Jump to content

TaaviI

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

TaaviI

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.01.1983
  1. Jõusaali tolad...

    Kuulun minagi nüüd palavate suvepäevadega jõusaali tolade hulka, kuna kannan saalis olles spordijalatsi asemel plätud No tõesti ei kannata soki ja tossuga seal rabeleda. PS! olen varem ka ise vihjanud, et plätu ei ole spordijalats
  2. 85kg rinnalt

    Kas sellest Lähte rammumehest video või juttu ei ole rohkem?
  3. Kaalu t6stmine?

    Tegelen sellega esimesel vabal hetkel ja riputan ülesse siia.
  4. Kaalu t6stmine?

    Kusjuures, endal sama mure. Teen nädalas 3-4, vahest ka 5 korda trenni. Alustan alati aeroobsega siis venitused ja siis 2 päevase fitness lehe kava järgi. Söögiga on ka lood paremad, kui näietks aasta tagasi, rohkem kodujuust, piima, kohupiima, kanaliha, kala ja rohelist söön. Tööle võtan alati kodus tehtud soojasöögi kaasa + jogurtit ja/või banaan jne. aga ei tule kaalu juurde, võib-olla nats lihast on tekkinud(muideks enesetunne on küll paranenud ) Sry, et lägastan võõrast teemat!
  5. YouTube videod

  6. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Ott, panid hiljuti kuhugi teemase "Oti sepiku" ja "Oti leiva" müügikohad, kahjuks ei leia ise, aitad äkki Tänud ette!
  7. sportlike inimeste uuring

    Ka minu poolne panus Tartu Ülikooli spordi uuringuks antud
  8. Jõusaali tolad...

    Minu arust on neid kloune küllaga, kindlasti arvab mõni selline ka minust seda, kuna kasutan kindaid Igatahes mina tahtsin öelda, et Nike "Geto" plätu ei ole spordijalats, samuti ka lühike kuluvpüks ja ranna shortsid ei ole spordiriided! Teisi tola liike on siin juba hästi komenteeritud
  9. MAROSS 5+ päris naljakas on
  10. Andrus Murumets võitis Meistrite Liiga etapi!

    Õnne ja edu ka minu poolt! Pole ju mingi ime, kui rammumees Murumets võtab Meistrite liiga üldvõidu! Momendil ta ju on maailma tugevaim mees Pöidlad pihku!
  11. Küsimus kõigile

    Peale rasket trenni tunnen, et "kett on maas" aga "juhe koos" küll ei ole, pigem just vastupidine.
  12. Kättemaksu Kontor

    Täna hommiku, nii kella 06.30-40 vahel sammus sinises dressis vend Vähk ja sama sininse keegi koos temaga Zelluloosi mäest ülesse, sammud äkki lennujaama poole Imestasingi, et kuhu mehed nii vara marsivad kotid seljas, oleks nagu riisumas käinud
  13. Suitsust loobumine

    Ma jätsin suitsu maha 06.aprill 2009 ehk siis 1kuu ja 1,5nädalat tagasi. Selle ajaga olen umbes 3 kilo juudre võtnud aga arvatavasti seda ka tänu sellele, et olen natuke rohkem tähelepanu pööranud trennile. See on küll tõsi, et söögiisu on kasvanud, mul vist isegi metsikult aga minu õnneks on mul hea seedimine Nüüd olen tegelikult hakkanud jälgima ka seda, mida näost sisse ajan. rohelist, kodujuust, kana, kala jne. Kokkuvõttes: suits maha jätta, natuke trenni, korralik söök ja elu ongi ilus :P
  14. Tagasi uudise / artikli juurde Rõõm on teatada, et taas saab Eesti uue märulifilmi võrra rikkamaks, järjekordselt on tegemist Eesti kulturistide poolt vändatud andeka linateosega. Kuna esimene film- Bonsuna: Halastamatu & Kompromissitu ületas natuke hea maitse piiri ja seadis ohtu ka Eesti julgeoleku, siis sedapuhku on filmi sisu veidi teine, mis omakorda loodetavasti silub ka tekkinud pingestatud suhteid. Kel filmi kohta suurem huvi, saab Fitness.ee foorumis kahele peaosalisele isiklikult kõikvõimalikke küsimusi esitada. Käesolevaks hetkeks on valminud juba DVD filmi esikaas, mida uudise kõ...
×