Jump to content

lifer

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lifer postitused

  1. RinnaLihased

    ja kui valgus paistab ühelt poolt siis võib ka tunduda et üks tiss suurem vms
  2. kindalsti teema kuskil olemas, aga nende sõnade järgi suht lamp otsida, et mis vahe neil on, ühed süsivesikud mõlemad?
  3. Biolabi toidulisandid

    heh täna just ostsin selle apteekist, maitse pole just suurem asi, aga samas ei oska võrrelda ka millegi muuga, see esimene potska mis ma üldse ostnud olen, siiski seal pole ainult soja valki vaid ka munavalk, on mis ta on, halba see vaevalt midagi teeb, pigem ikka vastupidi
  4. EI PROPAGEERI MIDAGI seda et steroidid on halvad ei pea vast ütlema siiski valisin välja winstroli, ehk siis 1 kõige ohutuimaid steroide aga tekkisid küsimused KAS IKKA ON MÕTET? teie kui pidevad jõusaali kasutajad, kindalsti puutunud kokku ise või siis inimestega kes tarvitanud steroide, ja kuulnud ka lugusid, ei ole kunagi olnud jõusaali klient, vahest tõstan kangi, teen kätekõverdusi kõhulihaseid ja käin jooksmas. pikkus 170 ja kaal 67kg, eesmärk ei ole sada mingiks lihamäeks, lihtaslt tahaks vööd natuke lõdvamaks lasta, ja kuna olen suitsetaja siis ei tule ka kilosid vaid pigem olen väiksemaks jäänud. eesmärk juurde saada max 10-15 kilo, (natuke massi) muretsesin endale sellised asjad, näeb välja täpselt nii nagu siin antud pildil http://www.napsgear.net/images/catalog/23/gp_stan_10.jpg 2 pakki 200 talbletti 1 tean et nad kõik sisaldavad toksilisi aineid. ok toon võrdluse on 1 hea sõber mul kes tegi 10 a tagasi trenni, ainult legaalsete lisainetega, kreatiin jne. trenni tegi ta 5 aastat pärast 10 aastat näeb ikkagi suht hea välja 2. küsimis, kui teen paar kuud winstroliga trenni (selle aja jooksul ei vii organismi väga palju mürkaineid, arvestades seda kuidas mõned inimesed aastaid steroididega treenivad), tean, et need ei kasvata vesist lihast, AGA KAS NEED JÄÄVAD PÜSIMA NAGU RÄÄGITAKSE, JA KUI KAUAKS SEDA ILU ON????? sest ma ei kavatse eluaeg steroididega tappa ennast mõeldes pidevalt et muskel ära ei vaju, eesmärk lihtsalt saada natuke ümaramaks oleks tänulik nende vastuste eest olen lugenud netist ainet ainet ülistavaid inimeste juttu, ja ka väga koledaid lugusid kuidas asi tegelikult on? aitäh
  5. Tere: Kaalu juurdesaamine?

    nii muuseal ei õnnestunud kuskiltnetist, tabeleid kus erinevad toiduained välja toodu, jahutooted, liha jne, palju sisaldavad valku, sv, rasvu jne jne kui keegi teab konkreetset linki, siis võib anda
  6. mis võik olla minu päevane valgu, sv ja rasvade norm grammides 170/67
  7. kui keegi kardab oma reputatsooni pärast foorumil, siis võib vastata ka sõnumina
  8. no see on suhtleiselt vana artikkel, ajad muutuvad, olen uurinud erinevaid foorumeid, ja saanud kinnitust et asi on päris
  9. on mõnel su tuttaval olnud konkreetset kokkupuudet? fakt on see et ta kasvatab kuiva lihast(reaalne lihas, nagu ma olen aru saanud)mitte vesist, mis kohe pärast kuuri ära vajub? kaua see ikkagi püsib?
×