Jump to content

Marek*

Kasutajad
  • Sisu loend

    270
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek* postitused

  1. Aidake valida proteiini tooteid!

    Ise arvan et triiki ikkagi,muidu saab palju
  2. Rasked baasharjutuste kava

    Ise just palju kukla taha ei tõmba aga ette rinnapeale meeldb rohkem tõmmata
  3. Aidake valida proteiini tooteid!

    Ma ise olen kasutanud Hera08,Toimis h2sti!
  4. kui saan aega siis tulen vaatama
  5. rinnalihas

    MUl oli Kah sama lugu et algul ei tunnetanud korralikult lihast ja siis ei olnud tulemusi eriti n2h,aga nyydseks olen juba lihase tunnetamise kätte saanud ja l2ks kah umbes paar kuud,enne kui tundam õpppisin.Tegin väikeste raskustega et saaks tunnetuse korralikult k2tte.
  6. Dokfilm: Teismelised musklimäed

    Ega ta nii oli jh
  7. Keda fännad?

    Marek Kalmus ja Ronnie Coleman
  8. Mul oleks abi vaja

    endal oli algul sama jama kaalusin algul 75 ja nüüd 68 Tee lihtsalt füüsilist tööd pälju Kas või mängi Korvpalli!
  9. Surumiskava Kaidolt

    Tere! Soovin ka surumiskava saada aadressil Naikluzz92@hot.ee Olen jõutreeningutega tõsisemalt tegelenud umbes 1 aastat. Kaalun 68 kg ja rinnalt surun 65 kg. Ette tänades, Marek.
  10. Oma tehtud kava

    Tänan nõuande eest!
  11. Sinu tulemused?

    Pikkus 183 Vanus 17 Kaal 68 Surumine 65 jõutõmme 135 kükk 60 kükki olen teinud nyydseks juba 1/2 nädalat ainult Kyll tuleb !
  12. Rasvapõletajate valik

    Green Tea ekstrakt on kah hea mu meelest!?
  13. Oma tehtud kava

    Selline kava on mul praegu. Kas on norm? andke inffi mis harjutusi muuta!! 1 Päev: Rind, õlaesiosa, kõht 1. Lamades surumine kangiga 2. Kaldpinnal hantlitega surumine 3. lamades lendamine 4. Pullover hantliga 5. Lendamine ette hantlitega 6. Jalgade tõsted rippes 7. Jalgade tõsted lamades 2 Päev: Selg, õla kesk- ja tagaosa, trapets, alaselg 1. Jõutõmme 2. Lõuatõmbamine ( lisaraskusega ) 3. Ettekallutatult tõmbed kangiga 4. Ploki tõmbed ülevalt kitsas haare 5. Eest tõmbed kitsalt 6. Lendamine ettekallutatult 7. Surumine püsti 8. Lendamine küljele hantlitega 9. Trapetsile õlakehitused kangiga 3 Päev: Biitseps, triitseps, käsivars, kõht 1. Kaldpingil istudes kõverdamine 2. Sirge kangiga seistes 3. Lamades prantsuse surumine 4. Ploki alla surumine seistes 5. Istudes ühe käega kukla tagant 6. Randmepainutused althaare kang 7. Küünarvarte kõverdused pealthaare 8. Keretõsted kõhupingil raskusega 9. Külgmistele kõhulihastele midagi 4 Päev: Jalaesiosa, tagaosa, säär 1. Kükk kang turjal 2. Jalapress 4. Säärte sirutused ette trenazööril 6. Säärtele pöiale tõus 8. Jalapressil pöia sirutused
  14. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Ei tea ei käi SOL's. Suvel saab kh päikest võtta.Mõtetu raha raiskaminie minu meelset?!
  15. Käe ümbermõõt...

    Õige!! Minul endal on kah mingi 34 pingutatult ja Pumbatuna mingi 35/6
  16. Kuidas oleks õige alustada?

    Kui toitumine korras pole pole ka soovitud tulemusi!
×