Jump to content

krut949

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik krut949 postitused

  1. söögiisu kasv

    tänud märkuste eest, edaspidi kui küsin, siis kirjutan teema lahti ka algusesse. proovisin mitte koormata inimesi üleliigse kordamisega. Igatahes vee tarbimine söögikordade vahel tõesti aitab, teiseks aitab ka hoopis millelelgi muule kontsentreerumine (suur exceli fail näiteks suure hulga valemitega). Huvitas just see, kas kellelgi on olnud minuga sarnast kogemust suitsetamisest loobumisel ning mida ta selleks tegi, et söögiisu silme eest mustaks ei ajaks . Ei soovi vist keegi siinkäijatest liiga palju kaloreid (isegi kui tasakaalustatud ja kvaliteetne toit) sisse süüa, võrreldes normaalsele ettenähtuga. Haigustest aga niipalju, et enamus haigusi on siiski inimesel endal endale külge mõeldud. kõõrdsilmsust külge mõelda on aga tõesti raske
  2. söögiisu kasv

    Motivaatorid on järgmised: 1. lapsele tervislike ja sportlike eluviiside propageerimine, 2. iseenda tervise parandamine, 3. lõpuks ometi ka kuuspaki nägemine enda kõhul. Seega soovisin lihtsalt nõu ja seda ma ka sain. Tänud. Lähen lõunapausil puuvilju ostma.
  3. Alaselja stabiliseerimine

    Ja loomulikult ei tohi ära unustada ka kõhulihaste treenimist. vähemalt nii sain eelmisest kommenteerijast aru. Selliste "hädade" põhjuseks on tihtipeale ka erinevate lihaste düsbalanss. sain ise näiteks enamikust seljavaludest (korra selg ära tõmmatud lausa naksu tundes/kuuldes) lahti, kui suurendasin kõhulihaste trennikoormust.
  4. Poks + massi kasvatamine

    Lihtsalt huvi pärast küsin, mida pakub sinu poksitreener lihasmassi kasvatamiseks välja? täenäoliselt küll samu asju, mida soovitati teisest foorumist vaadata, kuid tema peaks ju olema parim infoallikas Sinu eesmärkide täitmiseks spordis.
  5. Kahtlane muhk lihasel

    huvitav, kas keegi meist kunagi ka arsti juures selliste probleemidega käib? soovitaks käia arsti juurest läbi ning teada saada , mis tegelikult lahti on.
  6. Vürtsikd maitseained.

    minu laps närib vabatahtlikult chillikauna. siin kirjutadeski tekitab judinaid...
  7. sööd liiga vähe. teisalt, kui pildid sinu kasutaja juures on sinu enda omad ja need on hiljuti tehtud, siis tahaks teada, mis miinus 7 kilo sa veel tahad alla saada?
  8. Soodsad valgurikkad toiduained

    kanafilee turul 65 kr kg (poes kuni 20 eek kallim), veiseliha turul 75 EEK kg (poes umbes 110 kr). Rimi ja Selveri enda private label munad - mingi 12,5 eek karp. Seega, liha kui sellist mõtet turult otsida. selline kahe nädala lihakogus umbes 500 EEK turult, poest... kes teab.
  9. Pisike kava ülevaade

    eelmine kommenteerija andis oma tagasiside ära, et täitsa hea ja põhjalik kava. Kui annab sulle tulemused, siis väga hea. See kava, mis sobib Ronnie Colemanile ei pruugi sinu puhul töötada. Ainus, mida mina natuke teisiti teeksin, on trapetsi harjutus kohe peale õlgade tegemist. Ja loomulikult söömine on väga tähtis element trenni juures, kuid oled tõenäoliselt sellest siin foorumites kolades aru saanud.
  10. Tribulus

    kasutades tribulust kasvas nädalaga treeningul kasutatav raskus rinnalt surumises 10 kg samade korduste arvude juures (6-8). olenevalt inimesest ikka vist mõikab.
  11. ACTIVLAB Gainbody 30 Machine-Man

    kasutan hetkel tavaliste söögikordade vahepeal nn lisa toitumiskorrana seda toodet päeva jooksul. on täitsa OK massilisaja.
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    183 cm, 93 kg, 29 a.
  13. Tänud nõuannete eest. proovisin selle nädala biitsepsipäeval järgi (mitte seda nn arm cure programmi), erinevad raskused ja erinev korduste arv ühe harjutuse erinevatel seeriatel ning lisasin ühe harjutuse juurde ning on tunda, et olen biitsepsile trenni teinud. Veelkord tänud.
  14. Hera80

