Jump to content

krut949

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik krut949 postitused

  1. Käsi (biitseps ja triitseps)

    biitsepsi kohta siit: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=21571 ja loomulikult tulevad asjad vanusega juurde.
  2. Nox3

    Kõrge vererõhk on peamine riskifaktor südame veresoonkonna haiguste, insuldi ja neeruhaiguste korral. Terve inimese keskmine vererõhk on umbes 120/80. Teine number ehk diastoolne rõhk on arstide erilise huvi objekt. Kui see tõuseb üle 85, on põhjust muretsemiseks. Mõned riskifaktorid nagu sugu, vanus ja pärilikkus ei ole kontrollitavad. Kõigi teiste muutmine on meie võimuses: • Söö vähem soolast. See kahandab plasma hulka veres , mille tulemusena alaneb vererõhk. • Söö vähem rasvast. Arstide vahel puudub üksmeel, kuidas rasvase söömine täpselt mõjub vererõhu tõusule, kuid enamus asjatundjaid on seose olemasolus veendunud. • Alanda kehakaalu. Madalama kehakaalu puhul on jäsemetele vajalik verehulk väiksem ja see koormab Sinu vereringet vähem. • Harjuta regulaarselt. Füüsiliselt aktiivne eluviis, jooksmine sealhulgas, on väga hea ravim kõrge vererõhu alandamiseks. • Tee selgeks kõik oma meditsiinilised probleemid. Suhkruhaiguse, neeruhaiguste, alkoholismi ja rasvumisega kaasneb alati ka kõrge vererõhk. • Väldi stresse. Stress suurendab nn. stressihormooni - noradrenaliini teket, mis põhjustab veresoonte kokkutõmbumist. • Küsi vererõhu alandamiseks arstilt nõu. Üks võimalus on diureetikud, mis viivad vett organismist välja. Teine variant on beetablokaatorid, mis lõdvestavad kesknärvisüsteemi. Enne ravimite manustamist pea kindlasti nõu arstiga . • Ära kasuta rasestumisvastaseid tablette. Kõrge vererõhuga naistel ei soovitata kasutada rasestumisvastaseid tablette, kuna need võivad vererõhku veelgi tõsta. võetud refereering siit artiklist: http://powerman.ee/index.php?go=anews_deta...k%C3%A4siraamat anna aga tuld siis...
  3. Sõudergomeetri tulemused.

    ma ei tea küll tänast maailmarekordi aega, kuid 8 aastat tagasi oli 1000m maailmarekord 2:43,midagi. kui see jagada julmalt kahega, siis 0n maailmatasemel isik 1 minut ja 21 millegagi sekundit. kui võtta aga arvesse seda, et tegemist on sõudmise arvestuses vaid sprindiga, siis aeg 1,19 ja 1,17 on suhteliselt reaalne 500m jaoks tippudel täie peal andes.
  4. pidevalt sarnased küsimused foorumites

    Täitsa huvitav mõttevahetus tekkis. Loodan, et sain ka fitness.ee rahvale foorumi ja lehe kujundamisel kasulik olla. Kuna mulle inimesena meeldivad uuringud ja inimeste käitumine, siis tahtsin teada teiste arvamust, miks inimene kipub nende arvates mitte ise otsima küsimusele vastust, vaid küsib selle teistelt välja. ning nagu ka mina ise - arvan, et vastusevariant c on peamine. ka mina arvasin, et minu küsimus on unikaalne...
  5. Tundub, et ka teemaalgatajale on treeningutel käimine ja lihase kasvatamine halvasti mõjunud. Ise ei tähelda sellist korrelatsiooni. Vaadates treenijaid ja tippe, siis ei tundu madalalaubalised. Lisaks saavad aru mitmest võõrkeelest oma erialal, et enda teadmisi pidevalt edasi arendada ja mõnda uut lähenemist leida võõramaa uuringutest.
  6. parim massi/jõu lisaja

