Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Tere!

    Võta pigem siis taipoks. Poole huvitavam.
  2. Tänapäeva Popeye

    Ehk siis kui rinnalihas on vigastatud, siis süstin endale rinnalihasesse steroide ja see üksainukene rind hakkab paisuma (ning saab ka ravi) ?
  3. Tänapäeva Popeye

    Süntool süntooliks. Süntool peaks olema nagu kollageen. Sinna kuhu paned see paisub. Aga ikkagi Renno ?!
  4. Tänapäeva Popeye

    Et siis kui ma nt endale testot paremasse kätte süstin, siis ka ainult parem kasvab ?
  5. Tänapäeva Popeye

    Seljuhul oleks teine käsi ka ikka praegusest suurem.
  6. Suht vesine ja paistes tundub olevat kuidagi jah
  7. Animal Paki vitamiin

    See peaks vist olema tingitud B vitamiinist !?
  8. eesti noored

    Eks keegi peab suurtele naistele ka armastust jagama !
  9. Haigena söömine.

    Nagu heaks arvad. Igaljuhul - aitab mulle sellest aasimise kuulamisest.Targemaks see mind kuidagi ei tee. Peace !
  10. Haigena söömine.

    Mõni sureb 39 kraadise palavikuga. Mõenel pole aga teist nägugi peas. Mul on erinevaid juhuseid olnud selle palavikuga. Koolis käisin plaastrit küsimas arstilt, sest kingad hõõrusid. Sain. Viisakusest küsis ta, et kuidas tervis on. Ma ütlesin, et terve noormees olen - pole häda midagi. Siis ta palus mul end ikkagi kraadida, sest talvine aeg ja paljud haiged. Palavik oli 38 ja peale veidikene. Mind saadeti koju, kuigi ise tundsin end täiesti tervena. Mul oli muidugi hea meel, et varem koju sain ja tänu sellele sain varem trenni - ja läksingi ja kõik oli parimas korras. Minul pole ausaltöeldes sooja ega külma mida teie teete. Istuge kodus teki all ja ludistage oma mett. Nii need suured jõumehed tulevadki - jõumehed, kelle jõud peitub ainult sõnades. Mõned räägivad lukust, teised luku august ?
  11. Treening...

    Mina teen täpselt viis korda. Kui nädalavahetus konditsioonis olen siis lähen liigutan ka end veits ja siis pühendan end rohkem jala trennile.
  12. eesti noored

    Eks igaüks vaatab oma vaatevinklist
  13. Haigena söömine.

    Nagu näha siis sina kindlasti mitte. Minul on see parandanud tervist ja edaspidi lähen ka haigusega trenni. Minujaoks on see samasugune viilimine nagu : "Ah mul väike varvas valutab. Ma ei hakka täna trenni minema." No pain, no gain !
  14. Haigena söömine.

    Söömine peaks just parandama olukorda ju ? Rohkem endergiat ja kaob see mõtetult lögane ja uimane tunne ära. Minul on alati kõva trenn aidanud tervist parandada. Aga eks igaüks peaks ise paremini oma tervist tunnetama!
  15. eesti noored

    Oleks siis midagi näidata, et riidest vaja lahti kiskuda end. Mis üle ääre - see üle.
  16. kui paks on paks?

    189-190
  17. kui paks on paks?

    Mina olen 94 kg ja 95 cm on vöö ümbermõõt. Kuskilt midagi ei ripu ega pole üle - trimmis.
  18. jõusaali 1 kategooria koolitus

    http://www.eok.ee/est/treenerikutse/koolituskalender
  19. Mida süüa?

    Nüüd juba räägid iseendale vastu ?
  20. Veel fittidest

    Mitte et mul oleks neist fittidest suur sooja või külma. Kuid siiski me elame demokraatlikus riigis.
  21. Jay Cutler

  22. Veel fittidest

    Võiks korraldada mingi hääletuse. Ja kui läbi läheb, siis need muutused ära teha.
  23. Veel fittidest

    Aga siis need fitikogujad just ajavadki veelrohkem arusaamatut juttu, et oma fitid kätte saada.
  24. Veel fittidest

    Tehke jah ära. Siis on vähem pläma ja vähem närvitsemist.
×