Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Team KOOVIT

    Eile sai väga pikk tööpäev tehtud, nimelt 21h jutti. Tänu sellele magasin täna enamus päevast maha, aga organismis lõi ikka see kõik segamini ja raske oli olla. Trenni läksin arvamusega et on jalapäev. Aga selgus et hoopis rind ja biitseps peab täna olema. alustasin nagu ikka traditsiooniks saanud lamades surumisega. Algul tegin seeriaid kang muutus aina kergemaks lõpus 130kg 2x4 oli varuga seega otsustasin proovida ka 150kg kangi. See sai samuti kerge vaevaga alistatud ning sealt tekkis isu veel proovida...160 kangile ja samuti üsna lihtsalt tuli. arvestades seda päeva ja toitumist siis peaks jõudu veel enamakski olema. Vaatan kuidas tuju on VB võistlen 27dal juunioride jõutõstmises aga seda ilma trikoode ja särgita.
  2. Team KOOVIT

    Jaa Priidu üle on minul VÄGA hea meel 171päeva oli mees dieedil ja pidas vastu! eks Ta ise räägib lähemalt.
  3. Team KOOVIT

    Nii kui eilse päeva Kangelased kõik puhkasid siis Mina ja Gunnar käisime trennis higistamas Mina tegin seljapäeva ja Gunnar jalga. Algselt oligi plaanis peale surumisvõistlusi panna kavasse Jõutõmme. Täna proovisin siis "kitsa haardega" tõmmet. Esialgselt ainult tunnetuse peale, ei julgenud lõhkuda. Selja sain soojaks ja kang oli kuradi kerge ka. Läksin 20kg sammudega ülesse 220 alistus ilusti ja 240 tuli juba üle põlvede. Tasub märkida veel, et üldse kitsalt tõmbe rekord ongi minul 240kg. Viimati tegin jõutõmmet märtsivõistlustel siis oli 4,5kuud täieliku pausi ka vahepeal jõusaalist. Gunnar üllatas ka väga positiivselt mind enda tõmbega aga sellest ta räägib ise kui soovi. Ja Raigo, võistluste kokkuvõtet ootan ka
  4. seda ilmselt lihtsam ennustada kuna eelmine nädalavahetus just kõik samad mehed ka võistlesid
  5. Kuna eriti keegi ei julge ennustada siis ma proovin ka ära ikka:) kuna enamuse vorme ma pole näinud siis suht raske õelda.. Noored kulturism -70kg 4. Edgar-Norman Kaasik 3. Karl Kask 2. Marko Mölder 1. Rainer Palm Noored kulturism +70kg 1. Sander Gorgišeli Juuniorid Kulturism -75kg 1. Paul-Eerik Rosenberg Juuniorid kulturism +75kg 2. Aleksei Värä 1. Siim Kelner 3. Siim Veri 4. Edmund Pilt Mehed Fitness 1. Oleg Anissimov Naisjuuniorid Bodyfitness 1. Liis Kristiin Vaher 2. Sandra Järv Naised Bodyfitness -163cm 5. Monika Saar 4. Esta Pilt 3. vitaliya dmitrieva 1. Laura Reisalu 2. Kati Krabbi Naised bodyfitness +163cm 1. Merike Sula 2. Laura Väljaots Naised Fitness 1. Kristina Koroljak Bikini Fitness 1. Liis Ivask 3. Jekaterina Zabluda 2. Aleksandra Aruvald 4. Tatjana Kudrjavtseva 5. Olga Jakovleva Mehed kulturism -85kg 1. Raigo Kuusnõmm 2. Siim Sammalkivi 4. Priit Paakspuu 3. Ahti Jakson 5. Maikal Pikalev Mehed kulturism +85kg 1. Ott Kiivikas 3. Nikolai Kornõšev 2. Taavi Koovit? 4. Talis Viitkar Mehed klassikaline kulturism -171cm 1. Rain Kuusnõmm 2. Meelis Susi Mehed klassikaline kulturism -180cm 1.Imre Vähi 2. Marti Taru 3. Harri Indus Mehed klassikaline kulturism +180cm 4. Martin Münz 3. Indrek Viska 2. Janar Rückenberg 5. Rait Veski 1. Taavi Koovit? (selgub, kas mahub sisse kui ei siis võistleb +85 kulturism) Noored athletic fitness 1. Siim Jürgenstein 2. Jürgen Ots Naisjuuniorid athletic fitness 1. Liis Kristiin Vaher Meesjuuniorid Athletic Fitness 2. Alex Uuetalu 1. Mihkel Mägi Mehed Athletic Fitness -180cm 2. Aleksander Ikonnikov 3. Harri Indus 1. Oleg Anissimov Mehed Athletic fitness +180cm 2. Väino Katala 1. Martin Münz Naised Athletic Fitness 1. Esta Pilt 2. Rete Jallai Parim juunior: Paul-Eerik Rosenberg Parim Bodyfitnessist: Laura Reisalu Parim klassik: Taavi Koovit Top6: 1) Taavi Koovit 2) Ott Kiivikas 3) Janar Rückenberg 4) Imre Vähi 5) Raigo Kuusnõmm 6) Rain Kuusnõmm
  6. Team KOOVIT

