Jump to content

VendBarbar

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

VendBarbar

  • Tase
    Algaja
  1. Biitseps

    oh tehke ära madin poksiringis.Las rannu teeb seda ala mida tema hästi valdab ja punamtsike oma poksi.
  2. Millal trenni teha?

    mina küll enne kella 3-4 magama ei jää,kui nii hilja trenni teeks kui Zad
  3. Millal käia trennis?

    nii kuidas treeneri poolt ette antud kavas kirjas on.
  4. Millal trenni teha?

    hilise trenni puhul võib tekkida õhtul probleeme magama minekuga. Kui sa alustad kell 8 trenni siis lõpetad kuskil 9-10 vahel, käid pesemas, jood ära ehk mõne proteiinijoogi või sööd kodus. Ühesõnaga on magama mineku aeg siis kui su organism veel seedib toiti ja veri käib trenningust kiiremine ringi
  5. möla nurk

    Iga poiss,kes seal võistlustel välja astub on julge poiss ja neile tuleks au anda,et üritavad seda spordiala üleval hoida sest paraku on klähvivaid koeri saalis rohkem, kui julgeid mehi lavapeal.
  6. kava

    jube segane ja mõtetu kava. Täiesti piisav on töödata lihased läbi korra nädalas. Su kava on natuke segamini. Laota see laiali nädala peale ja lisa seeriaid ja harjutusi
  7. Massi

    Pubekad küll steroide kasutada ei tohiks. Muidu 35 aastaselt neil suured probleemid tervisega või hea, kui üldse elavad
  8. Lihase profiil

    1,5 aastaga sa ei saagi veel paista välja nagu atleetvõimleja. Söö nii nagu peab ja kindlasti küsi nõu mõnelt treenerilt. On teatud üldnipid,mis kasvatavad lihast ja jõudu, kuid iga inimene on isikupärane. Sama moodi kasvab iga inimese lihas erinevalt ja vajab erinevat trenni. Aga õige ja tõhusa trenni leidmine sinu jaoks kestab aastaid, treeneri abiga võid avastada endale sobiva trenni rutem. Ise olen teinud tõsisemalt 5-6 aastat ja õiget trenni otsin ikka veel. Kõik käib katse eksituse meetotil.
  9. topingutest

    Ma küll ei usu,et jõutõstmise võistluse tipud meil keemiast puhtad on
  10. Massi

    ma näen,et sa biic50 tead toitumisest küll piisavalt aga, miks sa neid steroide propageerid
  11. Looma hormoonid...

    Kuulge kutid, mida te kirjutate, küll on vaja süüa Tallegist ostetud munavalge pulbrit, küll loomahormoone, küll lihtsalt steroidirämpsu. Kas tõesti on nii olulised need mõnedsajad kroonid või kiire lihase kasv,et on vaja ajada sisse mingeid odavaid alternatiivseid rämpse. Parem maksa rohkem ja söö seda,mis õige. Lõppkokkuvõttes maksab ju sinu enda tervis kah midagi ja lihas kasvab aastatepikkuse töö tagajärjel.
  12. muskel

    Mis need teised võimalused oleks kui tohib küsida? Tahaks kah proovida sinu nippe
  13. Kysimus

    Oleneb vanusest
  14. Massi juurde?!

    Keemiat ei tasu jah süüa aga need proteiinipulbrid ei ole üldiselt keemilised.
  15. Lgp.spordihuvilised!

    Mingil põhjusel ei õnnestunud kirja saata kolm korda mail.ee aadressile
×