Jump to content

Reinart

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 372
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    99

Koik Reinart postitused

  1. 20.30 Naiste 10 km, jälitussõit Stardis on ainult Eveli Saue. 44 22.45 Meeste 12,5 km, jälitussõit Indrek Tobreluts - 36 Kauri Kõiv - 58
  2. Laskesuusatamine: Laupäev 13.Veebruar 23.00 Naiste 7,5 km Eveli Saue 39 Kadri Lehtla 59 Kristel Viigipuu 95 Sirli Hanni 70 Laskesuusatamine: Pühapäev 14.Veebruar 21.15 Meeste 10 km Indrek Tobreluts 45 Kauri Kõiv 89 Roland Lessing 25 Martten Kaldvee 55 ja Priit Viks 50
  3. no minu teada peaks tartu mnt peal olema siuke pood ...müüakse kettleri tavaari ..võin ka eksida aga oleks nagu näinud
  4. Proteiin - gaasid?

    läbinärimatta toit tekitab kõhugaase
  5. Mis toiduaineid te koju ostate?

    kurat kõht läheb nii tühjaks ...et peab endagi külmkapi sisu minema uudistama
  6. 24 dets!

    täna ikka päris hästi läind seda sööki mune 5 kohupiima 300 grammi metssea liha mõnisada grammi verivorstid 2 kala siig kapsaid mõned tomatid paar kartulit mõned viilud leiba pasteet kalamari see vist enamvähem kõik ... vett joonud enamus päevast ja päeval yhe smuuti ... õhtu juba päris hiline niiet süsikaid enam suhu ei pista aga tükist lihast ja kalast ära ei ütle kyll:) alkoholi täna pole tarbinud
  7. aeglane mees

    selles suhtes et mängisin jalgpalli kunagi 12 aastat ja kui ikka aeglane siis saab parandada asja kindlasti aga ega mingiks imekiireks ei saa ...palju vanust on ja pikkus ja kaal ? ja mis positsioon väljakul?
  8. aeglane mees

    jookse staadionil kyljeaudi poolel sörk ja otseaudi joone peal spurte nimodi lidud mingi 10 ringi ja oledki sajandiku võrra kiirem ...muidugi oleneb sellest kuidas sul muidu füüsiline vorm on .
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    täiesti mõttetu vend on see suur andrus ...vend räägib nii lolli juttu .Suu võid täis ,trenni ei tee...ja siis räägib et hakkab kohe surema .
  10. Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

    sidemeid kasutatakse ikka eelkõige vigastuse vältimiseks ...mitte pärast kui juba põlved mokas
  11. Mida jõuludeks sooviksite?

    võiks nagu see maailma majandus jalad alla võtta .
  12. Mida muuta toitumisel?

    Sellisel juhul pole vaja selle rasva pärast väga muretseda kui vanus selline ...tee jõudu ja paar korda nädalas aeroobset ka ,pane yks toidukord juurde ,söö rohkem erinevaid valke ,söö hommikul rohkem ja egas muud midagi ..lihas kasvab nagu mühinal .... kui võid sööd siis söö näiteks eesti võid !
  13. Mida muuta toitumisel?

    Kui palju vanust ?
  14. Kõhulihased

    neid teemasi siin 100 tykki juba aga jah ... pekki peab kaotama ...aeroobne !!!
  15. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    eriti ei suuda ...78kg ja mingi 8 laia haardega
  16. Britt Miller- bodybuilder

    Ma polegi nii ilusat naiskulturisti vist näinud ...naisenägu ka veel täitsa ja milline pepu !
  17. rebestus vms?

    No kui ei saa puhkust võtta siis ma ei oska aidata ... tavalisest rohkem soojendusele rõhku panema ja mingi soojakreemi soetama endale siis ehk pole valu nii tugev
  18. rebestus vms?

    Tavaline jalgpalli värk ... oled kubeme ära tõmmanud lihtsalt.Muud ma kyll soovitada ei oska kui lihtsalt puhkust . Endal elu jooksul mitu korda olnud .Ja kui uuesti mängima siis korralikult soendust vaja teha .Võid proovida määrida ka millegagi aga kõige õigem oleks ikkagi paus sisse teha
  19. Käe ümbermõõt...

    pumbatult mingi 38 -39 ...pikkust 170 kaal mingi 76-78
  20. sama jama mul ka ....vahepeal oli kätekõverdusi võimatu teha ,sest kohe peale kolmandat akkas pea kohutavalt lõhkuma .Sellinne tunne nagu lendaks õhku .... paar päeva jäi vahele ja läks ise korda .
  21. Sinu tulemused?

    vanus 20 pikkus 170 kaal 78 1)110 2)130 3)140-150 ilma varustuseta
×