Jump to content

krut949

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik krut949 postitused

  1. treenija 10 käsku

    Mina olen Spordiklubi, sinu issand. Sul ei tohi olla muid klubisid minu kõrval. Sina ei tohi Treeneri nime ilmaasjata suhu võtta. Sina pead trennivaba päeava pidama. Sina pead austama oma Spordiklubi ja personaaltreenerit. Sina ei tohi Spordiklubist loobuda. Sina ei tohi Spordiklubi petta. Sina ei tohi varastada. Sina ei tohi anda valetunnistust oma trennikaaslase vastu. Sina ei tohi himustada oma trennikaaslase treeningvarustust. Sina ei tohi himustada oma treeningkaaslase valgujooki, vitamiine, toitumiskava, trennikava ega midagi muud, mis on tema oma. tuli lihtsalt selline patune mõte. kui keegi leiab, et need 10 käsku võiks teisiti kõlada, siis andku aga teada.
  2. treenija 10 käsku

    imelikud punktid jah. lihtsalt oli päev, mil hommikul postkastist sain "jumalasulaste" reklaami - jumal päästab Sind oma evangeeliumiga. õhtul rocca parklas kojamehe vahelt teiste "jumalasulaste" reklaambukleti - jeesusel on plaan sinu päästmiseks, oled patune. Kuna enese treenijad tunduvad ka osaliselt nn "usuhullud" olevat, siis tekkiski patune mõte 10 käsku peaaegu copy pastena katekismusest maha kirjutada. 8. punkt võib interpreteerida ka sedasi, et valetad kaaslase kohta, et ta ei võta isegi valgujooki, aga areneb, mis mühin. 4. punkti parandus oli päris hea, haakub teemaga "jõusali tolad", kus ikka väga käib närvidele raskuste ja hantlite mitte tagasi panek osade inimeste poolt.
  3. Vajan kiirelt nõu...

    oleneb sellest, kui kiiresti kavatsed sõita... kui füüsiline vorm ja toitumine korras, siis ei juhtu normaalse tempoga tehes midagi.
  4. Hommikune omlett

    Minu omlett. eile proovisin. 8 muna, klaas piima, 250 g shampinjone, 200g singilõikeid, 100 g väherasvast juustu. kuidas tegin, praadisin singitükid ja shampinjonid. lõin köögikombaini munad ja piima ning vahustasin segu. lisasin enne vahustamist ka maitseained. valasin kõrgeservalisele pannile ning segasin singitükkide ja shmpinjonide seguga. jätsin kaane alla küpsema. küpsemise ajal riivisin juustu ning kui omlett valims, katsin selle juustuga. väga hea ja maitsev hommikusöök. toidukord oli muidugi kahele inimesele.
  5. Jõusaali tolad...

    Tüübid, kes 5 kuud järjest kasutavad rinnalt surumiseks 60 kg kangi tehes 2 seeriat 12 kordusega. ei mingit pingutamist, et tekitada arengut...
  6. Kaalu kõikumine

    mida suurem on enda kaal, seda suurem on kõikumine. Minul on päeva lõikes umbes 3-4 kilo täiesti OK. hommikul 3-4 kilokergem kui õhtul. ja siis ka vastupidi.
  7. Tervist. Läbisin eile koormustesti ning tulemuseks oli pealkirjas toodud tulemus. Pulss oli maksimaalses faasis vaid 120 lööki minutis, mis on mul tavaliselt aeroobsel treeningul "soojenduskoormus". Minu küsimus on aga selles, et mida võiksin/peaksin ette võtma, et antud näitajaid parandada(ehk siis seda, et ei oleks hüpertroofilist reaktsiooni)? Suurendama aeroobse treeningu osakaalu?
  8. Hei, ega ei saa küll. Selles suhtes on mind juba kolmandat korda uuritud ja puuritud. Ainus, mida tehakse, on tagajärgede likvideerimine ehk siis paari kuu pikkune ravimikuur. Mis aga aitaks teistpidi, kas toitumise muutmine (huvitav, mida peaks muutma tavapärases normaalses kulturisti toitumises), kas eluviiside muutmine (suitsetamise mahajätmine tehtud, proovin iga öö 8h magada, alkoholi tarbin võib-olla 1x kuus ja ka siis paar klaasi veini), treeningute muutmine? vähendada jõusaali osa ja suurendada aeroobset osa?
  9. Trenn ja kehakaal!

