Jump to content

tarmop

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 069
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    10

Koik tarmop postitused

  1. Arusaadav miks Ott mitu päeva levist väljas oli
  2. Vaatasin juba FB-s videosid, päris puhtalt teeb. Head tulemused on Argo teinud!
  3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hea vaadata, kui kaasmaalased medaleid võidavad! Minu pisike medal on järgmisel pildil: Siit hea alustada uut nädalat! Trennis teeb vähe pikemaid seeriaid, üks video ka sellest, 50kg x50
  4. Millega mehed hakkama ei saa, teevad naised! Palju õnne naistele ja nende treeneritele!
  5. IPF Classic WorldCH Salo Finland Registreerimine

    Paar nädalat tagasi oli Helsingis kolme linna võistlus, sealgi pealtvaatajatele 3,5 v 5 euri pilet. Samas kohv oli kohapeal 1 eur ja tummine võiku, mis laeval oli 4, siis kohapeal 2 EURi.
  6. Hea, kui keegi laeks siia video võistlustest, näeks tehnika puhtust ja ehk teeks ka ühe võistluse kaasa.
  7. Ott on konkurentide kõrval nagu hiiglane Palju õnne, medal on medal!
  8. Palju õnne hõbeda poistele! Kohe näha, et jõutõstjad!
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Härjale näidati punast rätti! Tuletame eelmise aasta sõnu meelde, sööd +15kg ja 305 kangile Sügisel Tallinnas Euroopakatel ja/või Record Breakersil hea tulemus ära teha!
  10. Tee pilti, me anname nõu
  11. Tubli poiss, palju õnne medalite eest!
  12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Täna hommikul oli tore üllatus, olen saanud jälle oma "rongi" liikuma. Kaalul oli kui KUKU Raadio, 100,7. Eks sai see nädal ka kõvasti pingutatud aeroobsega, toitumine nagu ikka, šnitsel, karbonaad, kartul ja korra nädalas pizza Hommikul FB lahti lüües, tuli ekraanile event 1 aasta tagasi, eelmise aasta karikad ja medalid. Koos uue kaalunumbriga annab see tänaseks hoogu juurde, alustan uue põhja ladumisega!
  13. Väga äge uudis, PALJU ÕNNE kõigile. Eriti lahe on kaksikvõit, küll Raigo ükspäev oma mentorile ka ära vajutab
  14. Ott, Sa pole mõelnud oma raadiosaade teha. Selline nagu Juurel ja Kivirähkil ( Rahva Oma Kaitse ) või kohe minna eetris oma Ärapanijaga Edu igaljuhul!!!
  15. Parem näide Laura reportaazist Pilzenist, kõik söögid-joogid, kultuuri kajastamisest kuni kingitusteni välja! Edu teile Baltikumi vallutamisel!
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Siimu hommikusest tegemisest ka väike video http://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/79113512-8a14-45c0-8e3e-946d8b19f7f1#.VUH2fZL260Y.facebook
  17. Taimetoitlus - hea või halb?

    Igasugune äärmuslikkus on halb, on see taimetoitlus, usuhullus või spordifanatism!
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Seame järgmise kevade eesmärgiks 240 Tean omast käest, kalal käimine on nagu doping, üks nädalavahetus ja 2,5 kg juures
  19. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Siim homme 8.45 eetris, EMV absoluudi II ja III tulevad appi
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Igal oinal oma Mihklipäev Nõid käib kaalust kaalu ausaid sportlasi saboteerimas, Siim hingab kergendunult, et Tarmo end nii paiste vast ei söö
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Võistlustel suhtled, siis ju ei küsi, millal sul sünnipäev on, aga kui FB-sõpradeks saime, siis märkasin kohe seda kokkusattumust. Aga ei Peep, tema on maailmameister, mina vaid statistika
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tänud ilusate sõnade eest, aga mul tegelikult on juba 3s kaalukategoorias kullad olemas, 2010.a. sain oma esimese tiitli -110kg. Kui esimesed 10kg kukkusid möödaminnes, siis selle 93 nimel tuleb kindlasti kõva töö! Statistiliselt on kõige suurem konkurents meeste kaalukategoorias -105. Kahes suuremas pole aga mõtet kulda loota, seal kaks suurt paksu ees , ülejäänud medalid on saadaval! Peale Raigo võistlemist, pole -93 meestel absoluuti asja olnud, ei 3 ega ka 6 sekka. Ise olen suutnud 6e hulgas olla neljal aastal. 2010 olin V, 2012 VI , 2014 II ja 2015 III. 2011 sain nulli ja 2013 tänu oma suvisele taimetoitlusele kümnenda koha. Eelmisel aastal oli mul palju õnne ja see aasta suutsin vaatamata külmetusele teha viisaka tulemuse. Kui sügisel toimub RB ja tahan seal oma esimese võistluse 93s teha, siis pean olema oma sünnipäevaks, 24.juuliks, 93! Aega on 3 kuud ja minna 9kg. See teeb 3 kg kuus või 100g päevas.
  23. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Nädalavahetusel toimusid Helsingis kolme linna võistlused. Meeste arvestuses saime esimese koha, aga kuna naisi meil seekord polnud, jäime kokkuvõttes kolmandaks. See-eest tegi meeskond palju ilusaid katseid ja uusi rekordeid, suurepärased eeldused RAW MM-iks juunis Salos. Hea töö!!! Omal käib töö projektiga -93. Peale EMV-d sai veidi ikka tähistatud ja kilo juurdegi ahmitud, kuid tänaseks kaal viisakalt 101,5. Ideaalne oleks kukkumine 500g nädalas.Nii kaua, kui kaal kukub, jätkan oma "rasket menüüd". Olen toonud tagasi ka aeroobse, jalutamise 5-7km. Täna proovisin ka sörkimist. Esimesed 2km jalutasin, siis 1km sörki keskmiselt 8,6km/h, pulss 150 juures. Siis tegin veel 1km jalutamist ja uuesti sörki 9,0km/h, pulss 165 juures. Lõppu tegin 200m jooksu, max kiirus oli 24km/h ja max pulss 189. Olen värskena jalutanud terve ringi ( 7km ) 1minut kauem, kuid tänane tempo väsitas oluliselt rohkem Eelmisest päevast oli väike väsimus veel sees, aga neid masendavaid numbreid vaadates jätkan oma jalutamistega, jooksmine pole mulle mõeldud, vähemalt selles kaalus.
  24. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Kõiges on süüdi naised! Karikas jäi Soome. Mehed olid tublid, edestasid Soome mehi +100 wilksiga, puudu jäid meil naiste wilksid. Vastuvõtt oli soe ja kõik väga kiire ning sujuv. Poisid kiitsid põrandat, hea pidamine liivapaberil. Soomlased suhtlesid vabalt inglise keeles, ise purssisin Vene ajal telekast õpitud soome keelt
×