Jump to content

Erkko

Kasutajad
  • Sisu loend

    624
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Erkko postitused

  1. Jõusaali tolad...

    Eks see teema ole jah suurepärane koht kus nutta ja vinguda teiste kallal. Keskenduge omale trennile ja kõik on korras. Pealtvaatajaid (teiste jälgijaid/piilujaid) pole jõusaali vaja. Muide ! See mis toimub mujal ei peaks siia teema alla kuuluma.
  2. vajan abi treening nädala koostamisel

    No eks tuleb välja, et meil erinevad lähenemised asjadele.Minumeelest peaks see just üldlevinud jaotus olema. Kõik suured lihasgruppid eraldi päevadele. Selja, jalg, Rind. Ja väiksemad armastan mina enda äranägemise järgi paigutada - vastavalt lihasgruppi taastumisele. Samas on kõrvu jäänud treeningsaalis vilksamisi üks õpetussõna mingile noormehele Ivo Pärle poolt : "Tee mis sa teed. Peksa või p*hku ! Peaasi, et lihase läbi tõmbad trenni lõpuks."
  3. vajan abi treening nädala koostamisel

    Kuidas sina siis jaotaksid ?
  4. vajan abi treening nädala koostamisel

    Ma ei tahaks öelda, et kui ma oleks sina, siis ... Aga siiski. Mina teeksin nii, sest taipoksi trennid on ainukesed, mis on kindlalt paigal ja seega : E: Taipoks T: Jõusaal K: Taipoks N: 10 km jooks R: Jõusaal L: 10 km jooks P: Jõusaal Või siis panna jõusaal kolmele järjestikusele päevale N,R,L või R,L,P Jõusaali kava jaotaks Jalg,Õlg | Rind,Biits | Selg,Tric . Iga trenni lõppu kõhulihaseid ja trapetsi paned sinna kuhu ise tahad ( või ei tee üldse ) Samas hakkab nüüd raudselt mõni rääkima mingit teooriat, et Rind ja Biits ning Selg ja Triits ei sobi kokku ja tuleks ära vahetada, sest Rina ajal töötab triic jne. Ma arvan, et proovi ise järgi, kuidas sulle sobib ja anna minna! E: Kui ma nüüd veelgi siin endamisi mõtisklen, siis arvan hoopis, et jõusaali võiks veelgi rohkem teha. Neli korda nädalas. Jooksud jätaks mina üldse ära. Neli jõusaali, kaks taiboksi ja üks päev tugitoolisporti.
  5. vajan abi treening nädala koostamisel

    Kui tahad ka rohkem lihaseid arendada, siis oleks mõtekas jõusaali kava kolmeks jaotada ja kolm korda nädalas jõudu teha - arvan mina.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Debatt ? Ma lugesin siit välja sõbralikku lõõpimist. Oma rühma kutid,kes saavad üksteisega hästi läbi, milleks peaks me debateerima ? Aga noh, eks igast olukorrast loetakse seda välja mida ise tahetakse (tüli,kaklus,sõnelemine).
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kardad suguhaigusi ? Mis sul karta, kuuldavasti pidi sul neid terve alfabeet olema
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kõik aluspüksid juba läbi ja ongi hea võimalus uusi nõuda ?
  9. Andrus Veerpalu - 5 Jaak Mae - 14 Aivar Rehemaa - 30 Algo Kärp - 47
  10. See on eestlaste ebaõnnestumine igal suurvõistlusel.
  11. Mis usust siin juttu on. Iga kord olen ma mõelnud positiivselt ja pakkunud eestlasi üpriski kõrgetele kohtada. Aga mis tulemuseks on ? - Kohad viimaste seas. Deyvid Oprja 86 Kristina Šmigun-Vähi 4 Tatjana Mannima 45
  12. Tiiu Nurmberg - 80 Mehed laskesuusatajad - 17 koht
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Vaevalt Imre otseselt kedagi kutsunud on ( A'la : "Palun tule võistlustele" ) Mis kellapaiku? Mul endal on ju kõik (v.a neljapäeval) hommikused trennid.
  14. Kahel inimesel 14'st olid ainult määritud suusad. Algol olid määrimata. Seega olid tal samasugused suusad nagu 12 teisel sõidumehel ... siit teeme omad järeldused.
  15. MURDMAASUUSATAMINE Kärp, Mae, Rehemaa ja Kokk 12 MÄESUUSATAMINE Tiiu Nurmberg 75
  16. Kuivatatud kana snäkid..

    Siit saab veidikene lugemismaterjali .
  17. Kuivemad reielihased,

    Kuidas see peaks välja nägema ?
  18. 23.45 Meeste suurslaalom, 2. laskumine Eestist: Deyvid Oprja 90 LASKESUUSATAMINE Kadri Lehtla, Eveli Saue, Sirli Hanni, Kristel Viigipuu 17
  19. Uus kasutajagrupp

    Tiitleid võiks jagada mõni aktiivsem admin või mode, kes mingil määralgi teab vastavast kasutajast midagi. Siis on näha, kas tegu asjaliku isikuga või mitte. Muidu saavad tühja lammutajad ilmaasjata kõrgemasse kasutajagruppi. Lisaks näitab see kohe ära, et tegu muidumehega, kellel on 12345 postitust ja kes ei kuulu kõrgemasse kasutajagruppi.
  20. IFBB PRO Mens Top 100 Rankings.

    Mille järgi neid kohti määrati ? Kes määras(id) ?
  21. 20:45 Murdmaasuusatamine, naiste sprinditeade. Kaija Udras ja Triin Ojaste 12 21:35 Murdmaasuusatamine, meeste sprinditeade. Peeter Kümmel ja Anti Saarepuu 7
  22. Ideid vabakavadeks enne kevadisi võitlusi

    Kas keegi mulle ka midagi välja teeb, kui vabakava muusikaks võtan joodeldamise ?
  23. Stockholmi fitnessipoed

    http://www.worldgym.se/index.php?manufacturers_id=34
  24. Kristina Šmigun-Vähi 1 Tatjana Mannima 45 Kaija Udras 53
×