    Usun, et keegi ülalkirjutajatest pole Ott Kiivikas... ja veel vaidlema kukkuda. kui eesmärk on cm vähendada ja see on toimunud, siis mis sa sinna kaalu peale ikka ronid. ja ära unusta õiget toitumist. loe ka seda artiklit: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4631
  10. Miks tatra peaks ära jätma? hommikul söö putru ja mune sealhulgas justnimelt tatraputru või tatrahelbeputru, teeb kõhu korralikult täis ning seedub pikemalt (aeglaselt seeduv süsivesik) vahepalaks näiteks kodujuust ja tuunikala. ning kui tahad tulemusi, siis soovitan soojalt minna varem magama, kui pead 6 tõusma. 5 tundi uneaega on liialt vähe. peaksd sihtima sinna 8 tunni kanti.
  11. Armastus, silmapilgust 1. 2. 3.?

    ja on ka vastastikune kokkulepe, et aeg-ajalt juhtub mõlemil poolel väheke teise restorani toidu maitsmist. kui teine toit liiga maitsev on ja oma tavapärast enam ei soovi, siis tuleb rahulikult vastavalt algsele kokkuleppele sõbralikult lahku minna.
  12. Probleemi toitmuskava mõistmisega

    et saada kaseiinivalku, siis seda saaksid siit (vabandan Hr. Kiivikas) http://www.sportlab.ee/product_info.php?cP...products_id=527 . MF toitumiskavas väljatoodud 1 annus kas üht või teist valku võrdub vastava valgupreparaadi üht annust, kui pole märgitud teisiti. Samuti väidetavalt on 1 annus umbes 30g üht või teist valku.
  13. rasvaprotsent?

    ?? kui tahad eriti tõpset varianti, siis peaksid laskma med laboris vees ligunedes oma rasvaprotsenti mõõta. see olevat täpseim variant. samas, mida see sulle annab? kas peegel ja indkaator, kas % langeb või tõuseb pole mitte peamine?
  14. BRUTAL FX

    Ei ole spetsialist, kuid eile proovisin ära. õnneks olen suur kohvitarbija, seega kofeiin "killerpauku" ei pannud, aga... 1) tekitas pumba, mis kestis ka 1,5 tundi peale trenni, 2) kuigi olin enne trenni pisut väsinud (vähene magamine), võttis pildi üliselgeks ning andis energiat 3) mõju kestis kuni magamaminekuni - kahjuks ei tahtnud voodis und tulla (tauriin 2g per serving) 4) tekitas tunde nagu oleksin olnud "laksu all". Ehk siis, kes arvab, et ta organism peab sellele paugule vastu, siis üks väga tugev trennieelne vahend.
  15. Haarde tugevus

    tee jõutõmmet ja tunned järgmisel ning ülejärgmisel päeval, kuidas su ksivarred on natuke krampis/valusad. Järgmisel korral on haare tugevam. vaid järjest treenides saad haarde tugevaks, kui hakkad jändama rihmade ja muuga, siis su haare ei paranegi piisavalt (samuti ei arene käsivarred edasi nii hösti kui võiksid)
  16. anaboolsed

    see viib lihtsalt sportlase, kui "tervise etaloni" eeskuju maine ning seetõttu on keelatud ainete nimekirjas. vähemasti nii olen mina aru saanud
  17. alaselja külmetus

    jäta treenimata, kasuta näiteks diclofenaci sisdaldavaid valuvastaseid plaastreid ja paari päevaga läheb üle. Endal selline kogemus trapetsiga kus järjest rohkem krampi kiskusid lihased, kuna keha proovis valutavat kohta kompenseerida teiste lihastega. peale valuvaigistava ravimi manustamist läks ruttu üle.
  18. ehk oskab keegi defineerida mõiste suurem raskus? on see inimese kehakaal kangi raskuseks? on see rohkem/vähem mingi koefitsendi võrra? sooviks infot, sest äkki olen isegi üks neist "nannipunnidest" kes ilma põhjuseta randmetugedega kindaid käes hoiab. randmed iseenesest ei ole veel valutam ka hakanud..
  19. Salastatud info

    hantel võib kogemata käest kukkuda - juhtunud endalgi. Mõned erinevad hääled harjutuste puhul - seda tuleb ka näiteks Otil ette ja kedagi ei häiri. hantlite ja ketaste mitte tagasipanek häirib aga mind ennastki väga. lihtsalt siin on puudu austus teiste vastu, kes peavad soojenduse tegemiseks hakkama raskusi maha võtma, mis ei ole kuigi mugav ja meeldiv - samuti on Spartas Mareki enda poolt (mäletan, kuidas ta silte kleepis) kirje, et peale kasutamist pange raskused samasse kohta tagasi. Kas plokksüsteemil panna raskus kõige kergemale peale harjutuse lõpetamist - pole kunagi teinud ja ei näe ka ise probleemi, kui näiteks kõige raskemal tasemel on, väga lihtne on ju raskust muuta... Higistamise vastu kasutan küll lappi ja puhastuspritsi, kui olen pingi/masina täis higistanud juhuslikult, samas kasutan 90 % juhtudel rätikut enda ja pingi vahel. Lisaks proovin käia sellistel aegadel saalis, kui inimesi on vähe, sest siis on häirijaid vähem. samuti käivad sellel ajal saalis inimesed, kes on tõsisemaks tegutsemiseks seal ning ei tule oma lobaga sind segama. vahel tore 30 sekundit juuttu puhuda, aga osad inimesed jääksidki rääkima.
  20. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

