Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Tere. Vahepeal sai siis soomes võistlemas käidud. Kükis sain sealt hea enesetunde ning surumises vaja veel tööd teha. Tõmbes polnud lihtsalt minupäev. Kuna Raidil kerge haigus kallal siis tegin 2 viimast trenni koos Gunnariga. Eilne küki trenn tuli isegi päris hea. 1. Kükk abistavate kummidega 1stega lõpuni lõpp raskuseks jäi 265 ja 275 ebaõnnestus. 2. Hack kükk 210kg 5x3 ( viimases seerias suutsin 1se, tasakaal kadus ja jõud oli otsas) 3. Ohutu küki kangiga ette kummardused kasvava raskusega 5x6 4. Keretõsted 5x6 kergem raskus 5. Kõht Keha kaal veidi langenud pika nädalavahetusega. eile siis peale trenni endalegi üllatuseks 79,5 Täna hommikul olid jalad kanged ja õhtuks nüüd ka selg kangeks läind. Rullisin selja üle ja läks veidi leebemaks. 30. mai on saaremaal surumis võistlused ehk selleks ajaks surumis vorm ka parem. eilsest kükist siis paar videot ka et oleks midagi ikka vaadata ka
  2. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Minul siis võistlus enda jaoks ei õnnestunud. Kuigi kükis on ikka midagi edasi liikunud. Sai proovitud eesti rekordit 237,5 (seljas oli kergem kui 227,5) usun, et 235 oleks kindlasti ära tulnud. Surumises sain kirja 170 kolmas katse 177,5 ei tulnud. Peale surumist kadus kuidagi motivatsioon. Kuid teadsin, et meeskonda alt vedada ei saa. Alg raskus sai ilusti kirja. Panin ka 285 kuid sel katsel jalg all natuke liikus mõte kohe sellel ja tõmme ei tulnudki. Lõpetuseks siis oli siiski tore päev ning tore seltskond. Järgmine aasta võtame selle karika tagasi
  3. Tallinn-Helsingi-Stockholm RAW JT!

    Minul saab selle võistlusega siis 2ne ring täis . Olen teinud kaasa varustusega tallinnas, stocholmis ja helsingis ning ilma varustuseta tallinnas ja stocholmis. Seni olen sealt meeskondliku kullaga tagasi tulnud. Loodan et ka seekord Vormiga hetkel rahul ja enesetunne hea. Tuleb seda hoida ning rekordeid püüdma minna. Plaanitavad algraskused siis 217,5/160/265
  4. Sweden Grand Prix 2015 - Ott wins, Raigo 2nd!

    super tulemused, palju õnne!
  5. Sweden Grand Prix 2015 - Ott wins, Raigo 2nd!

    vesi nahavahele teile sinna Edu!
  6. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Minul olid küki raskused 180x4/ 190x4/ 202,5kgx4 (viimasega oleks 3 vaja olnud aga pean õppima kükis pingutama ja nii see 4s ka tuli)
  7. http://sport.postimees.ee/3145887/ott-kiivikas-alustas-taanis-voistlushooaega-edukalt Palju Õnne ka minupoolt!
  8. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Olen küll registreerunute nimekirjas suht viimane aga ega sellejärgi medaleid jagata. Tööd teen hetkel kõvasti, et ikka sinna kõrgemale jõuda. Täna näiteks tegin surumises 150ga 3se mis oli mul ka viimase võistluse tulemus( seda muidugi õla tõttu) Kehakaal püsib endiselt siis 80 seda sparta kaaluga peale trenni. tänane trenn ise siis: Surumine 145kg x3/ 105kg x4/ 147,5kg x3/ 105kg x4/ 150kg x3/ 105kg x4 Maast hantlite surumine 4x6 (44kg hantel) Lamades pingil käe taha sirutus( triitseps) 5x10 Kangiga tõmbed alakõhu vastu kasvava raskusega 5x6 Kangiga mõõda raame ülesse surumine kasvava raskusega(5x8) tegelikult pidi olema hantlitega istudes lend aga täna oli saal suht umbes ning ega eriti löögile pääsenud sinna. Kangiga Biitsepsitõsted kõrgele 5x6 Kõht Nüüd kõht täis söödud ja võib puhata. Reedest trenni juba ootan. Kõigepealt saab rinnalt kükis jala täis pumbata ja siis n.õ pehme jalaga tõmbama hakata.
  9. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Tere taas, täna tegime Raidiga taas hea trenni. Tegemist oli küki trenniga. Nüüdseks jalad ikka väga väga väsinud. Esimene harjutus - kükk kangiga 195kg x3/140kg x4/ 197,5kgx3/140kg x4/ 200kg x3/140kg x4 Teine harjutus - zercher 125kg 5x6 Kolmas - Kangiga ette kummardused alla põlvi 155kg 5x5 Neljas- Keretõsted 3x4 58kg Viies- 2x1min rippumine Kavas palju harjutusi pole samas kõik võtab aega ning korralikult läbi omadega. Kehakaal on vaikselt üle 80 liikuma hakanud. Loodan, et püsib ka. Videod ka trennist:
  10. EPF Classic Open Junior & Sub Junior 2015

