Jump to content

Aryan88

Kasutajad
  • Sisu loend

    41
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Aryan88 postitused

  1. kas on m6tet ..

    anna minna, kui lihaste asemel vats hakkab ette kasvama, siis võta vähemaks;)
  2. toidulisad kaalu tõstmiseks

    jama toidukava, liha polegi, paras lurr. ise küll ei jälgi, mida söön - söön kõike, mida tahan ja mida kätte saan. olen 20, kaal 92,5kg, pikkus 180cm ja rasva kohapealt nii palju, et kõhulihased on ilusti väljas, ei ole küll nagu kulturist kuiv, aga ilma polsterduseta. ainevahetus kiire ja liigutad palju, polegi vaja kaloritel näpuga järge ajada, lihtsalt tuleb palju süüa. by the way aastas on reaalne 2-3 kilo puhast lihasmassi juurde saada, nii et anna aega ka.
  3. Parim enne möödunud!

    ei ta tee sulle midagi halba, süü ära, mis sa pelgab. kui ta pole just oma väljanägemist, aroomi või maitset muutnud, siis pole hullu midagi!!
  4. Leim

    hea küll, saime aru, ära nüüd nutma hakka!!!
  5. Rammumehed

    ja-jah... Pudganowski sööb näiteks miljoni krooni väärtuses keemiat ja toidulisandeid aastas. Kõik kellel suur rahakott, natuke ka füüsilisi eeldusi ja tugevad organid võivad ju rammumehesporti harrastada.
  6. Protein no 1 või Whey lemon super

    Kui soovid ainult rasva põletada siis pole küll mõttet valgusheike juua. Süüa ikka võib, tuleb lihtsalt väikes kalorlusega toite tarbida, ilma söömata muutub organism nõrgaks. Ära ürita ka kuu ajaga a-la 10 kg alla saada, tasa ja targu ning sul säilib hea enesetunne ning trennitahe:)
  7. Päevamenüü

    8h peaks paras uneaeg ju olema küll või palju siis normaalne on? 10h? 8-st piisab. õhtul süüa pikemaajaliselt imenduvaid valke- kana, kodujuust, mida öösel organismil võtta oleks.
  8. rinnalihased ei kasva

    pane toitumine ka korralikult paika ja anna aega, pool aastat trenni teinud ja juba tahad võistlema minna!?
  9. küsimus Vend Vähile

    huvitav kuda need üleliigsed valgud kehast välja viiakse, minu teada lähevad nad rasvaks kõhule nagu ka üleliigsed süsivesikud
  10. 7 Maailma parimat kulturisti??????

    nendele närvihaigetele, kes iga pisiasja peale leili lähevad ja sõimama kukuvad, ütleks ain't nii palju- pange vähem metakat, jäävad närvid alles, on endal parem olla ja ei käi teistele ka oma tõmblemisega närvidele.
  11. irw.... no nüüd aitab, ma enam trenni oma jalga ei tõsta... teised kõik arvavad, et ma ei aja nende arust õiget juttu, lähen parem koju ja onaneerin seal üksinda, sest siis ei tule mind keegi õpetama, mis siis, et ma valesti teen, ma ju seda teinud juba 6 a. prasjai tervitusi T'le
  12. Küsimus

    vaata mida siin ka ei kuule:) wpww
  13. Küsimus

    ise tarbin ühe jõutõstja tehtud kava järgi, kaalu on mul 75 kg üks teelusikas väikse kuhjaga on u 5 g ja võttagi 5 g kaupa koos glükoosiga suhtel 1:4. see teeb siis neli korda päevas, jagad ise niimoodi päeva peale ära nagu parajasti võtta saad. I nädal (nö laadimine) 1. 20 g 2. 20 g 3. 20 g 4. 15 g 5. 15 g 6. u 12 g 7. u 12 g II nädal 1.-7. päeva u 10 g III nädal 1.-7. päeva u 4-6 g IV nädal E, T, K ei võta N 5 g R 10 g L 15-20 g ja nüüd esmaspäeval on paras maxi proovida või siis võistlustele minna:)
  14. huvi???????????????

    tagumik peab põlvedest allapoole langema, kui poolkükkil on reiad maapinnaga paralleelselt, siis täis kükki tehes tuleb tagumikku üks 20 cm allapoole lasta.
×