    video siis saabumisest
  7. Team KOOVIT

    Hiljem lisan siia saabumisest video ka..hetkel laen selle interneti. Osav kaamera operaator ma pole aga põhilise sain vähemalt peale(vist)
  8. Selle küki medaliga seoses veel et See oli Klubi SK"Jõumees" ja Jaan Salu 40nes Maailmast tulnud medal
  9. Team KOOVIT

    Minul ka siis võistlus läbi 190kg jäi kirja kehakaal oli vist 77,9 kui mälu ei peta algraskus oli 180 aga seda ei saanud rinnalegi, viimane katse proovisin 200..tundus kerge aga asend oli veidi ebamugav ja triitseps ilmselt väsinud ning lendas vastu raame. seekord siis nii. Järgmised võistlused on siis ilmselt alles kevadel ja seda kulturismis.
  10. Team KOOVIT

    Homme siis oleme võistlustules, mina ja Gunnar lähme suruma ning Rain ja Raigo astuvad Lundis lavale, Loodan et eesti koondisel väga hästi seal läheb Mina panen kindla algraskuse paika enne kaalumist enesetunde järgi:)
  11. Team KOOVIT

    Täna tegime Gunnari ja Raidiga koos surumist. Veel väikesed viimased proovimised olid ja algraskused nüüdseks peaks kindlad olema. Edasi üritan 2 päeva enne võistlust puhata ehk siis niipalju kui töökõrvalt saab ja laupäeval siis pärnu
  12. Vaatan et Raigost on saaanud Reigo
  13. Team KOOVIT

    Saime everlasti firma esindajalt hea pakkumise Team Koovitile ja otsustasime seda kasutada:) kindlasti peaks ka poekettides müügis olema neid.
  14. Team KOOVIT

    Kusjuures gunnaril minu vana särk. Mina mahtusin sinna veel 78kgsena seega venitasin seda päriskorralikult välja. usun et sama number ja uus särk oleks veel effektiivsem. Gunnari surumist vaadates siis 165 ja sellised raskused ei olnudki nii palju lubavad aga peale 180ne surumist tuli mingi uus hoog peale. eks särk hakkas raskustega alles tööle.
  15. Team KOOVIT

    täna oli raske jalapäev minul ja Rainil:) mina tegin siis tavalist kükki ja rain rinnalt kükki. Võtsin ikka max igast harjutusest pärast ei tundnudki enam eriti et jalg otsas on trennis raskused, tempo ja motivatsioon tõusevad väga meeldivas suunas
  16. Team KOOVIT

    täna sai jälle veidi auto otsingute kõrvalt veidi trenni tehtud, Tegime lailihase ja triitsepsi trenni koos Raini ja Gunnariga Kui alguses ei saanud tunnetust õieti kätte siis 2se harjutuse alguses hakkas asi toimima:) Nii võib kevadeks isegi laiaks saada Triitsepsiga nii hästi ei läinud, ilmselt ei olnud nii õiged harjtused, aga midagi teistmoodi siiski, kindlasti oli neist abi:) lõppu tegin 1 käega plokil alla surumisi ja sai korraliku pumba. Hommikune kaal endiselt kõikuv 75-76 kuna töö on parajalt väsitav siis õhtuks olen vahest isegi kergem. Kuigi toitun kell 7,10,12,15,19ja 22.00 seda siis tööpäevadel. Peaks ju kaalupeal märku andma, ilmselt pean mingid korrektruurid menüüs tegema. Nüüd lisaks kreatiinile abiks ka Hera80. Tänud Otile selle eest
  17. Team KOOVIT

