Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Lihasvalu

    on küll, mis siis?
  2. Lihasvalu

    Reuma?
  3. Lihasvalu

    Kui joomist mainida, siis ma olen märganud, et ületreeningust pole kunagi jälgegi järgmisel päeval, aga piisab, kui joon ära ühe õlu ja siis hakkab ka mõni kiiresti taastuv piirkond valutama. Üks põhjuseid, miks trenn ja joomine lahus hoida. vähemalt minu puhul.
  4. 70kg küll diivanikartul pole
  5. Keha vormi saamine

    ära otsi googlest, siin saidil on ka harjutused olemas. isegi treeningkavad. Ja toitumisest samuti hulgaliselt infot. Kodus on võimalik teha trenni, ma näen et huvi teha õigesti on, nii et asu aga tööle. Sirvi natuke ringi ja tulemusteni on üks sirge tee. Nurki pole võimalik maha lõigata
  6. Keha vormi saamine

    3 toidukorda päevas võiks asendada 5-6 toidukorraga. Kaalu ja pikkuse ja lõuatõmmete järgi võin nii palju öelda, et ilmselt kui trenni tegema hakkad, siis langeb ka kaal päris korralikult. Kuigi su eesmärk pole peenemaks muutuda, siis alguses võib nii juhtuda rasva arvelt Jalgade trenn võib üsna ebamugavaks muutuda, kui majanduslik olukord ei luba jõusaali külastada. Soovitan hankida ühekordse investeeringu näol endale hantlid või kangi ja edasi annab juba niimõndagi nendega ära teha. Kodus ilma vahenditeta on üsna raske selgeks teha, mis su maksimum on ja areng võib aeglustuda. Treenimiseks on igasugu toredaid harjutusi kätekõverdustest planguni. Söömise koha pealt, ilmselt kohupiim on väga teretulnud. Vormi saavutamiseks on sinu puhul kindlasti valguallikatel oluline roll, et lihas üldse kasvaks, aga sellegipoolest ei saa teisi toidugruppe eirata. Vaata, mida tervislikku puudu on. Pähklid, kala jms
  7. Ma õhtul võileibu ei sööks, kohupiim sobiks sinna paremini. Lisaks ühe toidukorra üldse juurde, kuigi kaalu on sul päris kõvasti. Ausalt öeldes tundub trenn selline, mida suudaks iga päev teha. Kolm korda nädalas on küll tervislik, aga kui soov on massi lisada, siis peaks mõned raskused juurde lisama. Aga see on minu arvamus.
  8. Paar küsimust

    ei ole küll kõige targem sõnavõtja siin, aga mul aitas õlgade puhul kergete raskustega hantlitega lendamine ja kui lõuga tõmmata, siis peavad lihased üsna soojad olema. Õlgu ei tohi üle koormata. Taastu korralikult eelmisest treeningust. Ja rinna puhul, kui ma ei eksi, siis masinalt minna visata pikali ja hakata suruma, siis kang ei taha väga stabiilsena seista.
  9. Kaalust juurde, kõvasti.

    Teemale peale vaadates võib juba öelda, et 71 kg ja vanus.. kui 3-4 aastat jõusaali ei ole seda kaalu 75 peale tõstnud, siis võiks lasta targal treeneril treeningkava üle vaadata. Isiklikust kogemusest tean, et sellise kaalu juures pikk ja raske trenn annab paremaid tulemusi kui niisama raskuste silitamine. Ja mis kõige tähtsam, tekita korralik söögiisu. Võileib ei ole küll kõige parem. Muuhulgas võiks treenida ka söögitegemist, korralik praad on alati teretulnud. Iga treeningu aspekt vajab armastust ja hoolt ning pühendumust. Ma usun, et kui fitness saiti korralikult sirvida, siis leiad kiired vastused küsimusele "mida sa valesti teed?".
  10. Söögiisu puudumine.

    Minu puhul on aidanud kaua magamine, seejärel natuke võimelda ja imelikul kombel kui siis veel nätsu närida Ei soovitaks küll nälgimist, aga kui midagi söönud ei ole ja siis minna mõnda söögikohta, kus tuleb kaua toitu oodata, tekib küll isu
  11. Rinnalihased

    Arvatavasti on selja ja teiste piirkondade areng olnud halb. Ma olen jätnud kergemad harjutused trenni lõppu(kätekõverdused, biitseps jt) ja alustanud õlast ja seljast.
  12. kumb on olulisem?

    kui tehnika on õige, siis tuleb põletust tunda
  13. Jogurtisõpradele

    Ei tea, kes neid joob kui just pool tasuta ära ei anta.
  14. Kaalu juurde ilma trennita

    Trenniga kasvab ka isu.
  15. Kaalu juurde ilma trennita

    Kui kaalud rohkem, siis kindlasti on suurem mass, mida liigutada xD
  16. Lõuatõmbed

    Lihased võiks enne igat paari tõmmet soojad olla, et endale viga ei teeks.
  17. Trauma ei kõla väga lahedalt.
  18. Lihasrakke on kindel arv minu teada
  19. Kreatiin

    Jah, võin isiklikult öelda, et oli täiesti märgatav vahe, kui hakkasin kohvi joomist piirama ning jälgima millal joon. Kuid kohvist on samuti kasu - kui natuke aega enne jõusaali minekut juua, tuleb kõva trenn
  20. Toitumiskava

    Nälga ei jää, kui puhkepäevad ka graafikusse mahuvad
  21. ei tea nüüd midagi, Loengutes sai fitness foorumis piisavalt aega surnuks löödud
  22. Aeroobne treening hommikul

    rasvane pidi valgu imendumist aeglustama, kuskilt kõrva jäänud. Aga eks rasvu on kõige raskem enda menüüsse toppida. Kasulikke.
  23. Tundub päris lahe tegevus, arvatavasti ongi
  24. Väike abi kuluks ära !

    Esmapilgul võib tunduda kodune treening massi seisukohast kasutu, aga kui trenn pooleli jätta, alles siis saab aru, palju sellest kasu on olnud. Esialgu on isegi hea kui ennast kodus ette valmistada, aga 15kg sangpommi asemel võiks olla hantlid, siis on võimalik natuke rohkem ära teha. Saan aru, et tahad massi juurde võtta, aga kui jõusaali ei saa endale lubada, siis võib käia ka kuskil väljas jooksmas ja lõuga tõmbamas, kodus natuke kõhtu ja mõned kükid ning söögi isu peaks kasvama müdinal. Toitumine on tähtis, kui see on paigas, siis igasugune teadlik liigutamine näitab tulemusi.
  25. Rind ei arene

    5 kuud on päris lühike aeg siiski, mõnel mehel toimub jah selle aja jooksul tohutu areng. Aga võta asja rahulikult ja sööma peab ikka tihti. Rind tahab ka natuke taastuda.
×