    mnjah, 13-aastasena sellised mured... ei mäleta enam, millal enda pikkuse täis kasvasin, aga 13-aastaselt see kindlasti ei toimunud. Kahjuks pole vana kooliaegset meditsiiniraamatut endal olemas, saaks vaadata, mis mu kaal siis oli, kuid 63 kilo 165 sentimeetri juures pole ülekaal, millest kiiresti lahti peaks saama. kehamassiindekski on 23, mis on normaalne kaal. Seega, kasuta toitumisalaseid nõuandeid, mis sa siit saad ning ära nüüd kaalu pärast küll põe
  21. Minna Pajulahti- Finland Fitness

    ei laida midagi - lihtsalt võtsin ise muutusetee jalge alla ja olen rahul, jätsin suitsetamise maha jne... Tänu minu huvialale on laps hakanud korrektsemalt toituma ja samuti naine. teen neile lihtsalt pidevalt hommikusööki, kas siis munapuder, muu puder, täisterakuklid tuunikalaga jne.. õhtusöögiks brokkolit, riisi rohelisi ube ja parajal määral kurki tomatit ning värskest kana/kala/veise/sealijhast valmistatud valguports. varasemalt sedasi kahjuks polnud, enamik hommikuid vaid lapsele müsli sisse ja oligi kõik, õhtul aga pooltooted kiirelt soojaks ja valmis. seega on minu "kiiksust" tulnud kasu terve pere tervise edendamisele. Laps näuab lausa, et ma ta alati treeningutele kaasa võtaksin, et ta saaks joosta sõuda ja rattaga seal sõita. lisaks käime kõik nädalavahetusel hea ilmaga pargis ja stroomi ranna lähedal metsas jalutamas. samuti sõdame aeg-ajalt kardiga ning käime maal jne. koos tegutsemist on piisavalt, lihtsalt... küsimus ongi selles, et ma söövat liiga palju ja olevat liialt edev.. aga see pole vist antud foorumi teema. igatahes - treeniv naine(kui ta pole steroide sööv mittenaturaal) on väga kena ja ega ta selles võistlusvormis ju rohkem kui 3 kuud aastas ei suudagi tervise kaalutlustel püsida.
  22. Minna Pajulahti- Finland Fitness

    selle kohta peaks ka vastupidi kommenteerima - ega kerge pole naise kõrval, kes ei talu trenniskäimist või kommenteerib, et sinu rinnad on juba suuremad kui minul. Samuti korralikku toitumist 7 korda päevas peab tavainimene toidu raiskamiseks. Raske on. Ja Aktivist, selliste naiste kõrval nagu sina, Kelli ja veel mõned võistlejad siin galeriides, näeb ka mees kordades parem välja (loe, teeb enda kallal tööd, et vastaks enda ootusele).
  23. Seljakava vahetamine

    Tervist härra Kiivikas. Plaanin peale 3 kuulist ühe seljalihaste kava kasutamist minna üle teisele kavale. Sooviksin saada spetsialisti arvamust, kas üldse oleks mõtet peale 3 kuud kava vahetada ja kas uues kavas on õiged harjutused. Praegune kava: lõuatõmbed laia haardega: 3x8-10 ülakeha ette kallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu: 3x6-8 ploki tõmbed õlalaiuse althaardega rinnale: 3x8-12 Ploki tõmbed istudes rinnale: 3x6-10 Selja sirutamine 3x maximumini Uus mõeldud kava: jõutõmme: 3x6-8 lõuatõmbed lai haare: 3x8-10 ploki tõmbed õlalaiuse althaardega rinnale: 3x8-12 ühe käega hantli tõmbed küljele: 3x6-8 ülakeha ette kallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu: 3x6-8 Trapetsit treenin ma õlapäeval ning üleüldist treeningstaazhi on mul natuke üle aasta. Ette tänades.
  24. Majanduskriisi tagajärjed.

    siinkohal nõustun Aile´ga, et kui eelmises ütluses rääkisin kokkuheoiust, siis lisaks sellele olen hakanud valima/otsima vaid eesti tootjate kaupu näiteks rannarootsi (liha imporditud leedust)kanafilee asemel tallegi kanafileed.
  25. Seljakava vahetamine

    Tänud, eile proovisin siis uue kava järgi, kuigi ei olnd vastust saanud. täna on tunda, et lihased on saanud koormust teistmoodi ning "valutavad" teistest kohtadest.
×