Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nii, eelmisest nädalast alates hakkasin uuesti trenni ka tegema. kusjuures tunnet ei olnud veel et tahaks trenni.Mõnus oli lebotada Trenni koormust olen iga trenniga tõstnud. Võib õelda et esimene trenn ikka kang värises käes. Täna siis pakule kükk, ruutkang,lamades säärtesirutused, ettekummardused kangiga põlvedeni,keretõsted,kõht Kaal pole õnneks alla 80ne kukkunud ja üritan ikka hoida ja tõsta väheke seda.
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    need kappi ära pressitud
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nii nüüd seegi hooaeg läbi. viimane võistlus läks nagu ta läks. vormi enam niihead ei olnud. Imestan,et tõmme niigi hästi läks. Tulemused siis kükk 222.5 surumine 170 ja tõmme 265, kogusumma 657,5(eile avastasin, et see on ka eesti rekord, loodetavasti läheb ikka kirja) See nädal teen väikese puhkuse ning siis alustan treenimist 2015 raw mm-iks. Täna vaatasin ka üle oma medalid. Ise olen igatahes rahul sellega mis olen saavutanud seni.
  4. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT 14.06.2014

    Väga tore reis ja võistlus oli, tulemused olid ju kõigil tegelikult väga head arvestades, et keegi nagu tippvormis just ei olnudki. Järgmine aasta saab selle karika siis korraks soome vedada Kuigi rootslased näitasid seekord head minekut. Kui eelnevatel aastatel on vanemad mehed võistelnud siis nüüd juuniorid jms.tugevamad mehed Samas usun et enamus meist valmistuvad ka soomes raw MM-iks seega järgmine aasta peaksime paremas vormis olema.
  5. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    mina olen kindlasti minemas soome
  6. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    väga huvitav võistlus. Lõpp oli väga põnev. eriti kui prantsale oma 347,5 proovima läks.
  7. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Palju Õnne Peep! tundub, et aafrikas võistlemine sobib Eestlastele
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Panen ka mõne rea siia kirja trennist. Siin palavate ilmadega pole viitsinud 100% trenne teha. Kuid vorm väga ära kukkunud ei ole. Nimelt 2 nädalat tagasi kükkisin uue rekordi Rawis 230kg, surumine püsib samuti, pühapäeval tegin 170ga 3se. Tõmmet pole proovinud kuid vast homme teeb selle ka ära. nüüd viimane aeg proovida enne rootsi võistlust. Täna siis trennis tegin ette vaikselt surumist 2ne harjutus oli maast kitsalt surumine läksime vaikselt 5stega kasvava raskusega viimane raskus oli siis 140kg millega tegin viiese. (eelmine nädal proovisin selles harjutuses max, tulemuseks sain 160kg) Edasi veel laubapurustaja ez kangiga 5x8 rööbaspuu pakk jalge all lisaraskus 60kg 5x6 Lailihasele tegin lõuatõmbed, plokil alakõhu vastu tõmbed,sirgete kätega alla tõmbed. Lõppu tagaõlg ettekummardudes ketastega küljele lend 5x8 Kehakaal on veidike langenud. Veidike lohakas ka olnud toitumiskordade suhtes.
  9. 2014 EM jõutõstmise, Sofia - LIVE, Raskekaal käimas!

    Edu võistlustel!
  10. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere taas! Täna sai tehtud jälle üks normaalne tempokas trenn. Raidiga hea teha sest tempo ei ole aeglane ning mulle see sobib. Esimene harjutus kavas oli küll pakult kitsalt surumine aga tegin laialt 3seid. viimase 3se suutsin siis 165kg (10kg kaupa ülesse) 175ga suutsin 1se ning 190kg surusin 4,3cm pakult.(Viimane kord kui rinnalt proovisin jäi 10cm peal kinni) 2ne harjutus kaldpingilt hantlitega surumine 5x6 3. Rõõbaspuu 5x5 lisaraskus (20-40-60-60-60 kg) 4. Kangiga kummardudes ette alakõhu vastu tõmbed 5x6 5. Sirgete kätega alla tõmbed 5x8 6. Kangiga tõstes ülepea edasi-tagasi 5x8 7. Seistes biitsepsi tõsted vasar haardes 5x8 8. Õla süvalihased 3x10 Pea aegu kõikidel harjutustel raskus tõusev. Kehakaal on hetkel 83kg Toidulisanditest on hetkel kasutuses Hp+r, lean mass, feed, hera80, bcaa, pump+, beta alanin, kreatiin (tänasest siis lisandus beta alanin ja bcaa neid võtan koos kreatiiniga enne ja pärast trenni.)
  11. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Elasin läbi videoülekande kõikidele kaasa, isegi kodus olles oli väsitav päev Palju Õnne Eesti tiimile, kõik tegid tublid tulemused. Videokokkuvõte on väga lahe, ootan järge!
  12. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    vahepeal küll vaikus olnud aga trenn käib ikka hooga edasi. Täna proovisin veel särki algraskus on paigas ja loodan, et kaal ka püsib-tõuseb. Kükis on praegu päris korralik tamp taga ning see tõstab üldfüüsist päris korralikult. Nädalavahetus tuleb meil kõigil igatahes sportlik. Laupäeval võistleme mina ja Gunnar pärnus ning Raigo ja Rain võistlevad pühapäeval Balti matšil Lätis.
  13. Loaded Cup 2014 - Ott Kiivikas silver medal!

