Jump to content

xintoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    235
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik xintoc postitused

  1. Massilisajad

    Toit
  2. Palavikus

    Mul võttis jupp aega, et kaalu tagasi saada. Tegemist oli mingisuguse kõhugripiga. Nii et sisse ei jäänud midagi peale banaani, mis kõhtu ei ärritanud. Aga küüslauk on muidu see, mis aitab superhästi minu puhul, kui haigeks kipun jääma See, et sa kilo võrra kergemaks muutusid, võib olla tingitud pigem veekaotusest. Aga kui midagi ei söö, siis hakkad lõpuks kokku ka tõmbuma
  3. Päevane kalori vajadus.

    Need on üsna süsivesikute rikkad ja sobiks paremini päeva algusesse, kus neid on tarvis. Point on selles, et sa selle samuse energia ära ka kulutaksid. Kohukesed jätaksin isiklikult välja, kuna on palju paremaid piimatooteid, mida normaalse toidunäol serveerida saab.
  4. rasvaprotsent?

    If it jiggles, it's fat!
  5. Päevane kalori vajadus.

    46 kg on päris vähe
  6. Idee foorumis

    Eks ta nii ole, ajapuudus on nende suurim vaenlane kah. Teinekord leiavad aega alles 40 aastaselt tervisega tegelemiseks. Mõnel saab aeg lihtsalt otsa.
  7. Idee foorumis

    Märka ja aita, kus näed viga laita! Foorumi mõte ongi teema üle arutamine. Võtaks kõik sõimamise lõbu ära, kui midagi muuta. Ja enamik inimesi vist ei jäägi ainuõige vastusega rahule.
  8. Toores muna!

    Mul on juba harjumus blenderisse toppida kõik, mis leian: muna, banaane, õunu, viinamarju, apelsine, maasikaid, piima, jogurtit, šokolaadi jne. Nii läheb kergemini ja kiiremini alla ning meenutab maitse poolest mõnda jäätisekoksi. Kui muna enne teiste toiduainete lisamist ära vahustada, jääb jook mõnus õhkjas
  9. Kasv, lihased.

    Keskkohas on üsna palju pinda, mida täita lihasega Sa võid 4 kilo juurde võtta ja see on vaevu märgatav. Hea pilt keskkohast.
  10. Kasv, lihased.

    ise olen 190 cm. Ei ütleks, et peaksid rohkem materjali tarbima kui vaja. See viiks rasvaprotsendi kasvamiseni. Ja üldiselt toitaineid tarbitakse kehakaalu kohta. Aga tõepoolest, tulemusi kui lihase ümbermõõtu uurides, on raskem märgata. Pikkadest tüüpidest on Dolph Lundgren(1.96m) hea näide. Lisaks veel, et keskkohta on üsna tähtis treenida, et proportsioone säilitada.
  11. Ma valu pärast ei muretseks. Võiksid kaasata oma treeningusse uusi harjutusi, mis treenivad samuti kõhulihaseid ning ära üle pinguta, lase paar päeva puhata. Mõne nädala möödudes peaks pingil sooritatud kõhulihased käkitegu olema.(S.t vaheldus mõjub kasulikult) Valu võib tekkida treenimatusest ning terav valu tähendab juba, et midagi on valesti.
  12. valgud ja trenn .

    valku ürita saada kätte tavalisest toidust nii palju kui jaksad Iga toidukord on tähtis. Kui õhtul treenida, siis hommikul võib kõht mõnikord super tühi olla ning unise peaga on suht tüütu süüa teha Kui hommikul treenida, siis päeva lõpus tuleb parem uni. - Mina näen vahet nii.
  13. Kondid paistavad?

