Jump to content

tarmop

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    1 069
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    10

Koik tarmop postitused

  1. Autasustamine. Väiksed medalid, kükk Surumine Tõmme Ja õige medal
  2. Poiss tõmbas ära, aga ei loetud. Ilus esitlus igaljuhul. Kokkuvõtvalt, kükkis 342,5, surus 225 ja tõmbas 330, kokku 897,5kg, HÕBE!!! Väikseid medaleid tuli ka, kükis hõbe, surumises pronks, tõmbes pronks!
  3. Norrakas feilis ja Siim läheb hullu panema, 345kg
  4. Pilt Hollandi viikingist Rebreyendist
  5. Siimul 330 ka kirjas Viimaseks on tellitud 335, läheb teist kohta kindlustama. Kolmandal katsel norrakas veel üritab.
  6. Siimul algraskus ilusti kirjas. Teine koht suht kindel! Teiseks katseks tellitud 330, mees juhib tõmbes! Mis ajast Siim tõmbama on hakanud
  7. Kraavil kang ei liikunud, meie meeste kokkuvõte: Kraav 265, 200, 305, kokku 770 kg, koht 7 Vähi 282.5, 195, 310, kokku 787.5 kg, koht 5 2,5 kg kaugusele jäi Vähil neljas koht
  8. Üks konkurent on feilinud, teine mitte. Kahjuks Vähil ebaõnnestus, on kukkunud viiendaks. Viimase sõna ütleb peagi Kraav!
  9. Meie meestel teised katsed kirjas! Kraav 305 Vähi 310 Viimasteks katseteks hetkel tellitud vastavalt 330 ja 317,5, eks nüüd läheb kassi-hiire mänguks! Kraav muutis 330 peale Loodame, et oma meeste omavaheline võitlus ei anna paremaid võimalusi teistele. Hetkel siis mäng kohtadele 4-7
  10. "Väiksemad" mehed hakkasid tõmbama. Kraavil 290 ja Vähil 300 kirjas. Järgmiseks tellitud vastavalt 305 ja 310kg Esimene on eest läinud, nagu eile Raus, teine ja kolmas suht paigas. Kohad 4-7 on hetkel 17,5 kg sees, meie mehed nende hulgas. Lõpus läheb rebimiseks!
  11. Siimul teine katse 225 kirjas Viimaseks tellis 230. Hetkel liigub kindlalt teisel kohal. Viimane jäi kahjuks vaid katseks.
  12. Siimul algraskus 220 kirjas!
  13. Vahepeal -120 meeste surumine, Kraav 200 ja Vähi 195 kirjas. Kohe algamas +120 meeste surumine.
  14. Poiss tegi ka 342,5 ära!!! Väga hea algus!
  15. Siimul ilusti teine katse 337,5 kirjas
  16. Siimult väga kerge sooritus algraskusena kirjas
  17. -120 mehed lõpetasid, +120 alustas! Meie järgmine medalilootus Siim Rast on alustamas. Algraskus 327,5!
  18. Kükis sündis ka uus rekord, 343kg
  19. Kolmas katse Kraav 265 ja Vähi 282,5 kirjas! Vähil jäi selgelt palju kilosid kükkimata, medali jaoks olnuks neid vaja. Hetkel Vähi neljas ja Kraav seitsmes.
  20. Teisel katsel halastati, Kraavil algraskus kirjas. Vähi ei saanud, läks seekord väga sügavale, kui ei jõudnud sealt enam üles tulla.
  21. Esimene ring kükitud, Kraav ja Vähi ( Marek mitte Imre ) ei saanud esimesi katseid kirja. Jõud käis üle aga ... Kraav jõnksutas enne kükki ja Vähil jäi veidi kõrgeks.
  22. Võistlused algamas. Hoian veidi "tuld all" Õnnitlused ka värskele Euroopa Meistrile! Loom oled Raus! Vähi fännid
  23. Homme õhtul viimane päev esitada ennustus!!! 1.Siim Rast +120kg - 2 koht 2.Alex-Edward Raus -105kg - 3 koht 3.Margus Silbaum - 93kg -3 koht 4.Elar Kraav -120kg - 5 koht 5.Aimar Kuusnõmm -74kg -6 koht6.Marek Vähi -120kg - 8 koht 7.Aimar Kuusnõmm -74kg -6 koht8.Marko Mumm -105kg - 10 koht9.Siim Sammalkivi - 93kg -10 koht
  24. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Omal on selline reegel, et esimesel trennil 4cm pakult surutud max, on selle tsükli tulemus võistlustel! Kaidol läks 300kg surumisega aega 2 aastat, nüüd paugutavad Siimuga sinna +10kg iga poole aasta tagant!
