Jump to content

Leib

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Leib

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 31.07.1986

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Sooviksin omalt poolt õelda aitäh nii teema algatajale, kui ka vastuste jagajatele. Olin täpselt sama probleemiga kimpus mis teema algataja. Iseenesest kujutasingi seda harjutust just sellisena ette nagu eelpool näidatud, aga ei olnud 100% kindel. Googeldades midagi konkreetset selle nimega harjutust otsides ei leidnud. Korra proovisin isegi midagi sellist, et hoidsin sirge seljaga seistes pealt haardes kangist ja sikutasin kangi üles. Aga näe, vale. Nüüd õnn minu õuel, saan rahus treeninguid jätkata. Vastus käes
  2. Hera80

    Toivo on päästnud mu. Aitäh!
  3. Hera80

    Umbes kuu aega tagasi ostetud Heras oli mõõtelusikas plastmassist kaunist kaasas. Aru ma ei taipa, miks siis kuhugile selle suurust/mõõtu pole kirjutatud. Just, pakil on kirjas palju doseerida ning kui sageli. Seda kõike tahan ma teha teades kui tihti ma kulpi vibutan sööginõude suunas. Praegu jääb siis proteiin Hera 80 (800gr.) mõõtelusikasuuruseks 25 ml?
  4. Hera80

    selle samuse mõõtelusika, mis 800gr. pakis. Midagi muud selle peale pole rohkem nummaarselt kirjutatud, kui 43 cc vms.
  5. Hera80

    Mitu grammi Hera 80 proteiini mahub ühte mõõtelusikasse? Aitäh.
×