Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    Ma eeldan sellega ka seda et aktiivsus tõuseb. Sellega saab teemaalgataja lubada endale rohkem toitu. Muidugi seda vajadust pole kui ta tunneb, et ta saab hakkama ka sellise hulga toiduga (BAV'i lähedase toitumisega). Lisaks vaadates enda elukaaslase võistlusteks valmistumise dieeti võin öelda, et talle sobis väga hästi toitumine üle baasainevahetuse (vähemalt +500).Nii kui ta sõi ainult BAV'i koguse, siis kõik seiskus.Tema elustiil oli üpris aktiivne - kool küll oli istuv, kuid treeningud olid vähemalt 5 korda nädalas (enne võistlusi lisaks jõusaali trennile oli ka aeroobne ehk kaks korda päevas trennid), kooli ja koolist tagasi jalutas päevas ca 45 minutit. Kindlasti see makrode jaotus on väga hea naisterahva puhul - rasvad ja kiudained paigas. Muidugi valke võtaks mina rohkem sisse, kuid ilmselt naisterahva puhul on see jällegi sobilik.
  2. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    Millist varianti sa ise soovitaksid ? Ma lihtsalt ei näe vajadust toituda nii palju kui on BAV kui ta võib vabalt süüa miskine 2000kcal ja ikka alla võtta.
  3. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    "Umbes 100 g kodujuustu tuunikalaga või lihtsalt keedumunaga" Arvutasin selle ise välja, et mingisugustki pilti saada. Teemaalgataja peaks seda ise üle tegema ja iga pisemagi grammi sisse arvestama. Isegi kui tuleb BAV täis on seda ilmselgelt vähe.
  4. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    Ilmselt siia ongi see koer maetud - väikse aktiivsusega elustiili pean ma silmas. Kas sa näed mingisugust võimalust aktiivsuse tõstmiseks ? Jalutad näiteks iga õhtu pool tundi.Tõstad treeningute arvu viie peale (ja ei tee möönduseid: "Täna ma vist ei jõua minna ning järgmine kord teen selle eest rohkem"). BAV on sul ~1500 ja sa tarbid ~1000kcal kaerahelbed (Veski Mati) (50 g): - Kaloreid 175 Kcal, Rasva 3 g, Valku 7 g, Süsivesikuid 28 g, Kiudaineid 0 g rosin (15 g): - Kaloreid 45.15 Kcal, Rasva 0.15 g, Valku 0.45 g, Süsivesikuid 10.5 g, Kiudaineid 1.5 g Hera80 maitsestatud (FAST) (30 g): - Kaloreid 124.5 Kcal, Rasva 2.4 g, Valku 26.1 g, Süsivesikuid 1.8 g, Kiudaineid 0 g kanafilee (100 g): - Kaloreid 115 Kcal, Rasva 1 g, Valku 24 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g lillkapsas (200 g): - Kaloreid 50 Kcal, Rasva 0 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 6 g, Kiudaineid 4 g Kohupiim rasvata (Mumuu) (200 g): - Kaloreid 166 Kcal, Rasva 0 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 2 g, Kiudaineid 0 g banaan (100 g): - Kaloreid 93 Kcal, Rasva 0 g, Valku 1 g, Süsivesikuid 20 g, Kiudaineid 2 g Kodujuust 6% (MEIERI) (100 g): - Kaloreid 120 Kcal, Rasva 6 g, Valku 11 g, Süsivesikuid 2.4 g, Kiudaineid 0 g muna, kanalt (1 muna ~55g) (55 g): - Kaloreid 74.25 Kcal, Rasva 4.95 g, Valku 6.6 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g Kaloreid: 962.9 Kcal Rasva: 17.5 g. Valku: 118.15 g. Süsivesikuid: 70.7 g. Kiudaineid: 7.5 g. Ehk toitumine alla BAV'i on sinu arvates normaalne ? Kuidas sa üldse saad soovitada inimesele midagi teadmata kui aktiivne on tema eluviis, mis soost isikuga on tegemist, kui vana ta on jne. ???
  5. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    Rasvade kinni hoidmine ja 5 kilo juurde võtmine pole eriti nagu samad asjad ! Ütlen praegu huupi (ilma et ma teaks kui aktiivne on su elustiil - töö, muud huvid jne) , et toitumise võiks panna üle BAV'i (BAV+ 500), sest selle sa peaks igatahes ära kulutama.Kui tunned, et pole piisav lisa aktiivsust - kui vähegi võimalik. See peaks su ainevahetust kiirendama. Rohkem läbi mõeldud ja kvaliteetset toitu tähendab seda, et sa annad kehale rohkem vajalike mineraale ja vitamiine. Kui suurendad kaloraaži siis suurenda ka toidukordade arvu. Mida rohkem ergutad magu toiduga, seda rohkem aktiviseerid toitainete lagundamise protsessi ning kulutad rohkem kaloreid.
  6. Kaal muudkui tõuseb ja tõuseb, milles asi?

