Jump to content

tarmop

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 069
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    10

Koik tarmop postitused

  1. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    See viimane on juba The Walking Dead
  2. Inka mari on eriti hea siis, kui seda eelnevalt 24h vees leotada
  3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    No mul on ikka viimaste nädalate aeroobne maht ka tõusnud, 1 tund praktiliselt iga päev. Leian, et aeroobne "silub" päeval söödut, viimased 3 nädalat pidu peo otsa. Liikuma peab, siis saab ka rohkem toitu nautida. 1 tund jalutamist on ca 500kcal, aga süüa võib poole rohkem. Olen pidanud päevikut, suht tüütu ja palju aega kulus sellele, ei viitsi enam ning liikuva eluviisiga ei viitsi tassida kaasas karpe ja topsikuid. Ja ega mu toit päris suvaline ikka pole ka. Olen aastate jooksul palju eksperimenteerinud. Üritan mõista, mis, mida ja kuidas mõjub. Näiteks, õhtuoode võileivatort ja võiku. India toit käib riisiga kiirelt läbi, jõuad koju ja kõht on tühi. Võtadki kapist proua tehtud võileiavtordi, mis tehtud Leiburi Röstist, tuunikalast, hapukoorest ja tomat-kurgist. Öelge üks asi, mis siin halb on!? Kõrvale rukkileib praetud sardelliga, olen nõus, et see viimane asi kehva valik, aga vahel võib, muidu sink või sõbra toodud suitsuvorst. Vürtsikas India toit ka hea, palun neil tavaliselt chillit juurde panna. Chilli turgutab ja kiirendab seedimist. Või siis hommikul kohvi ja pudru. Valget suhkrut ei kasuta toidus, kohvi sisse läheb kookospalmisuhkur, selle GI indeks on paraktiselt sama, mis paljukiidetud tartal. Pudru sisse segan kooskoseõli 15g, vadakut 20g, putru ennast 60g, piim 50g, siis kokku annab see 450kcal, millest rasva 19g, valku 22g, süsikat 46g ja kiudaineid 9g. Päeva teine pool rohkem valku ja vähem süsikat.
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hetkel ei kurda jah Laura soovitas lisada ka patustamise pilte Jäätisega Brownie, seepärast pidin see nädal piirduma 600g kaotusega Ja nii kaua, kui sellise toitumisega kaal kukub, taon rauda edasi. Ott, mis Sul tuleb offseasonil ja ettevalmistsusperioodil kaloraazid?
  5. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Täna kaalul uus number 101.9 Viimased 3 nädalat on olnud pidevad üritused ja kukkumine olnud tagasihoidlikum. Panen pildid üles oma igapäevasest toitumisest -Hommikusöök kodus 7.30: neljaviljapuder kookoseõli ja vadakuga ning kõrvale kohvi piima ja palmisuhkruga -Tüüpiline lõunasöök väljas 11.30 -Peale trenni 14.30 sheik, 60g valku ja 40g maltot. Ei hakanud pilti tegema sheikerist -Tüüpiline eine peale trenni väljas 16.00, India või Hiina toit -Õhtuoode 18.00, võileib praetud sardelliga ja/või võileivatort tuunikalaga. Üldiselt söön sõbra toodud suituvorsti. -Õhtul eelistan rohkem liha, eine kodus 19.30 -Ja viimane söök on 22.00 maitsestamata kohupiim 250g + õli 20g. Hetkel kanepiseemneõli, pidi tervislikum olema, kui eelmine kalamaksaõli. Pilt jäi tegemata. Piltidel ka näha, et toidu kõrvale joon vaid hommikul kohvi ja India chillise kanakastme kõrvale piima, muidu pealejooki reeglina ei ole. Kaloraaž tuleb +3000, kulutan ca 4000. Lähtun põhimõttest, söön siis ja nii palju kui tunnen
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Palju teil Raigoga tuleb hetkel kaalus vahet?
