Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Egiptuse mehe käsi on päris suur Ja Palju õnne Mikule
  2. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    ma arvan et selle inimese arvamus muutus
  3. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    vaatan huviga. loodan et jõuan ikka töölt koju selleks ajaks
  4. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Alati põgenev....Michael Scofield
  5. OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

    -75kg egiptlasel päris hea jalg.
  6. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    Ma usun et pakud niisama ka tugevat konkurentsi teistele
  7. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    Edu sulle võistlustel! Saadet vaatan kindlasti
  8. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    see Daam valgetes riietes oli ka päris jutukas
  9. "Sinu küljes kinni"! Best of - viimane saade!

    Mina olen ka ainult häid kommentaare kuulnud, et Ott sobib saatejuhiks!
  10. Juuniorite rinnalt surumine.

    eks ta jääb vist järgmise aasta aprilli-mai kuu kanti. see selgub hiljem alles.
  11. Juuniorite rinnalt surumine.

    noortele ja juunioritele kolmevõistlus on 17 okt kõrvekülas
  12. Juuniorite rinnalt surumine.

    noored on kuni 18 aastased ja juuniorid kuni 23 aastased tulemusi näed siit: http://www.silbaum.net/Rekordid/rekordid.html
  13. Euroopa meistrivõistluste tulemused lamades surumises

    Minu arvates ei olegi nii väga ulmelised tulemused(seda siis kehakaaludes 75 ja 82,5)
  14. Jõutõstja selg!

    irw ega jah see kaalulangetamine ple eriti tore juba see kui koolis peab paar tundi nälgas olema on piin samas ei oleks see nii jube kui toituksin toitumiskava järgi..hetkel söön nii kuidas kõht tunneb ja millejärgi isu on. lisaks veel isiklikele rekorditele trenni käigus surusin 170 ära
  15. Jõutõstja selg!

    Jään hetkel vastuse võlgu
  16. Jõutõstja selg!

    Tänud heade sõnade eest! Minu tulemused siis ainult vöö või randmesidemetega: kükk 200 surumine 165 Jõutõmme 260 peale 3x3 proovin kindlasti kõik alad uuesti läbi, et palju jaksab ja annan oma blogis sellest teada.
  17. Ennusta Eesti - Brasiilia jalgpallimatši tulemust ja võida auhind

    Sander Puri on head mängu teinud
  18. Ennusta Eesti - Brasiilia jalgpallimatši tulemust ja võida auhind

    brasiilia 4:0 eesti
  19. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Raigo surub ilmasärgita 185kg kaalub ise 78-80kg teistest sellekaalu meestest ei tea ma kahjuks midagi.
  20. ka need kohad on ju super, kuna Ott ise vist juba mainis, et sinna pääsemine on võit! Palju õnne
  21. Edu ka minupoolt võistlusteks!
  22. Raidi võistlus on kohe kohe algamas. kaalumas käidud ja varustusekontroll samuti läbitud. Võistlejate lõpplik nimekiri ja algraskused siis. Loodan, et on ka nähtav
  23. Raidi võistlus algab kell 15.00 (eesti aja järgi) Jätkan piltidega sealt kus kohast Raigol pooleli jäi. Kehakaalu kuni 82,5 kaks paremat Jaan Salu 39-s rahvusvaheliste võistluste medal
  24. Minu võistlus kujunes järgnevalt.. kaal oli 73,5 ja 2 päeva olin juba hotellis tühja passinud jõudu naq oli 185 oli kerge aga loeti 2:1 ära. 192,5kg tuli samuti ülesse aga poolepeal käis jõnks läbi ja seega vastu ei võetud. edasi panime 200 kuna see oleks andnud minule pronks medali..olin valmis,tahtmist oli jõudu tundus ka olevat aga lõpus tuli kang näopeale ja ei jaksanud...teravust oli puudu ja järelikult ei pigistanud piisavalt kangi. Veel seda ka et soojendusruumis oli väga palav. Raigo räägib enda emotsioonidest ise ja lisab ka pildid.
×