Jump to content

Raigo Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    340
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Raigo Kuusnõmm viimane päevavõit oli December 28 2013

Raigo Kuusnõmm's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

24 Natuke juba nagu teab midagi

Raigo Kuusnõmm

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 03.07.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://kuusnomm.edicypages.com/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    tallinn
  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    180 oled juba võistlustel kirja saanud ilma varustuseta, 190 ei ole üldse müstiline eesmärk.
  2. Better Bodies Challenge

    Kahju, et see võistlus nii varakult on. Oleks see kuuaega hiljem siis võtaks plaani isegi.
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Võistlus ettevalmistus käib täies hoos. Algaelg oli plaanis alustada dieediga veebruarist, kuid vaadates nädala keskmiseid kaale, siis selgub ef olen oma kilo juba maha võtnud. Seda siis kolme nädalaga. Trennis jõunäitajad on rndiselt head. Lihtsalt rekordeid ei püüa hetkel. Teen sellised pumpavad trenne. Kuigi isu on suur proovida kükkida 200ga mingit pikemat seeriat. Eks seda otsustan trennis, vastavalt enesetundele. Kui selle katse ettevõtan siis katsun ikka üles ka filmida. Ega euroopakatele ei taha see aasta kehvema vormiga minna kui eelmisel aastal. Väike klipp biicepsi trennist
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    190x5 Peale seda oli jalg parajalt pehme aga tegin siiski veel korraliku jalatrenni peale.
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Head uut aastat kõigile! Täna tegin selle aasta esimese trenni ja alustasin seda aastat siis korraliku jalatrenniga. Nagu lubatud siis tegin ka oma küki katsetest video. Kuna eelmise aasta lõpus ütlesin et eesmärk enne dieeti 170ga 15 korda kykkida siis täna saan õelda, et tehtud! ei oodanud, et see kohe esimesel trennil õnnestub. Oli juba eile mõttes, et kui vähegi tunnet on siis proovin seda eesmärki täita. Saali jõudes olid jalad veidi valulikud ja väsinud. Peale mõningast kükki tunne läks paremaks. Tegin siis soojendus seeriad ette 70x12, 110x12, 140x10 ja siis paningi 170kg kangile. Kutsusin Peebu igaksjuhuks selja taha julgestama ja Eleri filmima. Peebu poolt julgestust polnud õnneks vaja aga tema motiveerimine ja ergutamine oli küll suureks abiks. Esimesed kükid olid väga kerged. kusagil kümnenda korduse juures läks juba raskemaks. lõpuks olin juba 16 korda ära kükkinud, siis otsustasin loobuda. Käed kiskusid krampi ja keha hakkas kergelt värisema püsti asendis. Jalg oleks seal tõenäoliselt veel kannatanud. Saan õelda, et varu oli veel sees, sest peale seda kui hingamine oli taastunud panin kangile 190 kg ja tegin sellega veel viiese peale. Kuna olin Peebu ja Eleri oma tegemiste juurde tagasi lasknud siis kaameranurk veidi kehv ja nagu näha polnud ka julgestust. aga videosse sai selle siiski kuidagi. 170x16 Kaal on muidugi kõrge ka peale pühi. Eks siin kilo poolteist tuleb vast lähipäevadel maha veel. Homme plaanis Otiga maha istuda ja vaadata üle mis seis nii öelda peeglist vastu vaatab ja samas paika panna millal dieedile. Ja otsustame kus kohas sel hooajal lisaks EM ja EKV-le võistelda plaanime.
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Head uut aastat kõigile! Täna tegin selle aasta esimese trenni ja alustasin seda aastat siis korraliku jalatrenniga. Nagu lubatud siis tegin ka oma küki katsetest video. Kuna eelmise aasta lõpus ütlesin et eesmärk enne dieeti 170ga 15 korda kykkida siis täna saan õelda, et tehtud! ei oodanud, et see kohe esimesel trennil õnnestub. Oli juba eile mõttes, et kui vähegi tunnet on siis proovin seda eesmärki täita. Saali jõudes olid jalad veidi valulikud ja väsinud. Peale mõningast kükki tunne läks paremaks. Tegin siis soojendus seeriad ette 70x12, 110x12, 140x10 ja siis paningi 170kg kangile. Kutsusin Peebu igaksjuhuks selja taha julgestama ja Eleri filmima. Peebu poolt julgestust polnud õnneks vaja aga tema