Jump to content

Reinart

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 372
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    99

Koik Reinart postitused

  1. Noh, nagu kõigis eelnevates prostitustes olen kirjutanud siis ettevalmistus sujub igati plaanipäraselt. Kaal langeb ja jõudu pole kah nagu otseselt vähemaks jäänud. Hetkel- kui kaaluksin 300g vähem, siis oleksin väga väga rõõmus aga pole praegu ka hullu midagi Küki raskustest. Teen põhimõtteliselt igas trennis erineva raskusega. Noh viimane trenn nt kükkisin 4x12 125kg ja sellest omakorda eelmises trennis 8x140, 8x145, 6x150, 6x150. Pole just mingid ulme numbrid aga arvestades seda et defitsiidis olen ja kehakaal seal 75 tuuris, siis ei kurda. Muude harjutustega eriti jõudu ei mõõda- igal pool on erinevad jalapressid ja hackid ja muud masinad.
  2. Yes. I'm competing in La Nucia in december. Thanks for your support:)
  3. Sellel samal unami e-poel on olemas Tartus kauplus. Sealt ostsingi.Eile sai seda ka proovitud. Tegin neid veisehakkliha ja tomatipastaga. Maitses nagu maitsetu klaasnuudel. Aga raskel ajal käib küll:D
  4. Tagasi Tallinnas Eelmise nädala trennid siis neljapäeval tegime TÜ ASKis ja reedel kesklinna MyFitnessis. Ütleme nii et Sparta on oma tingimuste, võimaluste ja kõige muuga mind nii ära hellitanud et Tartu jõusaalides ei osanudki midagi peale hakata Loomulikult kõik sai tehtud aga sai ka veendutud selles kui heades treeningtingimustes ma ikka igapäevaselt treenin. Ühel päeval õnnestus isegi triitsepsi harjutused ära unustada ja nii ma siis tegin enne magamaminekut (muidu poleks rahulikku und tulnud) meie korteri terassi peal oma triitsepsi trenni ära. Lisaks sai Tartust ostetud sellist kraami nagu Shirataki nuudlid- sisaldus 9,5kcal 100g kohta. Et kui nälg majja tuleb, siis saab erinevaid nuudlihõrgutisi katsetada- viskan aga Walden Farmsi kalorivaba BBQ kastet, shirataki nuudleid, kanafileed ja saan terve prae kõigest kanafilee toiteväärtusega. Kaal langeb praegu ka ilusti. Enesetunne on- tuleb tõdeda- dieedi kohta lausa suurepärane. Tartus läks ka nii et päeval rahulikult sai söödud, siis kui kõht tühjaks läks ja õhtul pool 11 sai siis kalorid kokku löödud ja oh üllatust, lausa 1000kcal saab veel süüa Nii siis saigi paaril õhtul kõht suht normaalselt täis söödud. Enne Tartust äratulekut sai siis käidud ka kohalikul kirbuturul ...ja teepeal Puiatu erikooli juures poseerimas. See nädal tagasi rutiinis. Plaanis on saada siis ka vabakava täpselt paika, et (nagu IFBB peakohtunik Pawel Filleborn ütles) kui öösel kell 3 üles ärkad, siis suudaks ka vabakava filigraanselt ära esitada.
