Jump to content

kris0610

Kasutajad
  • Content count

    57
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by kris0610


  1. Selleks, et oma karbike tühjendada, ei pea välja võtma tervet tundi lõunat! Tegin alles hiljuti tööd, kus olin pidevalt liiikumises- kord siin linnas, kord seal, kord tundide viisi sõidus, kord tunde kestvatel vastuvõttudel, sealjuures ei teadnud ma enamasti kunagi, mida toob järgmine päev, samuti ei sõltunud minu vaba aeg minu soovidest! Selle 5 min aga ikka leidsin, et vajalik kaasavõetud söök ära süüa!

    Wc-s saate näiteks küll käia korduvalt päevas, mõni mees suitsulgi, aga söögiks pole seda 5-10 min aega leida? Pigem on asi viitsimatuses ja planeerimisoskuse puudumises!

    Homsest panen kellaajad paika,öelgu ülemused , mida tahavad :)


  2. Ärge mind küll Bodyfitness -163cm esimeseks siin ennustaga, sest vormi see aasta kahjuks ei tule ja trauma peale kauba- alaselg on paigast. Seega pole 100% kinde, et homme lavalaudadele astun. Tervis eelõige. Kui valu järgi annab siis võsitlen, kuid praegu pikali maas ja liigutada ennast ei saa.

    Kuid kõigile teistele võistlejatele jõudu ja jaksu.

    Kui küsida tohiks siis, kuidas tervisega on?Kas jõuate lavale?

×