    Me koosneme sellest, mis me sisse sööme. Energiapuudus rahulda korraliku toiduga ning väike tervislik liikumine treenib vastupidavust. Kõht näitab, et sa oled pidevalt näljas ja rahuldad nälja ühe suure söögikorraga ning keha leiab, et on vaja varuda. Üleliigne energia võib ka kasutamata jääda ning muutuda rasvaks. Toitumist reguleerides on võimalik hoida enda energiataset täieliku kontrolli all. Soovitan sulle anda ülevaade oma toitumisest, siis on kohe selgepilt. niisiis: 5-6 söögikorda(ning mitte näljutada ennast), tervislik toit(mitte krõpsud, šokolaad(nälja kustutamiseks), saiakesed vms), regulaarne liikumine
  14. Treeninguga seotud .

    Ma ei tea palju ma su küsimustele vastan, aga kui huvi pakub, siis võid uurida , mida 300 mehed tegid, et keha ära ei harjuks treeninguga. See video ei too küll kõiki erinevaid harjutusi välja, aga kindlasti saad mingit aimu sellest, mis nad tegid.
  15. Talendi"jaht"

    Ma ei tea, mina seda asja nii ei jätaks.
  16. valusaks võtavad mul kätekõverdused(kui pole ammu teinud) ja liiga raskete hantlitega madistamine. Ära tee trenni peale, oota kuni ära kaob valu ja kui uuesti hakkad tegema, siis alusta kergemate raskustega. Valu vastu ei teagi mida teha, peaks ära kannatama ja kui ära ei lähe, siis on mõni tõsistem vigastus. Luud ja lihased peaks idee poolest ise vastupidavamaks muutuma, aga juhul kui keha saab piisavalt aega ja materjali, et taastuda.
  17. Peab ilusti vastu, pakendite peal on juhend olemas
  18. Toitumise kohta üldiselt

    Kindlasti on mitmekesisemal toidumenüül teatud positiivne külg. Aga ma arvan, et erilist vahet pole, kui sa rahuldad enda organismi päevaks vajalike ainetega. Seega "täna sööd pirni, homme õuna, ülehomme banaani" töötab ka Mulle meeldib tavaliselt SIIT vaadata, mis on minu jaoks kasulik See nimekiri sobib kõigile
  19. Toitumise kohta üldiselt

    Kiired ja aeglased süsivesikud ning kiired ja aeglased valgud. Kiired süsikad peale trenni, aeglased hommikul. Pähkleid võid süüa koguaeg, kui isu tekib, sest tavaliselt saab neist isu täis. Söö palju jaksad Ma loodan et sa mõne spordiga ka tegeled, siis on kergem rasvaprotsenti jälgida
  20. Pikk ja peenike kael...

    Ma ei tea kas sul sellest enam kasu on, aga siit võiks saada eesmärgi, mille poole püüelda, kui on plaanis kaalu suurendada, mingi lihasgrupi arvelt. kalkulaator - http://www.bblex.de/en/calc/prop.php
  21. Aeroobne

    Mina olen nii aru saanud, et enne trenni on parem joosta. Aga vahel on peale rasket jala trenni küll mõnus natuke sörkida.
  22. Pikk ja peenike kael...

    Kui punnitad trenni teha, siis läheb ka kael jämedamaks. Pikkuse ja kaalu suhte järgi soovitan vähemalt 5 kilo juurde võtta, aga mitte rasva arvelt. Kui ainult kaela soovid treenida, siis ma ei tea... jääb kuidagi ebaproportsionaalseks? Oletan, et su käed on ka üsna kõhnad ja kondised.
  23. Alumised kõhulihased , PILT KA . Abi vaja

    "If you have been doing interval training for a while and find your performance dropping off your body may be in need of some vital rest. Two weeks off is usually all the body needs to recharge but most athletes try and push themselves harder. This may result in you getting extremely tired or worse pulling muscles. "
  24. bjj.ee

    JIUJITSU Peaks tekitama huvi JJ vastu
  25. Majanduskriisi tagajärjed.

    Mune saab maalt tasuta Terve külmkapp on täis. Loodan et miski muu kanadeni ei jõua.
×