  7. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Jõusaali juttudele veidi ka pilti välitrennist. Olen siin mõned korrad märkinud, et teen korralikult ka aeroobset. Kui jõudu ei tee, siis reeglina 1h, muidu 30-40min. Täna plaanis 7 kilomeetrine Kakumäe ring, õues mõnus päike ja +3,5 kraadi. Teel oli veel veidi lund ja jääd, õnneks ei kukkunud. Jalutamise keskmine kiirus tuli 7,5 km/h, vahel mõni sörgib samas tempos minu kõrval Panin telefonis taustaks Spotifys mängima lemmik mussi ja tempot jälgima Endomondo. Viimase appi tädi vahepeal rääkis, kui kaugel ma olen ja mis oli viimase kilomeetri aeg. Tundub, et sirge peal kõnnin 10sek kiiremini, kui kurvides ja 10 sek aeglasemalt, kui tõusu võtan
  8. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Nüüd on tempo järsult aeglustnud ja aprillis EMV-ks ei jõua 93 ja ei ole ka plaaninud. Tahaks hiljemalt Jaanipäevaks jõuda. Hetkel ütleb vaist, õigemini matemaatika ja loogika, et 93ga ei jää ma rahule. See kuu on olnud palju pidustusi ja tuleb veel, lootsin märtsiks olla alla 100, siis hetkel ei julge seda enam planeerida. Eks süües kasvab ka isu
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Siis kui teised jõudu kasvatavad, langetan mina endiselt kaalu. Täna hommikul ees 102,5, esimesed 10 kilo läinud ehk pool planeeritavast Eks nüüd hakkabki see raskem osa. Viimased kaks nädalat on järsult vähenud kukkumine, 400g nädalas, enne oli üle kilo. Täna raske rind tulekul, eks näis mis seal numbrid teevad.
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    2014 oled kuivem
  11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Mis sa nende postitustega tahad öelda?
  12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Toika-Tartsult mõned read Tänane kaal siis 103,2, kukub kiiremini, kui kunagi juurde tuli Trennis annab kukkumine ka vaikselt tunda, surumisel on RAW-is üks kordus viiest läinud. Särk sai ka täna selga aetud. Esimene trenn 8cm pakult surumine, alustasin 225kg, edasi 235, 245 ja 255, 265 jäin fikseerimisega napilt alla. Tegime 4cm pakult ka 240kg, kergelt tuli, selle võiks vabalt ka rinnale lastes ära suruda. Esimese trenni kohta on seis suht hea. Hetkel kreatiini veel ei tarbi, sellega tuleb tavaliselt 10-15kg lisa. Homme raske selg, tõmmet tegema!
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kune selline idee tekkis käigu pealt, siis järgmiseks korraks valmistan end paremini ette ja prussi asemel võtan näiteks harjavarre, mille lõikan parajaks, siis vast pole enam nii õudne või imelik
  14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ma niigi juba pärnapoiss On ju olemas kapoti-kalev, mina oleks siis prussi-pärnapoiss
  15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kaal kukub endiselt tempos üle kilo nädalas, täna õhtul kaalul juba 103,3 ( see peale tunnist aeroobset ). Söön palju, plaan teha üks päev kõikidest oma söögikordadest pilti ja need siia üles panna. Aeroobset olen teinud nüüd vähem, eile 5 ja täna 7km, rohkem pole see nädal teinud ega plaani ka teha. Üle poole tunni jalutades tunnen seljas valu, rinnakorvi kõrgusel. Tihti venitan peale trenni selle koha ise paika. Tekkis mõte, et seljavalu on ehk kinni rinna ületreenimises, õlad hoiavad ettepoole. Otsustasin täna haarata tee äärest ühe 10cm läbimõõduga vaia ja sellega end kõndimise ajal venitada, rangluudest õlgu tahapoole. Esimese kilomeetri kõndisin pruss seljal küünarnukkidest läbi, edasi lasin haaret lõdvemaks, siis peakohal jne. Oli palju parem, teen seda edaspidigi. Ainus miinus, tempo langeb selle tegevuse juures ja eks selline tegevus ole mõnele võõrale naljakas, teisele hirmutav. Kõnnib mingi tont, kapuuts peas sulle vastu risti 1,5 meetrise prussiga Täna esimene laupäev, kus suurt midagi teha polnud, otsustasin oma aialaua korda teha. Oli sel suured vee- ja niiskuskahjustused. Tegin paar klõpsu ka sellest. Esimene pilt poole lihvimise pealt, teine on pildiseeria alguses, lihvituna ja õlitatuna. Üritasin teha kõik pildid ühest kohast.
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Uuel nädalal uues kaalus Liigun endiselt üle kilo nädalas alla, seekord hüpe oli eriti suur, keskmise teeb ca 200g päevas. Tõstsin küll kaloraaži, aga ei olnud kasu, tuleb veel tõsta või lõpetada täielikult aeroobne. Eks omajagu mõjutas seda nädalat ka kolimine, reedest täna hommikuni, terve päev jalgadel. Aeroobset õhtuti ei jõudnud neil päevadel teha. Täna oli väsimust ka trennis tunda. Üritan hoida surumises raskust ja korduste arvu konstantsena, eks näis, kaua vastu pean. Järgmine eesmärk on 99,9, mis peaks teoreetilselt jõudma kätte veebruari lõpus. Esimest korda elus teeks head meelt, kui 1 kuu pärast oleks kukkumine poole väiksem, näiteks 102.0
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kust sul see jutt küll tuleb!?
