Jump to content

C1rca

Kasutajad
  • Sisu loend

    53
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

C1rca

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 24.02.1992
  1. Lisandid uuesti trenni alustamiseks

    Selge, pole varem proovinud, eks proovin BCAA ära, seda peaks võtma millal? kreatiini võtan enne trenni ja proteiini peale trenni. Kas seda peaks siis enne trenni koos kreatiiniga jooma?
  2. Lisandid uuesti trenni alustamiseks

    BCAA oleks parem variant kui Beta-Alanini kasutamine?
  3. Lisandid uuesti trenni alustamiseks

    Hea soovitus, aga pean silmas siiski toidulisandeid Sest tihtipeale ei ole lihtsalt selleks aega aga teen siiski kõik mis võimalik, et toitumine oleks korras. Pean selle all silmas seda, et toitun enne trenni vähemalt nii nagu ettenähtud. Peale trenni üritan samuti võimalikult vajalike asju süüa.Toitumiskava ja asjad olemas juba päris ammu.
  4. Tere, Hetkel siis võtan Fasti kreatiini ja Whey mass proteiini. Alustasin trenni uuesti üle pooleteist aasta, varem olin 2a trenni teinud. Küsiks, et kas on midagi, mida oleks mõtet veel selle kombo juurde tarbida? Mõtlen just, et mis annaks kreatiinile ja proteiinile juurde hea efekti. Hetkel olen siis 1,5 kuud teinud, kaalun 80kg ja olen surumise maksimumi uuesti 100kg peale saanud. Kreatiini kasutamine on kõvasti jõudu andnud ja mõtlesin, et küsiks nõu millegi juurde segamisega sellesse kombosse.
  5. BSN True-Mass klassifitseerub ravimina

    Tuleb retsept küsida perearstilt Et selline mure, et tahaks kaalu tõsta, et kas oleks võimalik kirjutada paar BSN toodet :D
  6. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Uruguai - Saksamaa 2:1 Holland - Hispaania 2:1
  7. Siin on kõik vajalik teave Fit. idest

    Sama siin, tellisin reede või laupäev. E: Sama jama uuesti, 30 juuni tellisin fitte, ei ole siiani üle tulnud.
  8. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    Talle oleks vaja maailma tipp tasemel treenerit.
  9. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    See tuleb huvitav, olen poolaka poolt aga Sylvial ilmselgelt kõvad kogemused. Seda venda ei ole Pudzial nii lihtne peksta kui seda Najmani aga arvan et teeb ära Pudzia.
  10. BioTech USA IsoProx

    On keegi proovinud seda toodet ? peaks olema suht tugeva toimega lisand, siis küsin üle et kui keegi proovinud, kuidas mõjus jne.
  11. Hõbeketi puhastus.

    Peaks ka ostma spets vahendit, hambapastaga olen puhastanud küll aga tuhmub kole kiiresti ära.
  12. Millist soovitate?

    Kauaks Cellmassist jagub ?
  13. 24 dets!

    Üks korralik taldrikutäis kartulit, sealiha, kapsast. Ma grammides küll öelda ei oska. Kui mees sööb siis mees jõuab !
  14. see on tõesti väga hea mõte.
×