    Kõigepealt vabandan et eelmises postituses liiga suured pildid( lihtsalt laiskus) Täna oli siis Minul, Rainil ja Gunnaril rinna ja biitsepsi trenn. Alustasime surumisega, kuna minul ja gunnaril emv tulemas. Trenn kujunes väga hea ja rind on veel siiamaani täis Rain peaks millalgi vormi pildid panema, nädalaga on päris korraliku hüppe teinud. Ise peaksin nüüd kreatiinile lisaks midagi taastusvahendit juurde vaatama kuna ei taastu enam ainult toidupealt järgmiseks trenniks ära. Järgmine särgi trenn jääb nädalavahetusse kus on rohkem aega. Särgitrennid ju teadagi kui "lühikesed"
  18. Team KOOVIT

    Proovisime täna gunnariga koos särke mina ajasin selga siis 42nr särgi mis muidugi ilmselgelt megasuur:D tegime 8,6cm pakule ilma särgita tegin 140kg pakule mõtlesin et rohkem ei suudagi:D edasi läks särk selga ja 160...tegi hirmsatmoodi haiget särk aga ilmselt läks paika kuna järgmised seeriad enam valu ei teinud. 10kg kaupa ja kuni 210kgni Gunnar alistas ka veel 220kg raskuse. edasi proovisime rinnale ka mõne katse mõni pilt ka särgitrennist. Edasi läks juba tavatrenniks....täna oli kavas selg/triitseps Lõpus vaatasime vormi ka üle..veidi paranenud juba kui rootsist tagasi tulles. jalg on kõvasti kannatada saanud aga tugevama kükiga tuleb see ka tagasi. Panen raske südamega minu ja gunnari vormipildid ka siia. Muidugi raini ja raigo piltidega ei saa võrreldagi
  19. Team KOOVIT

    põhi trenni teen kulturismi suunas muidugi aga see aasta kulturismi võisltusi plaanis pole...ehk siis kevadeks. Surumise teen rohkem oma lõbuks kaasa. midagi suurt sealt seekord ei tule.
  20. Team KOOVIT

    Minul küll pilte panna pole trennist aga trenn oli mega hea täna. Tegime Rainiga koos nagu ikka tavaks on saanud. Esimese harjutusena kükk...proovisin veidi raskusi täna kuna üle poole aasta pole suuremaid raskusi seljas käinud siis arvan et 185kg väikese jõuvaruga kükkida pole väga hull. järgmisena tegime jalapressi kettaid siis viimasel seerial 450kg ja 6 kordust- nelipealihasele veel lõppu jalamasinal. Edasi võtsime jala tagaosa ette. hantlitega ettekummardused ja "ben jonhson" vms. kreatiin mõjub ja kaal tõuseb. eks külmemate ilmadega tuleb söögi isu ka tagasi. Hetkel siis veidi alla 77kg:) Järgmine trenn on laup. kui just ei otsusta omme Surumissärki proovima minna.
  21. Team KOOVIT

    Minul ka jõuvarud taastuvad Kui nädal tagasi suutsin istudes hantlitega surumist teha õlale 34kg hantlitega 4kordust siis seenädal tegin juba 38kg hantlitega 6x
  22. Team KOOVIT

    mul vaja massi taastada jah hetkel, hetkel söön 6 korda päevas, ei ütleks et vähe, isu ka rohemaks pole aga tööl on tamp taga ja ega trennis ka armu ei anna. Toidulisanditest võtan hetkel kreatiini /Kre-alkalyn(tabletid)/
  23. Team KOOVIT

    Mul on aga suur mure allikas, kaal ei taha tõusma hakata
  24. Team KOOVIT

    Isegi mina üllatusin kuivuse suhtes, eriti ülarinnapealt, viimane allavõetud kilo on seda teinud:)
×