Jump to content

krut949

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik krut949 postitused

  1. Majanduskriisi tagajärjed.

    probleemi rahanumbriga ei ole, kuid siiski vaatan, et olen oma pere toidule kulutatavat summat vähendanud 8000+lt kroonilt kuus 6000+le kroonile kuus. seda olukorras, kus töökohavahetusega tegelikult sissetulek tõusis. kindlasti olen seda teinud toiduvalikunja toidulisanditele kuluva raha kokkuhoidmisega. näiteks lõpetasin trennieelselt arginiini võtmise. Samuti ei ole asunud kreatiini tarbima, kuigi.... aeg-ajalt mõtlen, et oleks vaja.
  2. Väsimus

    ja kas või seal kahe nimetuse vahel ei tähendanud sedasama, mida sina pikemalt lahti seletad, loomulikult pidanuksin arvestama, et inimne ei pruugi mõttest aru saada.
  3. Väsimus

    pole küll spetsialist, aga... väsimus on üx suure stressi ja pinge all olemise märke. äkki oled liigse trennikoorma liiga kiirelt endale peale surunud ja samas vähe toitu saanud, et taastuda. puhka nädalake ja hakka kasutama süsikaid trennijärgses valgujoogius (dextro või traubenucker)
  4. Whey Gold Standard

    paki pealt tootja nõuande lugemine, kus kirjas suur päevane kogus on loomulikult kõige õigem koht, kus olevat infot küige tõepärasema soovitusena võtta. Esiteks, sinu kehakaaluga inimsele erinevatel soovitustel (80 kilone meesterahvas) oleks vaja 160 kuni 240 grammi valku päevas ning seda kindlasti mitte ainult valgupulbrist. Peamine valguallikas peaks olema siiski muu toit nagu näiteks kohupiim, kala, kana, veiseliha, munad jmt kõrge valgusisaldusega toiduained. valgupulber on vaid mõeldud lisana tavatoidule, mitte tavatoitu asendama. ja kui võtad, siis peale treenni mitte ainult valgupulbrit, vaid koos kiirete süsikatega vahekorras 1:2 umbes. ning veel - pakil oli kindlasti kirjas, et üks mõõtlusikatõis (30,midagi) grammi pulbrit, sisaldab 24 g valku.
  5. õlavarre närvipõletik

    natuke ROtteri vastustest veel, vähe teemaväline, aga siiski. Tema küsimustes ei paista 95% juhtudest sappi/sarkasmi. küsimus on hoopis sedasi püstitatud, et hakkasid otsima mõtlema ja veel, põhjendama oma ütlust. kui alust seisukohavõtuks vähe või puudulikult, siis ikka nn soovitust anda on küllaltki kuritegelik.
  6. liiga suur vahe ?

    ei ole liiga suur vahe, peaasi, et sul näljatunnet pole. Eile õhtul kella kuueses söögikorras sõin palju valku (kanarind 300g), wokitud juurvilju 300g ning tee mis tahad, kell 21.00 ei olnud veel kõht tühi, kell 22.00 ka polnud, kuid sundisin ennast sööma 400 g kohupiima. seega vahe pole liialt suur minu arvates, kui oled korralikult suure söögi sisse ajanud.
  7. kaal

    aga mine riidepoodi ja proovi endale leida normaalsed viigipüksid, mis keskosast ei lotendaks, kuid reitele ka ruumi jätavad. järjest enam tuleb turule meesterõivaid "kontidele", kasvõi baltmani Slim seeria näiteks. ei pea ennast nüüd mingiks kolliks, olen 1,82 pikk ja kaalun 95 kilo, kuid need riided mulle selga ei lähe. normaalkaal on selline kaal, mille puhul tunned ennast hästi nii füüsiliselt kui vaimselt - vaadates peeglisse oled endaga rahul. (ekstreemsusi siia näite alla ei võtaks)
  8. Jooksmine õhtul.

    Hei, mul on tõsiselt hea meel, et eestis on fitnessiga tipptasemel tegelejate arv tõusnud kordades, sest lugedes postitusi, olen aru saanud, et kogu toitumine ja aeroobse treeningu ning muu treeningu ajad on nii täpselt vaja paika sättida, et olla pidevalt võistlusvormis. Enda keha eest hoolitsemisel tuleb ju ka mõistusega asju võtta ning tunda treeningutest rõõmu ja vahel ka treening vahele jätta, kui midagi pere/sõpradega ette võtta. Kogu protsessi peaks nautima. See ei tähenda muidugi, et rezhiimi, kus näiteks 3 korda nädalas treenid võiks pidevalt ühe trenni vahele jätta, siis peaks ehk sagedust muutma. Jooske hommikul, kui on soovi või jookse õhtul, kasulik on see sulle niikuinii, hommikul tühja kõhuga väidetavalt rohkem rasva põletav.
  9. Suitsust loobumine

