Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Põlveprobleemid

    Ei tasuks mainimatta jätta üht tuntumat : Aalo Eller Väga hea arst. Kui midagi häda, siis tuleb ka asja tuumani jõuda.
  2. huvitav lugu

    No ma olen igate pidi proportsioonist väljas.Parem pool on suurem (käsi,selg,jalg).Vask pool on aga tugevam ja pilt on teravam. Lisaks vasak jalg paremast lühem, mille tõttu peaksin kandma treeningut tehes lisatuge, aga otseloomulikult laiskuse tõttu ma seda ei tee.
  3. Kaalulangetamine

    Ja arvad, et sinu soovitused on need ainuõiged ? Äärmused ongi need, mis annavad parima tulemuse ! Sina ei pea ekstreemsusi harrastama, kui ei taha. Igatahes, aitab sellest mulast. Inimesed on erinevad. Igaüks leidku endale vastav dieet mis talle sobib.Mina ei öelnud, et see ainuõige tegu. See võib olla isegi täiesti vale, kuid mina jagasin oma kogemusi ja nägemust.
  4. Kaalulangetamine

    No seljuhul oleks pidanud ma siis naiste kategoorias võistlema Kuuldavasti elab Imre Vähi pakist kohupiimast päevas ära ja teeb päevas oma neli trenni. Mis ta on siis proua juba või ? Tere tali
  5. Kaalulangetamine

    No nüüd peaks pikem paus olema (järgmise aastani) ja võib lubada seda endale : )
  6. Kaalulangetamine

    See oli jah minu võistluseelne dieet. Kuna olin kopsupõletikus, siis algas minu dieet teistest hiljem ja pidin ka rohkem agu andma. Aasta lõpus oli kaal 97 (rasvaprotsenti näitas fitshopis olev mõõdik 15). Siis aga olin kopsupõletikus ja kaal langes 85 peale(sest söök ei tahtnud eriti alla minna). Taastudes ja uuesti trenni tehes tõusis lühikese ajaga 93-94 peale ja siis algas dieet. Võistlustel olin kaalumisel 78 kg. Nüüd jälle tagasi 92 ja muudkui tõuseb : ) Päris lõpus oli päevas kolm trenni. Kaks aeroobset ja üks jõusaali trenn. Jõusaali trenn oli algajate kava järgi kõik lihasgrupid ühe päevaga läbi võimalikult intensiivselt. Aga nagu oodata oli, siis ega midagi head vormi ei tulnud sellest. Kogenematu veel ja ei oska vormi ajastada. Dieet oleks pidanud varem ka pihta hakkama, siis oleks saanud kõrgematel kaloraažidel püsida esijalgu ja poleks ehk nii suurt lihaskadu olnud. Aga vigadest me õpime : )
  7. Kaalulangetamine

    No mina langetasin kaalu nii, et alguses sõin päevas mingi 2000kcal, siis 1800,1600,1400 ja lõpus 1200kcal. 1200 kcal puhul oli kogu tarbitavas toidus valke 160g, süsivesikuid ja rasvu umbes 30-40g Kuigi ega see vast soovituslik pole jah.Samas elan ja kõik on korras. Seega kellel soov kiirelt kaalu alandada, siis mina teeksin nii.
  8. Kaalulangetamine

    BAV - Keha poolt kulutatav kalorite hulk "eluks vajalike" toimingute (seedimine jne.) jaoks !
  9. Seda kindlasti . Vahepeal Orginaal ja Premium 8 .- pool luti täit. On ka Galsbergi sellise hinnaga nähtud : )
  10. Kaalulangetamine

    Mis misasja ? Võibolla sinu kaal langeb lõpmatuseni, kuid minul küll mitte !
  11. Kaalulangetamine

    No esijalgu hakkab sinu kaal kindlasti langema (kui sa oled varem korralikult toitunud). Aga mingi hetk jääb su kaal pidama ja sealt edasi pead kas rohkem aeroobset tegema või BAV hulka vähendama (juhul kui soovid veel alla võtta) Ma ei saa aru, millest se seedimine sul saab kahjustada ? Kui jood piisavald vedelikku, siis on kõik korras. Mismõttes jääb väheks ? Ise sa ju tahad alla võtta ja siis küsid, kas toitu jääb väheks ? Alusta alguses BAV (või isegi üle selle, sest kui oled varem korralikult toitunud, siis niivõinaa sinu kaal hakkab langema) ja siis muudkui alanda seda vaiksetviisi. Ma ei tea, kas asi on minus või varahommikus, kuid ei mõista sinu muret hästi.
  12. AS Viru Õlu väidab oma jutuga, et see Eestimaine
  13. See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .- Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !
  14. Kes ei taha Mr.Mee moodi Žiguli õli juu, joogu Žiguli õlut !
  15. Rinnalt surumine

    Kas sa loodad, et keegi hakkab sind siin küberneetiliselt ravima ja diagnoosi määrama ? Üks valu õlas võib tähendada mitmeid erinevaid tervisehädasid. Pöördu inimeste (arstide) poole, kes omavad väljaõpet ja tehnikat sinu diagnoosi määramiseks. Tundub suht loogiline kui ise ka veidikene mõelda ?
  16. Resveratrol

    Tuleb natukene lihtsalt otsida !
  17. Cutleri hetkevorm

    Mis ta peaks olema siis massi ajal kuiv või ?
  18. lihase tunnetus

    Peaks vist nii olema : harjutuse õigesti sooritamine = lihase tunnetusega = maksimaalse lihaskasvuga (mida on võimalik vastavast harjutusest välja pigistada)
  19. Toidulisandid

    Mõnele pidi Tribulus hea laksu andama. Ma kardan, et mul pole seda kahe aasta tagust pilti näidata. Praegust aga küll.
  20. Toidulisandid

    Minu fotod on minule näha küll jah ? Või mida sa mõtlesid ?
  21. Toidulisandid

    Kilodes pole midagi ulmelist. Vaatan siin oma spordiarsti pabereid kergejõustiku päevilt.Ajal mil hakkasin jõusaalis käima jalavigastuse taastusravi eesmärgil. Visiit oli 11.04.2008 Kehakaal oli siis 74 Eelmise aasta lõpus (21.12.2009) oli kehakaal 97
  22. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Kuidas on lisavarustusega ? Tõstevöö,jalasidemed võivad vast ikka olla (nagu ka professionaalsetel rammumehe võistlustel), kuid kas randmerihmad (et kang randme külge kõvasti kinnitada) kohvrite kandmise,jõutõmbe ja apolloni ajal võivad küljes olla ?
  23. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Ja seda peab ainult rinnalt peakohale saama - suruma (või võib ka svungida, tõugata )? Või siis iga kordus hakkab maast rinnalevõtuga ja järgneb tõuge/svung/surumine ?
  24. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Vabandage mind , rammumehe võistlusalast võhikut, kuid mis see Apollon on ?
  25. Oksjoni "tellimine"

    Kes otsib, see leiab !
×