Jump to content

plax77

Kasutajad
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About plax77

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 01/01/1982

Recent Profile Visitors

4,138 profile views
 1. 150 eur Lõpphind kokku 2kaks 28 kg suurt hantlit! Sobivad väga hästi lisatreninguks biitsepsi,triitsepsi jaoks näiteks,kui ei jõua igal tööpäeval saali.
 2. M:Sangpomm 32 kg!

  Sangpomm on Müüdud !!!!!
 3. M:Sangpomm 32 kg!

  Kasutatud sangpomm 32 kg,vajab värvimist.Sang sile ,ei sega tõstmist. Tuleb ise järgi tulla Tartu linn,veeriku linnaosa. 56375379 mobiil.Hind: 49 eur! Tingi !!
 4. Hantlid on siis nagu uued ehk vähekasutatud. Kummiga kaetud metallist kettad + vindiga käepide ei kolise absoluutselt.On võimalus korteris vaikselt treenida. Kaks vindiga vart siis 2 tk x 2 kg,4 mutrit vartel, 8 x 5 kg ketast ,4 x 2 kg ketast ja 4 x 1 kg ketast.Kokku 56 kg rauda.Varred käpidemed kulutamatta muster kare ei libise.Hea ka ülesse visata kui ei jõua tõsta.Ohutud vindiga kummikettad ei keerle.(ei ole plastmassdetaile) Võimalik reguleerida siis 4 kg -kuni 1 suure 40-45kg hantlini või originaal seadistuses siis kaks 28 kg suurt hantlit. ASUKOHT: TARTU linn,veeriku linnaosa 2. korrus.Järgitulemine ja äraviimine ainult ise.Ei too vii kuhugi. Hind: 2 tk. hantlit kokku 199 Eur Tingimis võimalus. Tel 5637-5379 KIIRE!!!
 5. Tere kuidas kuulutust muuta v kustutada ost müügi all ei oska nii keeruline tundub see keskkond`?

 6. Neile kes plätumehi siunavad

  Vaadates seda pilti ja aega ,võiks öelda et paneme autodele ka puust kodaratega rattad alla,hea utiliseerida??? Aeg läheb edasi ja koik valdkonnad arenevad.Juba keegi teine voib Sulle jalapeale kukutada midagi kogematta,ja siis kui jalg eluaeg vigane,siis räägid teist juttu!
 7. see sinises särgis on vist see kuulus Tartu strippar pärast RASKET steroidikuuri!!!
 8. MA OLEN HIGINE,HAISEN,SPORDIRIIETES JA mingid Mehed VAHIVAD MIND IGALT POOLT!!!--- Selline on siis mitmete naiste arvamus mõte-kas minna või mitte minna jõusaali! ( NAISTE TÜDRUKUTE,KES KAALUVAD või on hiilimas käinud,kuid ei julge nagu ja imelik tundub) AIDAKE NEID- Ja lükake ümber need väiteid,mida on tohutult kuulda olnud naistelt/tüdrukutelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. Huvitab kas kõik naised on ühte clubisse sattunud või Tartus ei olegi neid??? Sest ise olen käinud mitmetes TARTU clubides ja näinud vahest paar tk tulevad 1 kuu jooksul korra teevad naerdes mõne seeria ühel masinal-ja enam ei näe neid iialgi!!!!!!!!! VÄGA PIKAAJALISI TIPPE POLE MÕTET PAKKUDA Näiteks E.Pilt jne. Ja ka AEROOBIKAST ja rühmatrennidest pole mõtet rääkida. KÜSIMUS ON,KAS ,KUI PALJU JA MILLISTES T A R T U Jõusaalides näete käimas naisi/tüdrukuid tegemas jõutrenni/kulturismi või kasvõi jõutüstmist? Eriti palju teab vist vendvähk??? ( Sest kui vaadata, mis mujal toimub,siis naisi pooleks nagu,aga meil-nsv liit kestab veel ikka-ainult psühholoogiliselt)
 10. Miks kaal trenniga tõuseb

  Jah Teil Raivo päris hea vastus muide.Ega muud võimalust ei jäägi,kui hakata kaasa tegema!
 11. Miks kaal trenniga tõuseb

  Vaatasin seda näidismenüüd ja ei kujuta ette ,kust see rahvas eestis nii palju raha teenib? Menüü nii mitmekülgne tore ja rikkalik,kuid koosneb mitmetest erinevatest komponentidest.(Ise jõuaks kanafileed 1 kord kuus osta ainult) Paljudel ju palgast 90% läheb eluasemele üürile ja muudele olme ja kommunaalkuludele. Ja kuna neid sööke valmistad ja sööd kui töötad leti taga näiteks? 12 tundi vahetus? cv keskuses enamus klienditeenindajate palku praegu 300euri? Kuida see koik võimalik on? Eestis? Kõik ei ole kõrgharidusega ja ei saa parimaid töökohti-need vaid 10le 20 le % le?
×