    vastuseid oodatakse küll hr Otterilt, aga .. jätsin suitsu maha 2 kuud tagasi. kaalusin 94 kilo. täna olen 95 kilo. Minu treeningute eesmärk on lihasmassi kasv, seega ei saa väita, et see 1 kg kaalulisa on tulnud suitsetamisest loobumise tõttu. näjatunne tekib vahepeal küll suur, kuid tarbi söögikordade vahel palju vett, võtab ajutiselt nälja ära ja pead kuni järgmise planeeritud toidukorrani vastu. Kõht kinni ei läinud, enesetunne paranes jõudsasti, vererõhk alanes märgatavalt peale kuud ning aeroobsed harjutused ei tõmmanud enam hinge kinni nii vara umbes peale kome nädalat.
  10. Hei. Eile õhtul foorumis kolades leidsin väga palju sarnaseid küsimusi aina uutelt ja uutelt kasutajatelt. Näiteks: läksin just trenni, appi,mida teha, ei jõua/oska midagi teha ja mis pulbrit sisse süüa, et jõudu oleks palju. Teiseks, olen kõva trennitüüp ja teen nagu hobune trenni, aga kõhulihased ei tule välja, mis treeningut ma neile pean tegema. Või, söön jube vähe aga ikka ei taha rasv kaduda. Või siis naisterahvad, kes tahavad ruttu saledaks saada ennast näljutades. Minu küsimus seisneb selles, et kas teie arvates tekivad need küsimused järgnevatest põhjustest: a) inimesed ei viitsi foorumis otsingut teha, ei oska lehel asuvat otsingut kasutada või c) arvatakse, et küsija kui uue inimese küsimus on niivõrd unikaalne, et peabki küsima, mitte proovima ise vastust leida.
  11. pikk pidu!

    nagu öeldud, ära põe. koolilõppu tuleb ette vaid kord elus ja kui see tähendab neljapäevast trippi alkotarbimisega, millest sa ilma ei taha jääda, siis teegi seda.
  12. äkki mõned mehed lihsalt ei allu provokatsioonidele ja ei virise ega vingu. aga mis meist meestest ikka tahta, meil pidavat ju puberteet 6 kuud peale surma lõppema
  13. lihaskasv ja toidulisandid

    siin foorumis on alates eelmise aasta oktoobrist olnud ja suutnud 151 postitust teha. Selle ajaga vist saab päris mitu küsimust selgeks. Ka selle, kuidas kreatiini ksutada. Sind huvitab trennivaba päeva kreatiini võtmine - võtad siis doosid hommikul ja õhtul näiteks. trennieelne ja -järgne aeg hea selleprast, et varustad ennast õigetel aegadel koormuse suhtes.
  14. Kas keegi teist on mõelnud vigastuse puhul ka puhkusele? Anda vähemasti vigastatud kohale nädalaks/kaheks puhkust? Kas see mõni gramm lihast, mis selle ajal kaotad ning vahest töökaalu kadu 10% (kui sedagi) ulatuses peale puhust kaalub üles vigastuse krooniliseks muutumise? I don`t think so! Esimene, mida vigastuse puhul tuleb teha, on tagada vigastusele rahulik tervenemine ja fikseeritud asend, et hullemaks minna ei saaks. teine, mine käi traumapunktist või arstilt läbi, et olla kindel, et pole midagi hullu lahti. Muidugi, noorena tundud endale terminaatorina, kellele mingigi valu ei loe... smas, saades vanemaks võib mitte välja ravitud/valesti ravitud vigastus üldse takistada treenimist vastavale piirkonnale.
  15. toidulisandid mis aitaks

    vahest oleks trennivabast nädalast abi? Samuti külastusest spordiarsti juurde? siit foorumeid: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=11950 http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=10145 http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=4615
  16. Huvitavad tähelepanekud.

