Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Toidud maitsvaks

    KEBEB
  2. Toidud maitsvaks

    panni kaane all sibulaga liha hautada natuke on ka päris hea.. selline mõnus kebabi maik
  3. Bullshit ?

    ma arvan, et 2 kuud läks min sellise muutuse saavutamiseks, pealegi lihvida on tal veel palju
  4. Vormi hoidmine

    enamasti käiakse jõusaalis 3 korda nädalas, kuna treenitakse erinevaid lihasgruppe: selg, jalad ja rind. Koormuse valid vastavalt sellele, kuidas tunned et lihas on taastunud. Enne uut sama lihasgrupi trenni võiks vähemalt üks päev vahet olla.
  5. hera 80 või prode 90 ??

    Tegemist on täiesti erinevate toodetega. Hera on vadaku valk ehk kiirem, prode rohkem kaseiin ehk aeglasem. Säilivad üsna kaua. Prode90 sobib kõige paremini lisavalguks toidukordade vahel ja enne magamaminekut. HERA80 on väga sobiv taastumiseks pärast raskeid treeninguid. Hetkel kasutan prode90't, eelnevalt kasutasin kasutasin hera80t. Tulemus on sama, kasutamine sõltub sellest, kuidas sa toitud.
  6. Fat burner+green tea+omega 3

    Kas on kiire rasvaprotsendi langetamisega?
  7. deviantART.com

    xintoc.deviantart.com ei midagi erilist, aga siiski
  8. Aidake kava muuta

    vanust? aga ma loodan et sa võtad herat ja kreatiini dekstroosiga ikka. Ja muidugi kui tahad kaalu natuke juurde, siis loomulikult kohvi ja alkoholi tarbimist piirata. Aga ma ise olen 75 kilo pealt tõmbunud 73 kg peale. Pole midagi imelikku, üleliigne rasv kaob lihtsalt ära intensiivse trenni tagajärjel. Rohkem on vaja süüa kui tõesti vajad seda massi. Puder sisse ja korras, ära looda toidulisanditele Suured raskused ja lühikesed seeriad peaks asja ära ajama. See on loomulik, et tulemused lähevad paremaks. Aga kuidas on muutunud sinu päevane kaloraaž ja ümbermõõdud? Jälgi et toidukordi oleks piisavalt ja et need oleksid igapäev stabiilsed ning et mingi vajalik toitaine rühm menüüst välja pole jäetud. Kui 3 korda nädalas jõusaali on liiga palju, siis tuleks 2le lasta. Oleneb mis sa nende vahel korda saadad.
  9. Mõttejõud ja lihaste arendamine

    Raske on unise peaga enda P***e vedada jõusaali, aga kui kohale jõuad, on hea meel, et ikkagi kohal oled.
  10. Vitamiinid

    Samalaadne oli ka artikkel ühes ajakirjas, mida hiljuti lugesin. Et puuviljamahla ei tohi liiga tihti juua, fruktoosist mitte imendumisest tuleneb maksa rasvumine
  11. Ma pigem treeniks 2-3 korda nädalas ja just suurema koormusega ning lühemaid seeriaid. korra treenida, ei saa midagi
  12. 3 kuud jõukogumist

    Teha jõusaalis sel juhul vastupidavuse jaoks pikemaid seeriaid ja piisavalt aeroobset.
  13. Minu treeningsüsteem

    Mulle jäi ka natuke ebaselgeks
  14. Minu treeningsüsteem

    Oleneb eesmärgist, treeningkava jaotusest ja harjutusest.
  15. Minu treeningsüsteem

    kasvatab ka lihast. Pikemad seeriad on vastupidavuseks. 4-6 on üsna sobiv.
  16. Nädalavahetuse kalorid

    Popcorn ei näe kahjulik välja, aga kiire süsivesik siiski, kui ma ei eksi.
  17. Nädalavahetuse kalorid

    Oi issand. Libista sisse nii palju kui soovid, aga mõtle alati kas seda ka vaja oli. Kanakoival pole ju midagi viga, väldi ainult šokolaadi Võta aeg maha, hari enda toitumisalaseid teadmisi, nii et sa ei peaks muretsema selle pärast, mis sa nädalavahetusel korda saadad. Ja ma loodan, et sa nädalavahetuse all mõtled ainult ühte päeva, mitte tervet 3me.
  18. Jõusaal

    3-4 korda jooksmas käia on jõusaali kõrvalt liiga palju. Keskendu rohkem tennise mängimisele pigem. Mõttetu on "põhiliselt" käsi treenida, kõik lihasgrupid vajavad puhkust ning ületreeninguga ei saavuta sa midagi. Tasa ja targu on kasutegur kõige suurem. * piimatooteid, puuvilju põhiliselt.. aga ka liha. Peaasi et mitte saiakesi, krõpse, limonaade jms
  19. andke nõu

    Toit peab olema maitsev Mulle isiklikult meeldivad hästi tehtud liharoad. Kui ei ole veel proovinud, siis tatar hakkliha ja hapukoorega on üsna kosutav
  20. Selg ja lihasgrupid...

    äkki teed liiga kiiresti seeriad läbi? proovi aeglasemalt ja natuke sõudmist vb kah + negatiivseid lõuatõmbeid(hüppad üles ja lased aeglaselt alla)
  21. Sääred

    Yep, natukene lihastemas jalad ongi ilusamad minu arust
  22. Sääred

    Kui toitumiskava ja trenn pole veel aidanud, siis olete te mutandid ja vajate tõesti lõikust.
  23. mass?

    Mis vahet on kaalul, tähtis on välimus ju :/
  24. Vegaterian dieet v valgudieet?

    Võiks lisada, et liigutada ennast pole ka paha.
  25. Taas huvi ennast õlitada

    pähkleid on lahedam süüa
×