    Tervist. vaatasin sellele teemale erinevaid vastuseid ning teema algatajana tunneksin ennast mõne vastuse pärast solvatuna. Näiteks, kui tema poolt ostetud toidulisandit nimetatakse jamaks. Ei ole kõigil võimalik osta üldse toidulisandeid ja kui ongi võimaik, siis loeb ka suhteliselt suur hinnavahe. Gold whey on lihtsalt umbes 200 EEK kallim sarnase pakisuuruse kohta. Millal siis lisavalku tarbida? On erinevaid arvamusi, kuid peamine on võtta valku ja süsivesikuid peale trenni, et vältida lihase kiiret lagunemist ja anda toitaineid kurnatud kehale. Enne trenni ju tavaliselt inimene sööb tavatoitu. Minu enda söömiskavasse siiski kuulub enne trenni valgujoogi võtmine milele lisan ka umbes 5 g arginiini. Süsikaid ei lisa, kuna olen tavasöögiga neid enne piisavalt tarbinud. Sellise toitumiskavaga olen suutnud 3 kuuga trennis juurde lisada 5kg. Ei oska ütelda, kuidas rasva % lood on, kuid selle kolme kuuga pole kõhule lisarasvakihti tekkinud ja vööümbermõõt on jäänud enam-vähem samaks. Teema algatajale, kui on finantsiliselt võimalik vaid üks lisavalgu kord päevas, siis võta peale trenni kiiremaks taastumiseks ja lisa sinna juurde kiireid süsivesikuid, kui hind ei loe ja ei viitsi supermarketis viinamarjasuhkrut otsida, siis Dextro6 on väga hea. Süsikate ja valgu koostarbimine peale trenni pidi väidetavalt kiirendama aminohapete jõudmist lihastesse.
  15. Treenin selliselt, et kui eesmärk kordus tuleb kätte lihtsalt, siis lähen kuni kurnatuseni selle raskusega ning järgmisel seerial tästan raskust
  16. Tervist, vaatasin ja otsisin foorumitest, kuid tõenäoliselt ei osanud leida selle küsimuse kohta mingit vastust. Leidsin vaid kinnitust oma mõttele, et kui 1-2 päeva peale trenni lihas pakitseb (mitte liiges), on trenni käigus piisavalt koormust saadud. Treening igat lihagruppi korra nädalas ja sealhulgas ka biitsepsit. Biitsepsi trenn on mul samal päeval seljaga. Minu biitsepsikava on järgmine: 3x 6-8 kangi kangi tõstmine biitsepsile 3x 8-10 60kraadi kaldega pingil hantlitõsted kätele 3x 8-10 isoleeritud hantlitõsted biitsepsile (käsi kaldpingil rippes) Kordused ei sisalda soojendusseeriad. Puhkepausid on seeriate vahel 1-1,5 minutit pikad. tavapäraselt on harjutuse viimane seeria täieliku kurnatuseni tehtud. Olen proovinud ka näiteks esimest harjutust teha rest/pause tehnikaga (20 sekundit puhkepaus) ja viimast harjutust ka 21 kavana. Minu küsimus siit, kas peaksin tõstam harjutuste või seeriate arvu kätekavas? Ning kui tõsta, siis kas seda lisaharjutusega (pks kolmest seeriast koosnev) või lihtsalt hakata tegema samu harjutusi 1 kordus juurde. Tänan konstruktiivse tagasiside eest.
  17. Teie taastusjook

    whey gold 2 kulpi+dextroos 3 kulpi segatuna fat burneriga et maitset saada.
  18. Madalalaubalisus!

