 Taavi Merisalu -2 Klassikaline Kulturism -180cm Imre Vähi - 1 Harri Indus - 3 Maikal Pikalev - 4 Siim Savisaar - 5 Marti Taru - 2 Klassikaline Kulturism +180cm Leinvald Jüri - 1 Martin Münz - 3 Indrek Viska - 2 Lennart Männiste -4 Mehed -80kg Siim Sammalkivi - 4 Rain Kuusnõmm - 1 Andrey Abrossimov - 3 Taavi Talah - 2 Mehed -90kg Ott Kiivikas - 1 Mehed +90kg Aleksandr Aleksejev - 1 Janar Gröön - 2 BodyFitness -163cm Esta Pilt - 1 Julia Dunik - 2 Marina Sakutene - 4 Helen Liiva - 3 BodyFitness +163cm Christina Alev - 1 Annika Summel - 2 Jaanika Saareleht - 3 Tiina Porgand - 4 Fitness Natalia Nazarenko - Kiivikas – 1 Juuniorite absoluut - Mikk Raudsepp Naiste bodyfitnessi absoluut - Christina Alev Meeste klassikalise kulturismi absoluut - Imre Vähi Meeste kulturismi absoluut - Ott Kiivikas Meeste TOP 6 absoluut: 1. Ott Kiivikas 2. Imre Vähi 3. Jüri Leinvald 4. Mikk Raudsepp 5. Aleksander Aleksejev 6. Rain Kuusnõmm
  11. MR. OLYMPIA 2010

    1. Kai Greene 2. Jay Cutler 3. Roelly Winklaar 4. Ronny Rockel 5. Phil Heath 6. Dexter Jackson 7. Branch Warren 8. Victor Martinez 9. Melvin Anthony 10. Toney Freeman
  12. PALJU ÕNNE OTT

    Õnnitlused ja palju vastupidavust!
  13. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Saksamaa- Hispaania 3:2
  14. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Holland - Uruguai 2:2 (penaltid Hollandile)
  15. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Brasiilia - Holland 1:0 Ghana - Uruguay 2:1
×