    aga kas uuringuid tauriini negatiivse mõju kohta ka võiks otsida? lugesin hijlaaegu ühest välismaisest ajakirjast (musclemag vist oli), et tauriini sissevõtmine võib suurendada trombiohtu. Ise jäin kunagi 3 batteryt päevas ja siiamaani olen elus.
  17. Kõhulihased

    vahest horisontaalsel pingil jalgade üle pea tõsted? või siis natuke tugevamatele negatiivse kaldega pingil jalgade üle pea tõsted. Vaid jalgade tõstetest kuni puusani jääb väheks, et kõhulihaste alumine oisa tööle hakkaks korralikult.
  18. söögiisu kasv

    teema siis selles, et otsustasin pahest loobuda. olen hetkel juba "vastu pidanud" 2 nädalat, kuigi ega hõisata pole mõtet enne õhtut (ehk siis vähemalt aastat). Mure, mis sellega seoses on tekkinud, on söögiisu ülisuur kasv. Tavapärane toitumine varasemalt koosnes umbes seitsmest einest päevas - kolm neist suuremad; hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ning siis neli kergemat sealhulgas 2 valgujooki koos süsikatega (enne ja peale trenni). Hetkel sama toitumisega on pidevalt tühja kõhu tunne, ka peale just 15 minutit tagasi söödud kahte muna, 100g kala, kahte lõiku leiba ja klaasi piima. Kas keegi siin foorumis sõnavõtjatest on ka kunagi "patune" olnud ning sellest siis loobunud ja täheldanud samu ilminguid. Ning mida ta siis ette võttis, et sellest üle saada. kui veel 3 nädalat tagsi ei olnud töökaaslaste laual olevad kommid üldse ahvatlevad, siis hetkel läheks hea meelega poodi kommi järele. Ise olen hetkel võtnud nn kõhutäitjaks vee, mida tarbin umbes kaks klaasi tunnis.
  19. söögiisu kasv

    Hei, annaks näuandjatele väheke tagasisidet. Nüüdseks umbes 2 kuud vastu pidanud. Kaalukasvu pole vähemasti rasva arvelt tulnud (peeglitest). Vee joomine toidukordade vahel aitas vöga hösti näljatundest ple saada. Samyti süsikate vähendamine ja valkude/rasvade osa suurendamine toitudes. Lisaks hommikusppgi muutmine vähem spsivesikuid sisaldavaks ja valgurikkamaks. Tänud neile, kes abiks olid nõuga ja mõttejõud tüesti on see, mis paneb enamiku asju liikuma.
  20. 2 Küsimust harjutuste kohta.

    seda teist varianti (liikumine harjutuselt harjutuele) nimetatakse ringtreeninguks, kui ma õigesti mäletan ja siit siis link selle kohta: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3918
  21. Hommikusest toidust

  22. rinnalihased

    ehk on tulevikuks abi? näiteks teiste rannalihaste kiire kasvu saavutamiseks abi otsimisel
  23. rinnalihased

    Hei, lehel on olemas selline koht, kus on olemas nupp otsi. kui kirjutad sisse oma küsimuse - näiteks rinnalihas ja vajutad nuppu otsi, saad vastuseks sellised tulemused: artikleid lihaste kasvu kohta sh rinnalihas 57, foorumi teemasid, kus seest on läbi jooksnud kas sõna rind või rinnalihas umbes 620 tk. näitab viimast 100. teiseks, lihase kasvuks on vaja kolme komponenti, milledeks on trenn, toitumine ja taastumisaeg. parimad harjutused on baasharjutused nagu kangiga rinnalt surumine, hantlite rinnalt surumine ja lendamine - neid siis võib teha nii pea üles kaldpingil, pea alla kaldpingil kui ka horisontaalpingil.
  24. harjutus

    muuda harjutusi, nende järjestust vmt. Võiksid proovida ka sellist trenni, et võtad näiteks altplokil ette 8 minutise (jah, lugesiud õigesti) trenni ühe harjutusega ja hakkad pihta raskusega, milega suudad 10 kordust teha, siis 20 sek puhkust ja uuesti. Kui enam selle raskusega 10 üles ei lähe, siis vähendad raskust. peaks korralikult läbi põletama lihase ning järgnevaks päevaks valusaks saama. aga parim variant siiski on teiste harjutuste tegemine, kui tavaliselt oled teinud. Eile triitsepsi puhul tegin ja üle kahe kuu on nüüd lihas täna valus. Sama ka biitsal, millel võtsin sellest nädalast kasutusele teised harjutused. üleeile oli päris hull olla.
  25. lahedaid kalkulaatoried

    Tere, siin olemas kalkulaator umbkaudse kalorite kulutamise kohta treeningul: http://www.kasulik.ee/calc/tervis-ja-toit/...uluarvutaja.php ja samuti ka BAV arvuti, kus erinevalt Fitness lehest saab määrata ka füüsilise aktiivsuse (koormuseta BAV tulemus võrdub samaga, mis fitness lehel): http://www.kasulik.ee/calc/tervis-ja-toit/...ainevahetus.php Sealt leiab ka teisi linke juba, näiteks eeldatava eluea arvutamiseks jmt. Lahedat testimist.
×