    Otsisin üles aastal 1991 välja antud venekeelse raamatu - Kulturism kõigile, kust toon välja massilisamise perioodi joogi julgele (s.t. kes ei karda salmonelloosi toorest munast). Segada kokku: 500 ml piima, 4 toorest muna, 180 g hapukoort või vahukoort, 100g valgupulbrit, 180ml vett ja 2 supilusikatäit fruktoosi. Tundub olevat ikka üks ülikõva massilisaja.
  7. Söömissagedus

    kuna toitun tihti, siis olen täheldanud, et vähendab sööste magusa järele elik magusaisu kui sellist pole tekkinud
  8. Väike lisa abi . .

    ju siis olen valesti aru saanud hommikusest valgu- ja süsivesikuterikka toidukorra vajadusest. hommikul peale ärkamist pidavat keha olema suhteliselt kataboolses seisundis, mille tõttu siis jõudsingi sellisele valearvamusele.
  9. Proteiini pulbrid

    oma tavapärast lemmikmaitset vanilje. aga justnimelt GS French vanilla on mu lemmik, siis... nagu enne mainisin on maitsed erinevad.
  10. Haigus

    kuidas sul muidu puhkuse ja mitte üle-töötamise treenimisega on? aeg ajalt või juhtuda, et keha lihtsalt ütleb sulle sellisel kujul, et nüüd on finito, sa vajd pausi ja taastumist. maga, söö vitamiine, toitu korralikult ning tarbi ohtrasti küüslauku sibulat mett ja muid rahvameditsiinist tuntud asju ning küll paremaks läheb. Ära unusta ka vee joomist . Olen ise olnud situatsioonis, kus tegin pidevalt 12h tööd, kuna muul ajal polnud võimlaik, siis ärkasin tavapärasest varem ja tegin 45 minutit trenni iga päev hommikul (sõin korrlaikult) ning umbes 3 kuu mööduds olin nädal aega ilma nähtava põhjuseta haige ning ei aidanud ei ussi ega püssirohi, vaid uni/puhkus ja vitamiinirikkad toidud. Aga jah, kui perearst peale sellist anamneesi, nagu sa kirjeldasid (üle nädala haige), sind lisauuringutele ei saada, siis vaata, kas saaksid perearsti vahetada ning uuri inimestelt, kui altis on üks või teine perearst inimesi lisauuringutele saatma.
  11. Väike lisa abi . .

    ei soovita ainult veega jooksma minna. kas aminohappeid või 10-20g vadakuvalku koos veega ja siis oleks OK. peale ärkamist on kehal kahjuks selline komme, et kasutab energiaks lihastest valke.
  12. parim massi/jõu lisaja

    kõigepealt peaks korda saama need "lisandid" ja alles siis mõtlema hakata muudele lisanditele. pole mõtet raha lisanditele raisata, kui ei toitu krralikult, treenid ebaregulaarselt ja ei lase lihasel enne järgmist trenni taastuda.
  13. Proteiini pulbrid

    kellele ema, kellele tütar. ka mulle ei maitse hera, sest kuidagi imelikuks jääb maitse. gold standard on ikkagi parem maitselt. segunemise koha pealt on hera suht koht OK, aga ikkagi jääb mõnikord peale 45 sek shakeri segamist mõni klomp sisse, mida aga gold standardil ei juhtu.
  14. Proteiini pulbrid

    see on veelgi parem väidetavalt, kui gold standard whey, aga ka nati kallim. sisaldab laktoositalumatuse all kannatavate isikute jaoks lisa seedeensüüme.
  15. Proteiini pulbrid

    tundub, et veel üx minusarnane matemaatikas nõrk isik . Hera 80 - hind 255 EEK, Whey 3 hind 350 EEK, ostsin hiljuti kilose purgi Whey Goldi, hinnaks 500 EEK. On vahe umbes 1,5-2 korda...
  16. Proteiini pulbrid

    peaasi, et kvaliteetne ja hästi imenduv ning kõhus mitte raskust tekitav pulber. Ise läksin Fasti toodangult just sellepärast üle Optimum Nutritioni peale. aga kuna see on umbes 1,5-2x kallim kui hera, siis rahakott paneb lõpuks kõik paika. heral ja whey 3´l pole vahet märganud.
  17. Kõht