    Palju Õnne Harrile ja Siimule tublide tulemuste eest!
  11. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Eks mõtlesin veidi tuleviku peale rohkem. Tänasest trennist siis täpsemalt: Rinnalt kükk 2x10 (minul 125kg raidil 155kg) Tõmme 5x5 (alustasin 210ga 5seid kuna 2ne seeria oli ka kerge alustasin raskuse tõstmist) "ohutu küki" kangiga ette kummardused 6x5 Keretõsted 5x5 Rippumine 2x1min Kõht kava iseenesest lühike aga esimesed 2 põhiharjutust võtavad kaua aega ning korralikult võhmale. tavaliselt rinnalt kükis oleme teinud 10x2 või rohkem korduseid kuid meie treener Salu on seekord sedapidi otsustanud. Igatahes. Kui tõmbega alustasime siis olid jalad väga läbi n.õ pehmed. Raidil pidin mitu korda meelde tuletama, et jalgu ka kasutaks. Tahtis teine seljaga tõmbama hakata. Eks peamegi jälgima trennis üksteise tehnikat ja sooritusi.
  12. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Kui kellelgi on küsimusi näiteks mingi harjutuse kohta, siis ei pea häbenema. Vastame kindlasti hea meelega
  13. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Tere ka minu poolt. Mainiks ka ära, et lisaks MM-ile plaanime vahe võistlusena kaasa teha 3 linna võistluse mis see kord helsingis. Seal näeme hästi ära kus suunas liikunud oleme. Eestikateks valmistumine läks mul aia taha. Õlaga oli probleeme ning ülakeha pm. treenida ei saanud. Lisaks veel olin nädal aega järjest haige enne võistlusi. Ei plaaninudki väga võistelda sest tuju polnud samas Sparta oli osavõtu tasu maksnud ja inetu oleks võistlemata jätta. Nüüdseks võin õelda, et kuu pausi ülakehale päästis õla suuremast jamast ning teen taas täiel rinnal surumist. Lisa tõuke meie trennile andis kindlasti ka see, et nägime mis tulemusi euroopakatel tehakse ja me polegi nii nõrgad kui arvasime Kehakaaluga jagelen endiselt. Tasakesi teen toidupoole pealt korrektuure ning üritan ikka tõsta.Aga olen täheldanud, et kui teha rasket trenni siis söögi isu suurem ning kaal ka kõrgem.
  14. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Minu teada 2 päevane. Kergemad mehed laup. raskemad pühapäeval.
  15. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    ikka ilma varustuseta. kui hakkaks varustusega jamama siis see pidurdaks MM.ile mineku vormi. tavaline küki kava mida nad teevad 3x nädalas
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kirjutan ka vahelduseks siis toimuvast. Pole tõesti ammu kirjutanud siia. Võistlused läksid nagu nad minema pidid tasuks 2ne koht sest Tiit oli seekord tugevam. Olen tagant järele analüüsinud, et kui poleks ise viimaseid katseid tagumikku keeranud oleks Tiidul elu väheke keerulisem olnud ja mina poleks pidanud tõmbes nii suurt raskust peale panema. See selleks nüüd vähemalt motivatsiooni ja kevadel annan uue lahingu hoopis uute numbritega. Kuna meil Raidiga kükk ei toimi kuidagi siis mina alustasin proovimist klassikute küki kavaga. Kui jookseb lukku proovin midagi muud või muudan asju. Igaljuhul seni on kõik trennid väga head olnud ja hoopis teise elamisega. Kaal püsib enamvähem seal kus võistlustelgi oli. Nüüd reedene trenn jäi haiguse tõttu vahele. Endal on süümekad ja täna teen reedese trenni sest vahele ühtegi jalapäeva ei jäta Ilmselt tööjuures sain külma sest korra on palav siis külm jne . Praeguste ilmadega õues töötamise rõõmud.
  17. Rinnalt surumise mure