motiveerimine ja ergutamine oli küll suureks abiks. Esimesed kükid olid väga kerged. kusagil kümnenda korduse juures läks juba raskemaks. lõpuks olin juba 16 korda ära kükkinud, siis otsustasin loobuda. Käed kiskusid krampi ja keha hakkas kergelt värisema püsti asendis. Jalg oleks seal tõenäoliselt veel kannatanud. Saan õelda, et varu oli veel sees, sest peale seda kui hingamine oli taastunud panin kangile 190 kg ja tegin sellega veel viiese peale. Kuna olin Peebu ja Eleri oma tegemiste juurde tagasi lasknud siis kaameranurk veidi kehv ja nagu näha polnud ka julgestust. aga videosse sai selle siiski kuidagi. 170x16 Kaal on muidugi kõrge ka peale pühi. Eks siin kilo poolteist tuleb vast lähipäevadel maha veel. Homme plaanis Otiga maha istuda ja vaadata üle mis seis nii öelda peeglist vastu vaatab ja samas paika panna millal dieedile. Ja otsustame kus kohas sel hooajal lisaks EM ja EKV-le võistelda plaanime.
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Päevad mööduvad siin aastalõpus väga kiiresti. Töölt on puhkus aga tegemisi siiski palju. Vahepeal osalesin Honda Jõuluturniiril. Ega enda kehvas soorituses midagi vabanduseks tuua ei oskagi. Ei olnud lihtsalt vormis. Aga samas vaadates võistlejate ninekirja siis olen igati rahul et sain seal osaleda. Kaal on märkamatult tõusnud kõrgemaks kui sooviks. Pühadeajal on väga raske seda söömist ohjeldada. Aga õnneks pilt nii hull ei ole ja 1 jaanuar kohe dieedile ei lähe. Sellegipoolest aasta algul toidus kõrvaleastumisi ei luba ja niiõelda rämpsu ei söö. Trennides on jõunäitajad paranenud. Eks seda mõneti ka massi juurde kasvuga kaasnevalt ja teisalt olen sellised pumpavad trennid asendanud raskuste ja lühemate seeriatega. Näiteks viimane jalatrenn läksin kükis 170x10 ja siis 190x6 viimases oli isegi varu sees. Ei olnud julgestajaid ega vööd peal, ei julgenud lõpuni lasta. Ja kuna oli esimene harjutus siis leppisin selle tulemusega. Plaan on enne dieeti kükkida 170x 15. Need katsed proovin saada ka videole. Eks ka õlasurumistes ja kõikides muudes abiharjutustes on märgata edasiminekut. See aasta plaanis teha veel 1 trenn. Kuna täna tulin Põlvasse enale külla siis tuli kõik vajalikud asjad kaasa pakkida
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Aasta 2015 on peagi lõppemas. Selle aasta jooksul on väga palju asju toimunud. Tegin see aasta kaasa nii kevad kui ka sügishooaja. Kokku 13 võistlust. Aga sellest katsun teha lähimal ajal pikema kokkuvõtte. Trenni olen teinud vahepeal suure isuga ja jõunäitajad on paranenud. Kehakaal on suurem kui seda oli suvel. Ilmselt ka vorm mitte nii terav kui siin vahepealsetel aegadel hooajaväliselt on olnud. Kuna on plaanin ka kevadel uuesti lavale minna, siis õnneks või kahjuks kaalu väga kõrgele lasta ei saa. Toidulisandi laud on minul siis selline. Valikust tooksin esile King of Speadsi, see toode on olnud viimased pooltesit aastat minu menüüs. Osalen see aasta ka Honda spordikuulsuste jõuluturniiril. Seda korda koos Margus Silbaumiga,. Võistlus toimub 25. detsembril Pärnus. Tulge meile kaasa elama.
  9. Pikk päev on seljataga. ei hakkagi pikemalt kirjutama. oleme ilusti kohal, kõik sujus nii nagu plaanitud. Sõit kokku kestis hommikul 5st kuni kella 01.00 öösel Eesti aja järgi. Homme juba pikemalt.
  10. Tundub et see aasta kergemad kulturistid üles ärganud ja saab korralikus rivis seista.
  11. Grimmid peal ja poole tunnipärast hakkab pull pihta. Kuna meid katis ei ole üle 6 mehe, siis olemw otse finaalis.
  12. Norway Open 2015

    Jalad tunduvad head. Usun et tuleb väga kõva tasemega võistlus:)
  13. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Panen need kuupäevad oma kalendrisse kirja aga ei ole kindel kas osalen.
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Lennukipilet Oslosse on olemas. Seega nüüdseks kindel et esimene võistlus on sel hooajal norras. Hetkel olen 5 saali trenni järjest teinud ja lisaks aeroobset. Toiduga liialdanud ei ole aga kaal millegipärast otsustas veidike tõusta. Eile ja täna olen teinud veidi kärpeid menüüs et kaal uuesti liikuma saada.
×