  5. Täna siis on trennivaba päev. Selle nädala teise poole veedame siis Eleri ja Joonasega Tartus. Joonas tegeleb filmimisega ja Mina ja Eleri degusteerime, täpsemat info selle kohta kus ja millal siit. Täna degusteerisin siis Maaülikooli spordiklubis erinevaid Fasti lisandeid (kuna Maaülikooli spordiklubis Olimpi lisandeid müügil pole), homme TÜ ASKis ning ülehomme pakume koos Imrega siis Fitlifes nii Olimpi kui ka Fasti toidulisandeid. Samuti on plaanis trenni teha neljapäeval TÜ ASKis ning reedel Fitlifes. Kellel huvi, liituge
  6. Jälle üks nädal hakkab läbi saama ja iga päevaga tulevad lähemale Eesti Meistrivõistlused. Dieedil oldud juba 7 nädalat ja mõned päevad peale . Minna on veel tegelikult poole rohkem. Seni on asjad minu jaoks kontrolli all. Pilt läheb paremaks (vaikselt aga siiski) ja jõud sälib. Ega mul eriti kuhugi kiiret polegi mis sest, et eestikateni on aega vähem kui kuu. Vaikselt hakkavad avalduma ka dieedi tunnusmärgid. Mõnel päeval on olemine raske aga ei midagi üle mõistuse . Vähemalt tean et asi toimib- Kaal liigub täpselt nii nagu olen tahtnud ja see on kõige tähtsam . Hetkeseisuga olen kaotanud 3 kg ja EMV-ks kavatsen võtta veel vähemalt 2,5 kg . Siis peaks olema seis enamvähem . Selleks, et klassikasse mahtuda pean ilmselt mingeid trikke hakkama tegema aga see selleks. Eelnevatel võistlustel olen olnud alati vahemikus 69-71. Sedakorda siis 73,5 . Sellepärast ei tea ka mis vorm seekord tuleb. Kindlasti mitte selline millega täiesti rahul oleksin aga tuleb arvestada ka sellega, et pärast on veel pea 8 nädalat aega MM-ini. Vahepealsed plaanid otsustan ära lähipäevil kas ja kuhu veel võistlema minna . Variante on mitmeid. Mingitest eesmärkidest hetkel ei räägiks. Tahan lihtsalt olla parem kui olin varem ja seda ma ka olen. Olen teinud oma parima nö. offseasoni nii toitumise kui treeningu osas. Olen saanud abi Olimpi lisanditest ja saanud treenida Spartas. Nii häid tingimusi mul varem pole olnud. Samuti dieedil olles tunnen, et olen palju targem kui eelnevatel kordadel . Söögiga on endiselt sama lugu. Kaloraazi kõigutan vahemikus 2600-3000 . Enamasti seal täpselt keskel aga see oleneb juba päevast- kulutusest, kehakaalust, enesetundest. Trenni teen samamoodi nagu siin eelnevalt olen rääkinud ja sellel hetkel pikemalt ei peatu. Kui siis ainult seda, et esimest korda aastate jooksul olen käinud kahel korras sõudeergomeetri peal ja ühe korra mingi stepperi-laadse asja peal. Kõik korrad 20 minutit. Tundus isegi päris hea ja arvan et hakkan sellel võistlusettevalmistuse mingist hetkest ka neid võimalusi rohkem kasutama. Kindlasti ei ole plaanis igapäevaselt nüüd tundide kaupa ratast vändata, sest pole ju kunagi varem seda teinud. Arvestades seda et kõnnin igapäevaselt õhtuti ligi 3-5 km peaks mu kulutus sellegipoolest olema piisav. Seda näitab ka kaalulangus . Toidulisanditest hetkel Mega strong protein mida panen hommikuti pudru sisse, Whey protein Complex mida joon peale trenni . Olimpi BCAA Xplode (trenni ajal). Vahel enne trenni Redweiller ja õhtuti erinevad kapslid- gold omega3 arginiin, tauriin, mzb,endugen. Täna on trennivaba päev. Jalutasin hommikul tööle ja plaanis ka veel õhtul jalutada. Eks saab näha, ehk tuleb tuhin peale ja lähen isegi mõneks ajaks ratast sõitma saali või sauna ja basseini . Magada proovin ka kindlasti rohkem kui tavapäevadel. Homme olen abis vabaduse väljakul SEB sügisjooksul, kus Fitshop on väljas oma telgiga, pakub pannkooke kalorivaba siirupiga ja kindlasti ka muud head-paremat. Kui vaja annan nõu ning vastan küsimusele Lõppu üks pilt eilsest trennist.
