Jump to content

priske26

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

priske26

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.05.1928
  1. kuidas kasutada õigesti

    kui väsinus siis pole vaja vastat,ehk leidubki mõni teine vastutulija. aga tänan abi eest
  2. Jooksmine õhtul.

    jooksmine igati kasulik aga alla poole tunni pole eriti mõtet joosta kui tahad rasva põletada
  3. Pole varem toidu lisandeid tarvitanud ja nüüd siis tellisin endale Hera80 ja Dextro. Kuidas neid täpsemalt kasutada ja kas mõlemaid ühel ajal et toime oleks õige. Ehk keegi oskab täpsustada.tänan
  4. mis toidu lisand on Tri-Plex
  5. Tere! Ma tahaks proovida mingit toidulisandit,eesmärk on mul kasvatada lihasmassi.Pole varem midagi tarbinud ja ei oska kohe valida nende pakutavate toodete vahel ja ei jaga ka seda. Kui keegi oskaks soovitada mida võttas siis olen väga tänulik. Mul samas ka probleem ülihapelisusega ehk mao klapp ei sulgu,ei saa kasutada appusid tooteid.tänan
  6. Kuidas oleks õige alustada

    aga kas oleks ka sellest kasulik kui tarvitaks mõnda toidulisandit,taastajat ehk
  7. Kuidas oleks õige alustada

    aga kui valus hakkab ikka treenides kas siis tuleks veel edasi puhata voi tuleks teha neid harjutusi mis valu ei tekita
  8. Kuidas oleks õige alustada

    peamiselt tegi valu rinnalt surumine kaldpingilt ja kangi laskmine kukla tahaha ja lõpuks tegid valu kõik harjutused mis tegin
  9. Tere! Mul oli probleem õlgadega,tegid tugevat valu treenmisel ja valutasid ka muul ajal. Olen nüüd 3 nädalat trennist eemal olnud ja lihtsalt puhanud.Raviks kasutasin ainult geele. Nüüd nagu valud kadunud ja hirmus tahtmine saali joosta.Kuidas oleks õige alustada uuesti trenni et ei tekkiks sama probleemi ja kas oleks ka hea kasutada mõnda toidulisantit mis taastaks või tugevtaks või ma ei tea. Pole eelnevalt midagi proovinud. Tänan kõiki vastajaid ja edu ka teile
  10. Tere! Mis ained oleks head liigeste ja kõõlustele. tänan
  11. Tere! Mul propleem õlgadega,teevad treenimisel valu ja valutavad ka niisama.Kõige valusam on teha rinnalt surumist ja kätekõverdusi. Kasutan valuvastast geeli aga see ei too erilist leevendust. Kas keegi oskaks soovitada mingit head toidu lisandid mis tuleks kasuk ja oleks abi. Tänan
  12. õla valud

    TERE! Olen 26 aastane noormees ja trenni teinud 6 kuud nii 3 kuni neli korda nädalas.Viimas kuu jooksul on hakanud mul õlad valutama nii et ei lase enam trenni teha kuna on valus.Kui teen trenni kergete raskustega ja lihased on soojad siis nagu valu kaob aga peale trenni on jälle valus. Hommikuti tõustes valutavad ka olad.Milles probleem ja mida teha voi kuhu täpsemalt pöörduda.
×