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Sõnaõigus hakkab 262.5 pealt
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Loodan nii madalale mitte langeda. Meie pisike 60ne kilone Karl surub 90kiloga üle 10 korduse Tegelt valmistun vaiksel tarmop nimeliseks surumisvõistluseks 24.juuli.2015, poole kehakaaluga minuti jooksul max kordused
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Trenn on käinud vahepeal täiega edasi, valmistume kevadeks, aga on ka uusi mõtteid. Olen seisukohal, et unistused on vaja realiseerida, eelmised kaks suutsin teostada ( vt. eelmise postituse kahte esimest pilti ). Trenniga seonduvalt on jäänud veel kaks. Napilt ( pool kilo ) jäi puudu selle aasta EMV abs.tiitlist, sügisel küll ületasin selle, aga hiljem ei loe Eks oli kevadel mul ka kõvasti õnne, sügisel aga kõvasti jõudu! Teine siiani teostamata unistus on -93 kaalukat. Ei jõua ja ei viitsi enam paks olla. Tore on palju suruda, aga ... Viimased aastad olen võistelnud kehakaalus -120, see kevad -105. Sügisel sai peale RB-d end veidi nuumatud, rekordilised numbrid enne magama minekut olid 114,5 Enne pühi otsustasin hakata kaalu langetama, alustasin 112,5-113,0 vahelt. Viie nädalaga on kukkunud 7kg, 105,5 peale. Hetkel tempo kilo nädalas, natuke palju, aga kui kaal tahab kukkuda, siis las kukub. Ideaal jääks alla 500g nädalas. Kiire elutempo juures söön hommikul ja õhtul kodus, kuid päeval 2-3 korda väljas. Sellepärast ei saa kaloreid arvutada ja pean järgima sisetunnet. Sellest nädalast hakkasin "sisetunde" peale nö ülesööma, esmaspäev selgub, kui õige see otsus on. Olen paari aasta jooksul söögiga eksperimenteeridas avastanud enda jaoks paar väga tähtsat punkti. Inimesed, kes tahavad nautida toitu ja kes ei taha süüa iga päev tatar-kana ja kana-tatar, vaid eelistavad kartulit, karbonaadi ja vahel tükk kooki, siis soovitan loobuda söögile peale joomisest. Ei tea neid teaduslikke selgitusi või tagamaid, aga pealejook teeks nagu toidu kaloritega x2. Mingi seletuse olen leidnud netist maomahlade lahjendamist, aga väga paika pidavat selgitust mitte. Eriti hullult mõjuvad magusad joogid, ka zero-d. Julgeks isegi väita, et inimene, kes tarbib igapäevaselt magusaid jooke, ei saa kunagi kaalu alla! Teine asi on liikumine, kui ikka armastad häid toite ja ei taha süüa traditsioonilise kaalujälgija kava järgi, siis liigu. Vastavalt patustamisele teha õhtul 30-60 min aeroobset ja oledki teinud "vigade paranduse". Ise teen kiirkõndi (7,3km/h), vabal päeval 7km ja trennipävadel 3-5km. NB! Toitumisel ei pretendeeri absoluutsele tõele, vaid kirjutasin oma kogemusest ja tähelepanekutest!
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Eile oli Kaido sünnipäev, õnne veel kord. Sai antud edasi soe käepigistus, eks näis kuidas nädalavahetus lõppeb Enda tegemistest pole ammu kirjutanud, eelmise aasta võtan kokku kolme lihtsa pildiga. Kõik kolm on minu jaoks väga suure väärtusega!
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Vaata ette Ott, eelmisel süüdistajal lubati pea pooleks lüüa selle Syntholiga
  23. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Selle poisi triitsad on sama suured, kui mõne mehe nelipead
  24. Tubli viisakas poiss ju, intervjuus tänas ilusti oma sponsoreid! Nimekirja vaadata, siis lühidalt, ALL IN 2014 on sealt klubist tulnud ametlikult 2 keemikut, üks neiu ja üks noormees. Pool aastat varem oli neiu puhas, hakkas nendega suhtlema ja mõni kuu hiljem oligi olemas. Need, kes võistlevad teises liigas, taovad rusikaga vastu rinda, kuidas vutimunade ja Mannineni peal kasvatavad 10kg liha aastas selga! Kahjuks, on varasematel aastatel sellest tiimist veel mitu keemikut vahele jäänud, statistika on suht kehva! Ei mõju hästi see seltskond! Edu ja värsket õhku sinna saali!!! Delfisse ka linke tekkinud, poiss ja klubi saavad korralikult reklaami http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/dopingut-korini-tais-eesti-fitnessimeistri-proovist-leiti-viit-erinevat-keelatud-ainet?id=70514107 http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ott-kiivikas-dopingupatusest-popovist-arusaamatu-miks-oli-vaja-terve-mendelejevi-tabel-endale-sisse-suua?id=70514621
  25. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Otist teed 12,5 kilo suurema raskusega 10 kordust, see ongi temale rekord
×