Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by xintoc


  1. BAV on 2400+ cal.

    Naq õieti arvasid on toidukogused suht mõõdukad,ei söö kilo liha :D

    Pikkus 189cm ja kaal 112 kg kuskil.Eesmärk suurenev lihasmass ja kuni 10kg väiksem,kuivem mass.Saan aru et see ei tule poole aastaga,olen kannatlik.

    Ma arvan, et esimese poole aastaga saad juba lisakilodest lahti. Edasi tuleb viimistleda.


  2. 2 korda nädalas ja vähemalt päev vahele jätta eelmisele rinna trennile. Peaks jõudma niiviisi piisavalt puhata. Kui mõni trenn tunned, et rind ei ole veel taastunud, siis ei tasu peale teha. Tasuks ka erinevaid harjutusi proovida.


  3. Tavaliselt mitmekesine söök rahuldab minu magusaisu, kui seljataga on pikk trenn ja tunned, et ainult šokolaadist ei piisa.

    Vahel on ju hea süüa magusat :D Aga ma arvan, et see on tingitud sellest, et toidukordi on päevas liiga vähe. Võin ju eksida, aga mulle endale tundub küll nii.


  4. Peksa pead vastu betoonposti, saad gorilla pealöögi :D . Mine tõesti kuhugi poksitrenni kui jõusaalist väheks jääb või küsi mõne ossi käest, kes karvaseid peksab. Lihastest töötavad peamiselt triitseps, õlg, rind ja keha pöördel ka seljalihased. Tugevasse lööki investeeri ka kehamassi. Ära inimeste peal harjuta.

    Ma küsiks enne karvase käest, kellele oss on üritanud peksa andnud.


  5. Korralikud lihased võtavad ka korralikult aega ja korralikult pühendumist. Alustada tuleks fitness.ee artiklite lugemisest. Saad täpselt teada, mida süüa ja miks ning millal.

    Treeningkava tasuks uuesti üle vaadata.

    Alustuseks võin öelda, et tasub otsida poelettidelt valgurikkaid toite(tuunikala, kanaliha, jogurt, hapukoor, pähklid, munad jne - toiduained, milleta ma ise läbi ei aja) ning treeningkava peaks olema võimalikult konkreetne. Süüa tuleb tihti(5-6 korda päevas), aga siiski mõõdukalt. Töötada iga lihasgrupp läbi ning hoolitseda, et oleks piisavalt aega ning sobivad vahendid taastumiseks.

    Head uurimist ja arenguteed! :rolleyes:


  6. Mina soovitan jogurtit...võtsin 6 kuuga juurde ~10kg...ning ei ütleks, et see rasva arvelt suuremosa oleks tulnud..

    Täiesti võimali, aga jogurt ei ole põhiosa dieedist. Ma olen suur jogurti sõber, aga siiski eelistan mitmekesisust menüüs. Ma olen 4 kuuga umbes 6,5 kg juurde võtnud ja rasvaprotsent on pigem väiksemaks läinud. Piisavalt aeroobset ajab asja ära. Aga liha pole ta asendanud mitte kunagi.

×