    Vanus ja sugu ? Millest see treeningute arv nii suurelt kõigub ?
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    See meenutab mulle seda, kuidas väikesed lapsed kõhu peal "kiiguvad". Oled saanud ilmselt enda lapsest stiimulit uue treeningkava koostamisel ?!
  8. Otsin abi treenimiseks

    Ei maksa muretseda. Ka minu kirjale vastamiseks kulus tal üle nädala (ta külastab suhtlusportaale üpris harva) .Olles temaga kokku puutunud, võin öelda, et kindlasti aitab ta hea meelega abivajajaid.
  9. Suured suured probleemid kaaluga

    Osade puhul siin ei saa rääkida ei trennis käimisest ega trenni tegemisest.
  10. Suured suured probleemid kaaluga

    Selge see. Nüüd tuleb veel mõelda välja vabandus, et ei peaks trenni ka täis koormusel tegema. E:Võib vabalt selle taha pugeda, et jõutreening on liigestele liiga ränk. Muudkui koormust vähendada ja nii ei peagi varsti üldse trennis enam käima.
  11. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Umbes täpselt nagu Imre Vähi toitub
  12. Suured suured probleemid kaaluga

    Ehk siis me jõuame tagasi selleni, et vahet pole kas ma söön 3 korda päevas või 7 korda päevas(sama kaloraaži) - tulemus on ikka sama?!
  13. Suured suured probleemid kaaluga

    "Süüa on kasulikum väiksemad portsjonid, kuid sagedamini. Organism tarvitab ainult kindla koguse (mis vaja läheb) ning ülejääk töödeldakse rasvaks. Ka lihaste kasvu seisukohast on väiksemad, kuid tihedamad portsjonid kasulikumad, kuna nii on insuliini stabiilne tase reguleeritud. Nagu varemgi mainitud, järsk ja hetkeliselt kõrge insuliini tase ei ole kasulik, küll aga insuliini stabiilne tase, mis tagab, et toitained (aminohapped, glükoos) saavad pidevalt tõrgeteta lihasrakku, kus neid vajadusel saaks kohe kasutada. Insuliin liigitub samuti anaboolseks hormooniks. Insuliin transpordib rakkudesse koos süsivesikutega ka aminohapped, mida taastumisperioodil lihaste ülesehitamisel kasutatakse. Erinevalt süsivesikutest ei saa aminohappeid reservina salvestada, nad säilivad organismis ca. kolm tundi..."
  14. Suured suured probleemid kaaluga

    Aga ikkagi millegipärast enamus kulturiste söövad vähemalt 6 korda. Ma arvan, et kui ma oma 4500 kcal sööks kolme toidukorrana ( praeguse 7 asemel ) siis ma oleks ilmselt paras põrsas.
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Järgmise aasta alguses võiks tulla ka poseerima. Kaal hetkel miskine 115. Trennid 5-6 korda nädalas. Laiskuse tõttu toitumine iga päev üle poole aasta sama olnud - vähemalt sellega saan ma oma kehale tagada selle, et toitained on igapäevaselt (kellaajaliselt) olemas.
  16. Martinkink blogi