  7. Nädal on läbi saanud ja uus nädal alanud. Kaal langeb endiselt nagu aabitsas- pool kilo nädalas ja endiselt on vaja mõnel päeval veidi rohkem peale anda et liiga kiiresti kukkuma ei hakkaks. Enesetunne on kah see nädal olnud tunduvalt parem kui eelmisel kahel nädalal. Eelmine nädal sai siis jõusaalis liigutatud kokku 125 376kg, kokku 5 trenni nagu ikka. Jalutamas käisin ka iga päev. Kokku nädalaga jalutasin ca 30km Eile trennis tegin siis selg+kerge rind+ kerge õlg. Kordusi kokku 639. 1) Lõuatõmbed (lisaraskusega) 4x6 2) Selja tõmbed 4x8 3) Ploki tõmbed ülalt 5x8 4) Ploki tõmbed kõhtu 5x8 5) Pullover 4x12 6) Rinnale surumine plokil 3x20 7) Lendamine plokil 3x20 8) Ristivedu lamades positiivse kaldega 3x15 9) Lendamine hantlitega küljele 5x20 10) Õla tagaosa hantlitega 3x20 11) Hantli tõsted ette (õla esiosa) 3x20 Trennist video ka siis:
  8. Vaatan et täna on väga populaarne oma hommikusöögist pilte üles panna Kuna kaal tahab vägisi kukkuda ja olen graafikust ees, siis otsustasin täna veidi süsivesikuid rohkem peale anda ehk n.ö. "laadimispäev". Kaloreid tuleb ca 3000 või rohkem. Igatahes hommukusöögiks siis valgu pannkoogid walden farmsi kalorivaba karamellisiirupi, banaani ja vaarikatega ja mustika riisipuding. Maitses hea Loodame et trennis annab ka tunda.
  9. Peale trenni poseerida on veidi raske jah. Poseerimisel vaatan, et palju asju juba ununenud, aga eks pea hakkama meelde tuletama. Kartuli n-ö üle küpsetamise ohtu veel ei tohiks olla, sest liigun suhteliselt normaalse tempoga alla poole. Eestikatel olen suure tõenäosusega raskem kui eelnevatel kordadel. Midagi spetsiaalselt punnitama ei hakka.
  10. Eesti MV 7,5 weeks out MM 15 weeks out Täna oli selle aasta 169. trenn- õlg+kerge selg Eleri ja Tauriga- seltsis ikka segasem Peale trenni vormikontroll. Kaal langeb nagu aabitsas- pool kilo nädalas. Mingitel päevadel pean isegi toitu juurde panema niiet kõik on vägagi kontrolliall. Jalutamas käin ka peaaegu iga päev ja nii ka täna. Peale trenni tegime väikese vormikontrolli. Minna on veel väga palju.
  11. Ega ma siin suurt midagi lisada ei oskagi peale selle ,et mulle lihtsalt sobib nii. Tahan süüa enne trenni ja vahetult enne magama minekut ( puhtalt enesetunde küsimus ). Olen proovinud süüa ka 3-4 korda päevas, kuid pausid lähevad minu jaoks liiga pikaks. Defitsiidis olles ma nkn kõhtu täis ei saa .
  12. No aga iga päev on ju kulutus ka väheke erinev. Isegi kui proovid täpselt sama palju liikuda, siis kulutuse hulk juba oleneb nii paljudest erinevatest teguritest, nt sellest kui väsinud on organism või kui kiire on liigutus jnejne. Seega veidi erineva süsivesikusisaldusega õunte söömise ehk korvab kasvõi see et mõni päev on trennis kulutus suurem. Eks suuremas plaanis tuleb sissesöödavate kalorite hulka jälgida/muuta ikkagi selle järgi, mis teeb enda kaal.
  13. Eks olen läbi aegade teinud nii tõusva raskusega kui samaga. Hetkel teen kõik seeriad sama raskusega aga mitte kõikides harjutustes.
  14. Eks see ole igaühe oma valik kuidas keegi vormi teeb või kas üldse teeb. Minu jaoks on asi sellisel moel kontrolli all. Kulutuse oskan ka küllaltki täpselt arvata, et oleksin piisavas defitsiidis. Kui oleksin 15 aastat trenni teinud siis ehk suudaksin kogemuste põhjal ja lähtuvalt enesetundest oma toitumist timmida aga hetkel tunnen et nii on kindlam.
  15. Eks vanaemadele ongi kõige raskem selgeks teha, et miks praekartulit ja pannkooki ei taha. Õnneks minu oma juba jagab matsu. Ütleb ainult: "Ahah sul režiim jälle".
