Jump to content

GsrIsN.DaHouse

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GsrIsN.DaHouse

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 11.08.1992
  1. Toitumine enne ja pärast trenni

    Peale trenni mingi 5-10 toorest muna ja trennijärgne valguvajadus on käes. Väheke shaket ka.
  2. Sa ikka vastu ka antsid tahaks teada mis teisest klemmist sai? Kelle kallima siis ära kaotasid? Ei usu, et tänu alkoholile. Ma arvan ei olid ise suht jobu ning sellepärast.
  3. Küsimus proteiini kohta.

    Võta trenni kohupiima või midagi sellist kaasa kuigi banaan ka väga hea valik. Kuid paar tundi 2 banaani sind ära ei toida. Peaksid suurendama oma toidus süsivesikute hulka.
  4. Küsimus proteiini kohta.

    Ma arvan et sa peaks mitu Here80 pakki tarbima siis midagi mõjuks. Peale trenni tarbides lõpetab see lihaste lõhkumis protsessi ning toimuma hakkab lihaste ehitus protsess. Sa pead seda ikka kõvasti jooma et lihas kasvaks 3 korda päevas. See on paljudes vedelikes lahustuv
  5. räpane tänavakaklus

    Sa pole sattunud kaklustesse elu sees, siis ma arvan, et sa oled lihtsalt ülirahulik klemm ning ei otsi ise tuli ja keegi ei viitsi ka sind tülitada. Aga on inimesi kes on temperamentsemad ning kui joonud ka midagi siis hakkavad kõigile vastu kümpi sõitma iga väikese asja pärast ning see on täitsa tavaline (venelaste puhul eriti). Olen isegi lambist vahest peo käigus kellegagi väheke poksinud kuid järgmine päev pole mingit probleemi enam olnud.
  6. Kui palju päevas peaks tarbima süsivesikuid,valke,rasvu ?

    Ja palju sa enne kaalusid kui sa tänu sellele 200kg said? Tegid trenni ka või õgisid ainult süsivesikuid? Ma olen pool aastat enem vähem selliselt toitunud ning olen kõikunud 70 ja 85kg vahel aga kehakaalus pole eriti juurde saanud visuaalselt. Rohkem olen märganud et lähen lihastesse ja rasvaprtsent on ka väga madalaks jäänud. Teen 3korda nädalas jõutrenni ja 2 korda aeroobset trenni
  7. Kui palju päevas peaks tarbima süsivesikuid,valke,rasvu ?

    Süsivesikud võiksid moodustada keskmiselt 50% kloraazist, rasvad 30% ja valgud 20%. 1g süsivesikuid ja valke annab ümardatult 4 kcal. 1g rasva annab ~9 kcal. 50% 3076st on 1538 kcal. Jagades selle 4-ga saamegi 1538/4= 384,5 g süsivesikuid päevas. Samamoodi valkudega: 20% 3076st on 615,2 kcal. 615,2/4= 153,8 g valku päevas. Rasvad: 30% 3076st on 922,8 kcal. 922,8/ 9= 102,5 g rasva päevas. Teine reegel: valku süüa 2-2,5g 1 kehakilogrammi kohta. Näiteks kui sa kaalud 70 kg siis su päevane valguvajadus on 2x70=140 g. Rasvu võiks sellisel juhul süüa 1-2 g kehakilogrammi kohta ja süsivesikuid 4-6g kehakilogrammi kohta.
  8. kaalu alla võtmine ruttu

    Kui ujuda oskad siis ujumisega võtab hästi alla näiteks eelmine nädal käisin ujusin ~1-1,5tundi ja 2kg olin kergem peale seda, aga peale söömist võtsin selle sama kiiresti tagasi ka Ujumine aitab kui väga vaja
  9. Oksjoni "tellimine"

    HD-R(uus) Hard Trainer's Recovery Drink oleks vaja hädasti
  10. YouTube videod

    http://www.youtube.com/watch?v=MF_i2xSc8CM...layer_embedded# seda peab nägema
  11. Miiiksss ma ei kasva ! :S

    Sa nii noor 16.a vana sa ei tohiks ültse oma tervist suitsetamisega rikkuda. Keha kulutab suitsuvingu vastu võideldes väga palju kaloreid kuskil oli selle kohta mingi teema.
  12. green tea

    Liigun ikka iga päev ning jõusaalis saab ka 3-4 korda nädalas käidud
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    185,kaal hetkel 75,17
  14. "Kaalust alla" TV3- st

    Vapsee õige jutt oleks võinud siis anda kellegile teisele võimaluse seal kauem olla ta nagunii midagi ei tee
  15. mõõda ennast

    Kuskil pilti ei ole sellest et mis kohtadest täpselt mõõta tuleb
×