    Tahtsin sinu küsimusele vastada, kuid said juba aru, mis Marx sult küsis ja redigeerisid ise enda postitust. Tubli oled, et sporti teed
  17. Martinkink blogi

    Tubli
  18. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Hea vaadata, et keegi ka korralikult sõudmist teeb. Ma ei teagi kuidas seda nimetada, mis osad professionaalid siin teevad - Dead row lift ?
  19. Lefty blogi

    Picking s**t up to your face :
  20. Lefty blogi

    Muidugi võite uskuda keda tahate. Minu mure on ilmselt on tekkinud sellest, et enamus välismaa foorumite inimesed (vastava ala hariduse omandanud) ei kiida üldse selle ebapädeva isiku teooriaid ( mitte antud video kohta, kuid teiste välja ütlemiste kohta ). Kuid nagu öeldud sai - lõppude lõpuks usub igaüks seda mida tahab. Teiste trennis tegemata jäänud harjutused ei mõjuta minu vormi - treenige kuidas soovite. Parimat
  21. Kehakaal.

    Ühe variandina võib arvata, et ainevahetus on liiga aeglaseks selle näljutamisega läinud. Keha hakkab rasva kinni hoidma mingil määral. Alla BAV'i toitumisel pole sinu puhul mitte mingisugust põhjust. Makrode osakaal üle vaadata. Kaal kindlasti langeb sinu praeguse toitumisega, kuid suuremalt jaolt kaob ka lihas.
  22. Lefty blogi

    Mis toimub mehed ? Võtate endale eeskujuks inimese kelle saavutused on ... kellel polegi saavutusi (ning kelle öeldul pole enamus ajast mitte mingit tõepõhjaja all).Peale selle, et te ise usute selle isiku juttu soovitate ka teistele kõike seda. Jõusaali treening pole mingi tervisesport. Kui me iga harjutuse ette võtame ja natukene uuriksime nende kohta, siis leiaks me vägagi palju negatiivset iga harjutuse kohta. Kui see isik sellise videoga välja tuleks, kus ta lahkaks kõike negatiivset mis jõusaali treening liigestele tekitab, siis nagu ma aru saan teid enam jõusaalis ei kohta ? Elada on ohtilk - võib ära surra!
  23. Sügiskülv ajab segast

    Research shows that 1 pound of muscle burns seven to 10 calories per day, while 1 pound of fat burns only 2 to 3 calories Ilmselgelt on see väga väike vahe aga abiks ikka.
  24. Fred Vunk blogi

    Mis sellisel tempol viga peaks olema - Enamus kohtades 45-60 sekundit töö ühes punktis. Ma ei teadnudki, et sellised harjutused kellegi tugevust määravad. Ime et sa siia õlgade kehitust ( trapetsi harjutust ) ja säärtele tõusu (säärte harjutust) ei kirjutanud. Kükk, tõmme ja surumine on pigem määravad. Ja ma usun, et neid tulemusi on suht keeruline võrrelda kui üks kaalub 80 kilo ja teine 115 kilo.
  25. Fred Vunk blogi

    Teil tuli realset tööaega 24 minutit. Proovige pikemaid ringe ja vähem puhkust. Mul on siin on punt naisi (15-20 aktiivset kes iga trenn kohale tulevad. Kokku läbi käinud oma 35 naist) - Vastavalt naiste arvule on punkte kuni 20. Töö kestab 60 sekundit. Puhkust saavad nii kaua kui liiguvad ühest kohast teise ( aeg on näidanud, et 13 sekundit liigutakse ühest punktist teise). Ringi teeme läbi kolm korda ja ringide vahel puhkus 2-3 minutit. Naised vehivad nii, et higi lendab.Tööaeg reaalselt 60 minutit. Alguses soendus ja lõpus venitused. Paistab, et huvi pole kadunud . Stabiilselt naiste arv laes ja seda juba pea aasta aega : )
×