    Võibolla mõjutab sinu surumistulemust ka haarde laius. Lisaks veel see, et kindlasti treenid alati ainult 1 laiusega. Postita enda surumisest video siis vast saad ka abi rohkem.
  18. Rinnalt surumise mure

    Olen samal arvamusel!
  19. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Ega enne võistlusi ei tea mis tuleb
  20. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Reedel oli siis korralik tõmbe trenni päev. Ette tegin Eeskükki Tõmme siis 75% x5 85% 2x3 ja 95% 2x1 raskused 210/240/265 Edasi klassikameeste harjutus maast laia haardega tõmme Keretõsted lisaraskusega Trapets Säär Kõht
  21. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, nüüdseks Record Breakers selja taga. Muljed on positiivsed. Pidi küll 6da kohaga leppima aga ega ma vormi ka teinud selleks( enne võistlust käis raskus 3x kätel) Võistlustel sain siis kirja 210kg. Esimesel särgiproovimisel trennis ma ei surunud 200kg ülessegi. Võistluste viimasel katsel panin võistluste nime vääriliselt peale 220,5kg mis kahjuks ebaõnnestus. Vähe pikema valmistumise korral oleks see ka ilusti tulnud. Nüüd edasi jääb ootama 22 nov. klassikalist jõutõstmist. Esmaspäeval sai tehtud raske küki päev. Kükki pean 3st alast kõige rohkem arendama. kavas oli siis 175kg 1x5; 195kg 2x3 ja 220 2x1 ( viimane raskus käis seekord üle jõu) teiseks harjutuseks oli ruutkang. Selles läksin 3stega ülesse. Viimane 3ne 220kg ning otsa tegin veel 1x 240ga Edasi veel ohutuküki kangiga ettekummardused 5x6 100kg keretõsted 5x6 lisaraskus Kõht
  22. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    töö käib trennis täie hooga ning vahepeal on õnnestunud ka mõned videod teha esimene siis surumine 110kg kummiga 8x3 video siis ühest seeriast ning 10cm aluselt suutsin 225kg( maast tuli üllatavalt kergelt)
  23. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    pole paha
  24. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nüüdseks siis lahti läinud tõsisem töö. Eks peab suurte raskustega harjuma. Täna tegelikuses tahtsin proovida pakult surumist aga töö oli nii väsitav et hea oli et üldse jaksasin trenni vedada ennast. Kui juba trennis siis tuli midagi ära teha. Kõik pingid olid muidugi sel hetkel kui suruda vaja kinni. Nii leidsin ülesse neg. kaldega surumis pingi. Pole just kõige mugavam harjutus aga rinnale hea. Lõpptulemuseks seekord siis 170kg väike tõestusmaterjal ka et ikka elus ja trenni teeme
  25. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, ega mul trenni poolepealt midagi head kirjutada pole nädal tagasi oli vorm veel n.õ. hea sest surumine 170 ja tõmme 265 on samad mis rootsis raw võistlustel. Nüüd nädal tagasi suutsin garaazis käe katki teha ja sai õmblemas käidud, seega nädal trennist eemal olnud ja ilmselt ka tuleval nädalal mõned päevad. Kehakaal selle suure palavuse käes üllatavalt hästi säilinud ehk umbes 80ne juures.
×