    http://sport.postimees.ee/2767398/ott-kiivikas-alustas-hooaega-teise-kohaga Palju õnne ka minupoolt!
  14. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    PALJU ÕNNE RAIN!
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Mina osalen veel sellel hooajal järgmistel võistlustel. 03.mai EMV lam. surumises Pärnu 07.juuni EKV raw lam. surumises Orissaare 14.juuni Stockholm-Helsingi-Tallinn cup raw Stockholm
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Panen ka paar rida trennist kirja siia. Täna tegelesin raw küki parandamisega. Ning kolmapäeval käis ka särk seljas. väga hullu ei olnudki.eks aeg näitab mis saama hakkab. Kaal on pisut langenud. Peab rohkem sööma sundima end et 83 püsiks. hetkel on 80-81kg Surumises on kehakaal väga oluline, vähemalt minupuhul. mida kõrgem kaal on seda parem suruda. särk täpsem jne. Kükis on Salu pannud juba soojenduses pikad kordused, tavaliselt kergete raskustega soojendusel küündinud kuni 5 korduseni. seekord siis 55kg 2x12, 75kg 2x8, 105kg 1x6. 125kg 1x4 ning 145 1x1. Esimene harjutus siis 160kg x6 ja 175kg x5 kükk. Teine 202,5kg Raamis 40% kükk 3x2 3. Jalamasinal istudes 4x15 4. Kangiga ettekummardused sirgete jalgadega 6x5 5. Kõht Kolmapäeval uuesti särk selga ja pakule suuremad raskused.
  17. natuke veel ja Alex on eesti sportlastest kõigerohkem dopinguproovis käinud mees (kui juba pole) Palju Õnne kogu Eesti tiimile!
  18. Edu Alexile tänasel võistlusel
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, taas. Nüüd ühed võistlused mõõdas ja taas trennilainel. Teen ka kiire kokkuvõtte Päeva hommikul oli juba alaselg kange ja see kestis terve nädalavahetuse. Pilatese rulliga käisin pärispalju masseerimas ja see tegi paremaks. Kükk, soojendusel kang kerge ei olnud, kuid katsele minnes olid juba sidemed ka tugevamalt peal (meie tiimi parim siduja priit sidus ka ) Algraskuse sain kirja, natuke ebakindel oli aga kirja sain. Teine katse sidemed veel tugevamalt ja sain ka 245 kirja( oli ka eesmärgiks. Kuna kükk oli väga kerge siis tühja kah proovib 260 vast oleks ära ka kükkinud kui poleks otse alla läinud. tahtsin kiirelt alla aga tehnika unustasin sellega ära. Surumine siis: kuna eelnevalt trennis juba hakkasid rinnalihase kinnitused jne valu tegema siis veidi pelgasin. Kuid ilusti soojaks ja algraskus veenvalt kirjas, nii ka teine ja kolmandast käis ka ilusti jõud üle vb väike varu isegi jäi. lõpptulemus siis 180kg (minukehakaalus suurim raskus mis suruti, kuigi mina ilma särgita ) Lõppu siis tõmme, jõupoolest hullu ei olnud, viimaseks katseks olin lihtsalt väsinud. ja esikoha andsin lihtsalt strateegiaga käest.Vastane oli tubli ja tõmbas oma ära. Võtan seda kui head õppetundi. Vahel on vaja kaotada, et edasi liikuda. Nüüd hooaeg läheb edasi, 3 mai on surumine pärnus, sinna särgiga ikka suruma. eks näha ole kuidas välja tuleb. loodan ka stocholmi võistlema minna aga eks paistab. Treening suund läheb nüüd põhiliselt küki raw parandamiseks nind järgmine aasta on soomes raw mm nagu ma aru sain. seega sinna põhirõhk.
  20. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid⊂=4&artid=58086
  21. 35. Eesti meistrivõistlused jõutõstmises 2014

    Tänan ka siin võistluste korraldajaid ja kohtunikke, oli tore nv.
  22. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Aitähh, teile
  23. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    proovi kabiinis
  24. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    see on ainult positiivne mulle, saan kauem särki proovida
  25. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Jah n.n raw-is tegelikult kükisidemed on ikkagi kasutusel lihtsalt ilma trikoodeta. varustusest võtsin väikese pausi. Alles aastalõpus võistlesin. Aprillis tuleb surumisvõistlus seal panen ikka särgi selga
×