    Ka hr Kiivikas siin sõna võttis , et tema pole sellistesse situatsioonidesse sattunud. Täpselt sama siin. Olen käinud Narvas Genevas pidutsemas ja Mammastes klubis Life, Pärnus Strandis ja mitmetes Tallinna klubides. Osadel juhtudel tungitakse kindlasti kõikidele kallale (ajukääbikutest jobud), kuid enamjaolt annab rünnatava kehakeeles midagi teada, et ta kardab vmt. Kas pole piisavalt enesekindla hoiakuga või midagi sellist. Endaga on norima tuldud ka näiteks Tartu kesklinnas Ristiisa pubis, kuid ka seegi kord sai asjad rahulikult läbi räägitud. tundub, et tuleb lihtsalt valida, kuhu lähed ja kuidas seal käitud. Nagu mõnedki siin komminud on, tuleb võtta üle "karja" käitumismaneerid ja mitte eristuda massist. Siis lihtsam elada. Või on tõesti tegemist treenitusega, mis mind halvast hoiab. Olen 1,82m pikk ning kaalu 92 kg
  19. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

    Kahjuks see, mis ma hommikul endale sisse kallan, ei ole kõige õigem, kuid aitab mind käima lükata. Hommikuti tavaliselt joon ära valgujoogi umbes 350 ml piimaga kuhu lisan 40-50g vadakuvalku ja samuti umbes 60 g süsivesikuid. Lisaks söön ära banaani või 2, mõnel hommikul röstin kõrvale täisteratooteid paar viilu. Muu tõesti ei lähe sisse, aga selliset vedelat toitu suudan peale ärkamist ikka sisse võtta. Kui ikka hommikuti ei söö, siis võidki unistama jääda kiirest ainevahetusest ja rasvadest vabanemisest. Lisaks sinu 5x nädalas trenni 1,5h tundub kah mõttetu eneselõhkumisena, kui sa sedasi toitud nagu toitud. osta endale ühikaase kas siis kohupiima, kohupiimakreemi vmt ja söö seda. Oled noor ja hetkel tundud endale purunematu terminaatorina võib-olla, aga vanemaks saades saad aru, kui rumal sa noorena olid.
  20. Reljeefi parandamine

    Just eile õhtul peale trenni lugesin veneleelsest muscle fitnessist sama teema artiklit. söömisel soovitati jätta valgukogus samaks või isegi suurendada (2-2,5g kilogrammi kohta), vähendada süsivesikute ja rasvade arvu. Üldine kalorite sissevõetav kogus peab olema väiksem, kui päeva jooksul tarbitav kogus. Trenni koha pealt vaadati just seda, et ei ole mõtet (isegi lihasmassi vähendav mõju on uuringutega tõestatud) suurendada reljeefi saamiseks korduseid üle 10-12 korra. Võid oma jõutreeningu jätta samaks, mis praegu, kuid kindlasti peaaegu et peale igat jõutrenni on vaja teha aeroobset vähemalt 25 minutit. eriti populaarne on hetkel HIIT süsteem. Kuid enne jooksulindile minekut või jalgrattale istumist on soovitav võtta sisse 20 g vadakuvalku, et oma lihastele liiga mitte teha. Reljeefi saamine tervislikult võtab natuke aega, seega ole kannatlik. kui täna alustad, siis aprilliks kindlasti on sul rasv naha alt kadunud ja aastase trenniga saavutatud lihased korralikult näha.
  21. Aeroobne peale lihastrenni

    Lihtsalt küsimusena - kas 24 numbrit FLEX ajakirja aastast 2007, 2008 ja selle aasta algus, Musclemag viimased 6 ajakirja, Muscle and Fitness, on teadmiste omandamiseks piisavad. Või tõesti olen millestki valesti aru saanud? Samal teemal ei teinud mulle ka märkust näiteks eestikeelse MF´i peatoimetaja, kes ainult andis soovituse võtta lisaks ka arginiini hommikul?
  22. Aeroobne peale lihastrenni

    Kui tahta rasva põletada, siis parim aeg on hommikul peale ärkamist ja enne hommikusööki. Vaja vaid sisse võtta vähemalt 10 grammi vadakuvalku, et lihasmassi ei kärsataks treening. Samuti võib lisada sinna juurde umbes 5 grammi arginiini. Kui teha aeroobne treening peale raskustega trenni, siis on tegemist ka suhteliselt hea ajaga rasvapõletuseks. Lihaste glükogeenivaru on suuremalt jaolt kasutatud ning polegi energiat kusagilt mujalt võtta, kui rasvavarudest. Samas ei tohiks ka siin ära unustada lihastrenni ja aeroobse trenni vahel vadakuvalgu manustamist, siin väheke rohkem kui hommikul seega umbes 20 grammi.
×