  16. Täna siis lisaks sajale muule asjale sai ka trennis käidud ja kahe päeva toidud valmis vorbitud. Tänane trenn: 1) Lamades surumine positiivse kaldega 4x8 2) Lamades surumine horisontaalselt 5x8 3) Hantlitega lendamine 4x8 4) Ristivedu 2x10 5) Lendamine masinal 2x10 6) Biitseps plokil 5x20 7) Triitsepsi surumine masinal 5x20 8) Biitsepsi tõsted masinal 3x15 9) Triitseps plokil 3x15 Kokku kordusi 434, trenni kestvus u 1,5h. Homne toit: Hommik: 50g riisihelbeid 100g maitsestamata jogurtit 30g Mega strong protein 5g sarapuu pähkleid 5g india pähkleid 10g kreeka pähkleid 5g astelpaju marju 20g põldmarju 20g mustikaid Lõuna: 150g kanafileed 50g riisi 50g kurki 35g tomatit 5g lehtsalatit 5g porrulauku Vahepala: 3 muna 10g lehtsalatit 12,5g veisefilee sinki 15g sibulat 20g paprikat 25g tomatit 25g marineeritud kurki Enne trenni: Vanilje kohupiim 3 galetti Peale trenni: 30g Whey Protein Complex Õhtusöök: 160g haugifileed 50g munanuudleid 50g kurki 32g tomatit 5g lehtsalatit 5g rohelist sibulat Õhtul veel enne magamaminekut viimane söök siis vastavalt isule ning arvestades palju kaloraažist puudu tuleb kas siis kohupiim, kodujuust, vahel isegi heeringas Viimasel ajal on palju jutuks tulnud et kas tõesti peaks kaaluma tomatit, kurki ja salatit. No näiteks homme salatist+marjadest saan ma 71kcal. Kui ma seda toidu sisse ei kalkuleeriks teeks see siis näiteks nädalas 497kcal (millega ma pole arvestanud) ning kuus kogunisti 1988kcal. Dieet kulgeb igati plaanipäraselt. Kaloraaž endiselt 2800kcal, kaal langeb ja veidike olen isegi graafikust ees. Midagi toidu arvelt kusagilt kärpima ei pea. Olen hakanud lisaks jõusaalitrennidele ka õhtuti jalutamas käima. Rahulikus tempos 30min-1h, olenevalt sellest kuidas tuju ja palju aega. Nt siin eile õhtune jalutuskäik: Täna õhtul teen veel õues ühe tiiru ja siis magamaminek.
  17. Nojah, söögiisu palavikuga väga pole jah Joon siin bcaad, söön maitsestamata jogurtit valgupulbriga Eile sai isegi 2000kcal niimoodi täis aga jah, vett higistan välja ja pilt on päris hea
  18. Ah, ei midagi hullu. Kerge palavik ja nõrkus. Läheb üle
  19. Täna kirjutan sellest kuidas treenin. Kohe peale MM-i oli selge et võistlen alles aasta pärast (jätan kevadhooaja vahele). Hakkasin mõtlema kuidas järgmiseks sügiseks valmistuda. Aega sel hetkel dieedi alguseni oli 8 kuud. See aeg pole üldse pikk ning aeg tuli võimalikult targalt ära jagada. Otsustasin, et 3 kuud eelisarendan jalgu. 2,5 Kuud selga ja 2,5 rinda.suured lihasgrupid eelkõige.(eelisarendamise all pean silmas siis 2 korda nädalas ühe lihasgupi treenimist- 1 raske trenn (enamjaolt kordused 8-10, 1 kerge trenn, enamjaolt kordused 15+) Kas selline süsteem mingisugust kasu on toonud, seda näeme sügisel. Trenni teen 5 korda nädalas. Kusjuures varasemalt olen alati teinud 4. Üleüldse on mu treeningud tundmatuseni muutunud. Süsteemi muutsingi siis 8 kuud tagasi. Vaadates vanu treening-sissekandeid (rakendus trennihunt), on maht ca 2x suurem nii korduste arvult kui tõstetud raskuste kogusummalt. Nt eelmise aasta juulis tegin 4192 kordust, selle aasta juulis aga 9538 kordust. Nagu te juba teate siis läksin dieedile 1 august. Sellest päevast alates teen trenni juba hoopis uue süsteemi järgi. See tähendab seda, et kõikidel lihasgruppidel on nädalas 1 raske ja 1 kerge treen, mis tähendab seda et suurendasin jälle mahtu Aga arvestades seda, et hetkel dieedil olles vajan kulutust, on see ainult hea. Jaotus on hetkel selline E: Kerge jalg ja käedT: Õlg ja kerge selgK: VabaN: Rind ja kerge käsiR: JalgL: VabaP: Selg ja kerge rind+kerge õlg Rasked trennid on üle nädala erinevate kodustega. Kui üks nädal teen enamasti 8x seerias siis järgmine nädal 12x seerias. Kergetest trennides on kordusvahemik 15-20x ja raskus kuskil 40-50%. Igas trennis on 10- 12 harjutust. Kordusvahemik oleneb siis nädalast, kas parasjagu on kaheksaste või kaheteistkümneste nädal. Hetkel on käsil siis nö 12x nädalEelmine trenn oli siis selle aasta 159. trenn ja peale MMi 182.Raskuseid olen hetkel pisut tagasi tõmmanud, et oleks võimalik ka dieedi ajal uue süsteemi järgi progresseeruda. Õlg ja kerge selg: Smithil surumine 4x12Hantlitega lendamine 4x12Õla tagaosa masinal 3x12Tagaosa köiega 3x12Plokil ühe käega 3x12Seistes surumine 3x12 Ploki tõmbed ülalt 4x12Ploki tõmbed vastu kõhtu 4x15Pullover Plokil 4x20Ploki tõmbed ülalt kitsalt 4x20Kokku tõsteid 520. Video ka siis eelmisest trennist.