  25. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Pole ammu oma tegemistest midagi postitanud!. Pole olnud põhjust, õigemini, pole mitu kuud trenni teinud. Alates augusti keskpaigast olen olnud rivist väljas. Õlg hakkas peale trenni valutama, ei teinud midagi suurt, selline tavaline offseasoni trenn 150 kiloga 8-10 kordust. Valu oli nii hull, et ei saanud magadagi. Isegi 7 ja poole kilose tütre sülle võtminegi oli ohtlik, käsi võis lihtsalt alt ära kukkuda. Ega siis kohe trenni tegemine katki jäänud, väiksemate raskustega tegin edasi. Alguses üritasin saada lihtsamalt hakkama, massaažidega. Peale igat külastust hakkas parem, aga seda mitte kauaks. Septembris otsustasin anda õlale puhkust, läks jällegi natuke paremaks, öösel iga keeramise peale enam ei ärganud üles, vaevlesin edasi! Kaido soovitas ikka arsti poole pöörduda, andis ka nime, kes tema õla terveks ravis, kuid arvasin endiselt, et vaja veidi rahu anda ja puhata. Pealegi ma teadsin, mis mind seal ees ootamas ning lisaks oli sügis kiire aeg ka ja nii sai oktoober kiirelt puhates läbi. Novembris mõistsin, et enam pole valikut, pean tavameditsiini poole pöörduma. Siin tuleb aga "kiita" meie süsteemi, etteruttavalt ja lühidalt, see on MAFFIA. Meie arstid on tekitanud või sunnitud riigi kokkuhoiupoliitika pärast tekitama kunstlikud järjekorrad, äkki ei soovi maksumaksja poole aasta pärast tulla või sureb enne ära. Kui tahad kohe, siis maksa, kui tahad oma haigekassaga pöörduda, siis ei anna keegi garantiid. Kunagi sai traumapunktis käidud oma seljaga, ei saanud istuda, astuda ega pikutada, lihtsalt üks suur valu. Esmalt ootasin nende veriste nägude ja puuduvate jäsemetega ühises järjekorras terve tunni, ca 40 numbrit minu ees. Kohapeal muretsesin rohkem tilkuvate kodanike pärast, kas ikka veavad välja. Pärast tunnist ootamist sain eriarsti juurde neljanda järjekorra numbri, rõõmustasin, et võetakse kohe ette. Ootasin pool tundi, kui sisse läks minu ees too neljas patsient. See seljahaige oli seal 4 minutit ja saadeti koju. Siis tuli oodata järgmised 40 min, kui võeti ette minu ees 3s haige. Ja nii kordus intervall, 4 min sees, 40 min pausi. Kui minu kord kätte jõudis, oli pool päeva juba läbi, vaadati otsa, löödi valuvaigistav süstal peesse ja saadeti koju. Julgesin korra suud paotada ja küsida, kas miskit uuringut ei peaks tegema, et kas piisab silma vaatamisest, selle vastati, et mis sa tahad uurida, et kas sul on selgroog pooleks? Sellise sõbraliku suhtumise peale ei soovigi sellist asutust külastada, vaid väga äärmuslikul juhul. Peale kolme kuulist vaevlemist sai mu äärmuslik karikas täis, helistasin. Seekord oli minu arsti järjekord 4 kuud. Telefonis selgitati, et see ei tähenda, et 4nelja kuu pärast arsti juurde saad, vaid iga kuu alguses hakkab registreerimine 4 kuu pärast aegadele ehk siis detsembri hakul hakkab registreerimine järgmise aasta aprillikuusse. Kes ees, see mees! See number 4 on vist arstide kokkuleppeline aeg, 4 patsienti ootamas, 4min visiit, 40 min paus, 4 kuud järjekord. Kuna sellest vaevlemisest juba väsinud, küsisin, kas on ehk olemas ka tasulised ajad, vastati, et neil pole ja proovigu ma teist asutust. Proovisingi ja sama arsti juurde oli juba järjekord 3 kuud. Küsisin ka neilt, on tasulised ajad olemas, vastati et on, 40 EURi ning vähem kui kahe nädala pärast saingi kaua oodatud arsti juurde. Sealt saadeti 4 päeva pärast lisa 40 euriga kompuutrisse ja kohe arsti juurde tagasi. Diagnoos, pikaajaline ületreening. Oli 3 varianti, esimene puhkus, see oli juba läbitud ja tulemust polnud. Teine variant nuga, aga keegi ei garanteeri, et üldse saad kunagi kangi suruda. Kolmas, kiireim ja kohese mõjuga, süst. Veel 25 euri ja oligi tehtud! Esimene öö oli karm, veel julmem valu oli tagasi. Paari päeva pärast hakkas paremaks minema ning nädala pärast oli inimese tunne tagasi. Isegi tütre sain muretult sülle võtta, kuigi ta oli vahepeal paar cm kasvanud ja pool kilo raskemaks läinud! Kaido näitas ette venitusharjutused ja nii ma hakkasin eelmisest nädalast jälle trennis käima.Alates augustist olen surunud 50-90 kiloga, korra isegi 100kiloga, aga seda 3 kordust, siis hakkas pilt eest ära minema. Täna õnnestus juba 100 kiloga teha 10 kordust, kuna see mu viimase nelja kuu rekord, siis ei hakanud rohkemat proovima, aga tundsin, et täna oleks siin 20 kilo kindlasti varu sees, valu mõttes. Mis ma oma pika postiga tahan öelda, hinda kiirelt olukorda, kas saad hakkama ise või vaja minna arsti juurde, ära passi mõtetult ja ära otsi omale sekeldusi/seiklusi!
×