    köiega ploki allatõmbed küljele ise põlvili olles. Kõikide harjutuste juures selleks, et tunneks lihse tööd, on vaja õiget tehnikat. miulle see harjutus mõjub. Samuti hantlitõsted küljelt, nagu ka eespool on mainitud.
  18. Kui vaadata Mr Olympia võitjaid läbi aegade, siis minu arvates alates ajast, mil hakkas võidutsema Dorian Yates on võitnud neid võistlusi vaid järjest suurema massiga sportlane. Näiteks Coleman ning Cutler. Viimatine Mr Olympia Dexter Jackson on küll muudatus, kuid kui on kuuldused Colemani ja Rühli come backidest ning ka Cutler töötab kindlasti võidu nimel, siis kas jätkub vaid massi tagaajamine ning kaob ära esteetilse ning proportsioonis olevate võistlejate nagu olid näiteks Larry Scott ning Frank Zane võimalus seda tiitlit võita. ehk siis, mis kallis foorumirahvas arvab. P.S. ei väida, et ka ülalnimetatud neli tänapäeva võistlejat ebaproportsionaalsed on ning loodan, et avaldatakse arvamust selle kohta, kuhu liigub spordiala
  19. Lihasmassi kiire kasv

    ei ole ma ektomorf ega midagi, aga vähemasti uuringute järgi peaks kõige paremini toimima madalate korduste arvuga 5-7 kordust seerias kavad. Edu ja anna teada, kas oled proovinud ning kas mõikas.
  20. Lihasmassi kiire kasv

    Kalkuleerin siin küll peast hindu, aga mitte poes turul olles, aga minu arvutused on järgmised rinaldo söögi kulukuse kohta: hommikusöök: 14,5 EEK järgmine söök: 20 EEk (sealiha ostetud turult, samuti kartulid) järgmine söök: umbes 23 EEk (arvestades ka rosinaid jmt ning hapukoort) järgmine söök:20 eek (kanafilee ostetud turult, samuti kartul) õhtul enne magamaminekut: 17 eek kokku mitte trennipäeva söögile kuluv summa: 94,5 EEK. kokku kuus 3000 EEK. on seda nüüd palju või vähe, on iga inimese enda otsustada. vlagusheigi hinda ei osanud sisse arvestada, sest kõik oleneb kasutatavast pulbrist ja kogusest, mida korraga sisse võetakse. Seega, selle 500 eek eest, nagu sa, aries, kirjutasid, sööb rinaldo peaaegu nädala.
  21. Kordused, lihase kasvatamine.

    kas linki artiklile saaks? tahaksin ka läbi lugeda, et mõista, mis seal kirjutatud on. sellise lühikese refereeringu baasil ei oska moidagi ütelda.
  22. Koivad

    oled õnnistatud oma jalgadega. paljudel on vaja teha kõva tööd, et saaksid endale suured ja tugevad jalad, mis oleksid ülakehaga tasakaalus. selleks, et sa saaksid olla proportsioonis, pead lihtsalt ülakeha lihaseid kasvatama.
  23. väike biitseps :)

    viimane vastaja võttis sõnad suust. kui vana sa oled. Teksti keelelist sisu vaadates tundud päris noor olevat. vanus paneb aga asjad paika, umbes 25 eluaastaks peaksolema vastavalt uuringutele keha täielikult välja arenenud. kui vaatan enda pilti 19 eluaastast, kui olin treeninud aasta ja täna 29 aastaselt ennast peeglist kui olen ka treeninud sama aja, siis on vahe ikka märgatav. (ka õlavars - siis oli 37cm nüüd 42cm)
  24. Tribulus

    Tribuluse manustamine - märtsi musclemag, kuni 3000 mg päevas. soovitavalt enne trenni, hommikul ja õhtul. manustada kuurina, mis kestab maksimaalselt 8 nädalat. siis jätta vahepaus 4 nädalat. huvitav, kas tegemist on platseeboefektiga, kuid olen rinnalt surumise töökaalu kolmenädalase kasutamisega tõstnud umbes 12,5 kilo. s.t. treenin nüüd 100 kg kangiga.
  25. Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

    kaks lihast. Kõht ja jalad. mõlemad seetõttu, et tõmbavad täiesti ribadeks. s.t. ka minu nõrgimad kohad jõunäitajatelt.
×