  20. Miks tauriin ja miks just enne magamaminekut 1)Tauriin aitab kiirendanda rasvaainevahetust 2)Tauriin on antioksüdant 3)Tauriin aitab vähendada vererõhku 4)Tauriin aitab reguleerida glükogeeni taset organismis 5)Tauriin on vajalik kesknärvisüsteemi ja aju normaalseks tööks 6)Tauriinil on rahustav toime, kuna ta osaleb niivõrd palju kesknärvisüsteemi ning aju töös No näiteks, kõige rohkem tauriini n.ö. tavatoidust sisaldub rinnapiimas ning rinnapiimal on lastele rahustav toime.
  21. Ei ole saladus. Üldkaloraaž on mul 2800kcal, milles 40% valgud, 40% süsivesikud, 20% rasvad. Eks see igapäev erinevaid toite süües nihkub mõned grammid siia-sinna aga üldplaanis on ta selline.
  22. Lühidalt minu tänane päevamenüü sõnas ja pildis. Kaloraaž 2800kcal Püüan ikkagi võimalikult mitmekesiselt süüa. Kindlasti pole iga päev üks ja sama toit ning läbi selle on ka toitainete omastatavus parem. Hommikusöök (7:00) Täisterakaerahelbed Mega strong protein India pähklid Maapähklid Keefir Mustikad Üldiselt söön iga hommik kaerahelbe-keefiri-valgupulbriga putru. Marju ja pähkleid vahetan. Lõunasöök (11:00) Must riis Kanafilee hakkliha (praetud rapsiõliga) Jääsalat Kurk Paprika Tomat Spinat Lõunaks söön alati liha-salat-teraviljad. Kõiki toiduaineid vahetan igapäevaselt. Vahepala (14:00) Muna Kanafilee sink Majonees 3% Marineeritud kurk Paprika Spinat Vahepalana söön alati muna+mingisugust salatit+leiba sinna kõrvale. Enne trenni (17:00) Rosinakohupiim Tatragaletid Enne trenni: Redweiler Trenni ajal: BCAA Xplode Peale trenni: Whey Protein Complex Õhtusöök (20:00) Kanafilee (praetud rapsiõliga) Täisterapasta Brokoli Tomat Spinat Hapukoor Ketšup (ilma lisatud suhkruta) Jassi seemneleib Hilisõhtune vahepala (22:30) Kodujuust Mega Strong Protein (10g maitseks) Mustikad Enne magamaminekut Creatine Magna Power Taurine Gold omega3 MZB Nii palju siis toidust. Järgmine kord natuke lähemalt mõnest trennist.
  23. Eks see kõige reaalsem variant on ikkagi Põhjamaade mv . Kulturismi MM-il ja Olympial jõuan ehk tulevikus käia
  24. Hetkel tundub ,et püsivusest puudu ei tohiks tulla. Motivatsioonist puudust ei ole ka kohe kindlasti. Sügisel on plaan kindlasti osaleda Eesti Meistrivõistlustel ja kindlasti ka klassika MM-il. Ainult, et kahe võistluse vahele jääb päris pikk vahe (ca 1,5 kuud). Hea oleks teha vahepeal veel üks võistlus. Mingid mõtted juba on aga midagi kindlat hetkel veel mitte.
  25. Olgem ausad,Rainer võidab:D
×