Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. qlimax 2009

    Üle prahi !
  2. Hommikusöök

    Minu tujud küll ei sõltu sellest, mida ma hommikul sõin. Aga seda olen küll tähele pannud, et kui ma hommikul lisaks tavapärasele hommikusöögile putru söön ( vahepeal pole kahjuks aega ), siis on terve ülejäänud päev kõvasti reipam tunne.
  3. Hõrk vokiroog

    Viimasel ajal olen seda eriti tihti teinud, sest see niivõrd maitsev. Üks kuni kaks sibulat(oleneb kuidas sibulaga läbisaamine on). Tükeldada väikesteks tükkideks ja pruunistada õrnalt. Neile lisaks visata hakitud paprika (mina panen kaks suurt paprikat -kollane ja punane), siis võib veidikene improviseerida ja igasugu aedvilju juurde lisada ( nt. nagu külmutatud aedviljad ). Kui need on ka kergelt ära pruunistatud, siis panete need potti, kuumale pannile viskate viilutatud fileetükid ( mina panen üldjuhul ühe terve filee paki ~ 500 g ). Pruunistate fileetükid mõlemalt poolt ja viskate ka potti. Potti panete läbikeedetud vee ja poolteist klaasi riisi. Nüüd lasete haududa niikaua, kuni vesi kadunud ja kui riis paras, siis laske heamaitsta. Kui aga riis pole pehme, siis vett juurde veidikene. Maitsetage enda äranägemise järgi. Head isu : )
  4. pulss

    Otsisin oma vanad spordiarsti dokumendid üles. 16 aastasena koormustesti tehes oli kõige kõrgem pulss 171. Ehk siis midagi oli mäda ?
  5. pulss

    PULSS 220 ?
  6. Ühesõnaga ühele lihasgrupile nädala esimeses osas 8*6 kokku ? Kuidagi vähevõitu pole seda ?
  7. Abi!!!!!

    Ma käisin pool aastat kick-box'is ja pool aastat taipoksis ning hambakaitsmed ei meeldinud mulle (seega ma ei kasutanud neid - üldse)
  8. Rasva põletus

    Kuidas toitumisega lood ?
  9. Olümpia tõstmine

    Kui kodukohas vahest (nädalavahetustel) trennis käin, siis tegelen klassikalise tõstmisega : ) Olympic lift on minumeelest Olümpia kükk (Kang peakohal - laia haardega - käed sirged kükkimine) terve keha koormus on märkimisväärne.
  10. Topelt K.O.

    Ehk saad ka targemaks. Juba sõnad "out" ja "down" on piisav selgitus !
  11. Topelt K.O.

    Knockout pole knockdown (I)
  12. Vesi

    Teisest teemast jäi silma
  13. joomine trenni ajal, kas ja kui palju?

    3-4 shakeri täit trenni jooksul. Peale trenni ka 0,5 - 1 liiter.
  14. rootsi

    Mine pigem Norra
  15. Kas sina teed regulaarselt sporti?

    Kas seda nimetatakse küsitluseks ?
  16. Piimaohakas

    Lase venest LIV52'te tuua endale (230 rubla peaks olema).
  17. "Kaalust alla" TV3- st

    180 kilosel mürsul 5 kilo nädalas pole ju midagi hullu. Sellele 180 kilosele ei meeldinud ju ennem liikuda. Seega kui ta nüüd ennast vaikselt liigutama hakkab ja tervislikult toitub, siis see 5 kilo kaob nagu nalja. Lisaks võttis ta kõige rohkem alla, kõige vähem liigutades .
  18. Vaevalt perearst midagi tarka oskab öelda. Kõik kondiga seonduvad probleemid lahendab ortopeed.
  19. Jalg.

    Kaua su trenn kestab, kui sa ühte lööki 10 sekundid teed ?
  20. Jalg.

    Loe kuidas Taipoksi kodumaal trenni tehakse - nuta või naera. Mingid liivakotid küll kellelegi häda ei tee.
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Et siis varsti saab näha suurt Tartlaste ja Tallinnlaste mõõduvõttu : )
  22. Jõusaal

    Sel juhul teed üht harjutust 3*10*3 ? Nt kui sul on kavas kirjas : »Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10 See tähendab, et teed kolm seerjat ja ühes seerias on kordusi 8-10 tükki ( vastavalt sinu enda soovile )
  23. Jõusaal

    3 seerjat . Ühes seerjas teed seda liigutust 8-10 korda(ise vaatad kuidas jõuad, aga 10 oleks samas parem).
  24. Harjutused

    No kui tunned, et on piisav koormus kahe jalaga koos tegemisel, siis ikka. Kuid ma usun, et üks jalg eraldi oleks parem(Võib isegi vöö külge lisaraskust panna, kui on liiga väike koormus) ning liigutus peab olema sujuv !
×