Jump to content

krut949

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik krut949 postitused

  1. kõiki asju välja arvatud alkohol ja suits võib lapsele vähehaaval maitsta anda. ostan lapsele kord paari kuu jooksul krõpse, nn maailmavaate survel olen teinud temaga kokkuleppe, et kord kvartalis käime ka macist läbi. sellega tegin temaga kahel õhtul järjest väikse katse.nimelt lasin tal süüa macis nii palju kui ta soovis (kogus oli üüratu, mille me kahe peale ära sõime) ning küsisin, kas sai kä täis, poole tunni pärast küsisin uuesti ja kõht oli tühi juba. järgmisel õhtul tegin ise koduse tasakaalustatud toidu ning küsisin, kas sai kõhu täis, küsisin ka 2 tunni pärast ja kõht polnud veel tühjaks läinud (tervislikud rasvad, veiseliha, aeglased süsikad). siis istusime maha ja arvutasime kokku, palju ta eelmisel õhtul energiat sai ja palju sellel õhtul, lihtsas lapsekeeles. ja tulemuseks see, et kutt enam ei küsi maci, kuna sealne toit annab liigselt kaloreid, aga kõhu jätab tühjaks. te ei kujuta ette, kuivõrd palju võib ära teha lihtsa ja loogilise selgitustööga väikesele inimesele. Taskuraha eest ostab ta jah aeg ajalt kommi ja muud meelehead, kudi seda vähesel määral. egas see eelkommenteerijat tsiteerides, vati sees hoidmine normaalset inimest ei kasvata. laps peab saama oma tahtmised, kuid seda piiratult. Kohvi saab ta ka, kuid pool on piima joogis. seega, väikses koguses valgujookide andmine maitseks pole lapsele mingi kahju, pigem rahustab ta maha selles suhtes, et enam ei küsi tihtipeale. edu ja kui laps soovib teha trenni nagu tema vanemad ees, siis miks takistada, saab õiged eluviisid selgeks, kui ei hakka talt liialt nõudma ja trenni vastumeelseks tegema.
  2. hei, Bonsunal 100% õigus. Halba valgujoogi maitsta andmises pole midagi. ka minu poeg 8. aastat tahab teha seda, mida issi eest teeb/sööb/joob. ja seda nii trennis kui ka trennijärgses taastumises. eks aeg ajalt saab talle näiteks väikese proteiinibatooni ostetud, kuid seda saab harva. täisväärtuslikust toitumisest niipalju, et alles eile imestasin lapse üle - taldrikult kadusid esmaöt aututatud juurviljad ja alles siis hakati kanaliha sööma?! siin vist ka vanemate eeskuju.
  3. Günekomastia

    paraku on näha, et ennemini küsitakse foorumist ja siis minnakse arsti juurde. seda nii liigesevaevuste kui ka muude probleemide korral,akne, naharebendid, lihasvalud...
  4. Kas Eestis Niatsiini müüakse?

    http://www.lmgtfy.com/?q=niatsiin
  5. Günekomastia

    kas sa sellele ainult suudatki mõelda? kas sa ei arva, et teha haigusliku nähtuse kohta üldistus - tarbib steroide - on ülekohtu tegemine haiguse all kannatajatele? seega palun mõtle edaspidi, kas sa teiste inimeste tundeid ei riiva. Vaevalt steroiditarbija selle teema üldse algatanud oleks.
  6. Rind mitu korda nädalas peaks treenima?

    on kindlad lihasgrupid, mis minul jällegi peale igat trenni valusad on - need on rind, jalad, triitseps, vahel ka trapets, seega on asi vast individuaalne. aga jah, alati ei peagi lihas järgmisel/ülejärgmisel päeval valus olema.
  7. Minu kava

    "Endal muidu plaanis pole saada eriliseks atleediks, lihtsalt veidike lihastes võiks olla küll" oli tema soov. Sedasi liigutades nagu ta saab teha, on võib olla tema eesmärgile parim? kas kasvavat organismi suurte raskuste/koormustega ilma treeneri järelvalveta üldse koormata tohiks? arvan, et mitte.
  8. Parim toidulisand

    ise hakkasin kasutama enne trenni brutal fx´i. tegin seda kaalulangetamise perioodil ning sõin vähe süsivesikuid. antud toode aitas säilitada eelnevaid töökaalusid.
  9. jep, aga see juba loetud esimene asi, mida teen, kui kauplusesse jõuab uus ajakiri, on see, et ostan ära.
  10. aga kuskohast leida rohkem detailset infot. kas mingi kodukas ka tuleb, kust saaks jälgida tihedamini tegemisi? numbris oli suhteliselt lakoonilised lood nendest inimestest.
  11. kaalust alla ja keha trimmi!

    hei, äkki kasutad tööriiistade alt BAV (baasainevahetuse) arvutit ning lööd kokku palju sa sellest vähem kaloreid tarbid. seal võib kaalu mittelangemise probleem olla . ja näiteks kõhunahk ei proogigi sul enam tagasi sünnituseelsesse vormi minna - oma kallis naisuke on kahjuks olukorras, kus ka ilusasti treenimine ja söömine ei aita kõhunahka enam pingule. igasugune füüsiline teevus on aga tervitatav, seega vali, mis sulle endale kõige rohkem meeldib (mida sa viitsid järjest teha kaua ja kaua) ning anna aga tuld.
  12. Vana vorm tagasi...

    sul on õigus, edaspidi hakkan lennukis vahekäigus kätekõverdusi tegema, turvaväravate küljes lennujaamas lõuatõmbeid jne... hotellis pole uksepiitasid ka krt ja paljudes hotellides pole saali. Samamoodi hakkan siis võõras linnas inimesi tülitama oma kükkide ja hüpetega.. Kui ikka tuleb reisiperiood ette, kus elad hotell, takso, kohtumine, hotell takso lennujaam marsruudil paar nädalat, siis ainus millele aega leiad, on söömine... kui hotellis kahjuks saali pole.
  13. Vana vorm tagasi...

    pooleteiseaastase pausi järel sain samasse vormi tagasi 4 kuuga. Keha mäletab, mida ta tegema peab . igatahes juba 2 nädalane periood trennita paneb mul hetkel olevale vormile korraliku põõna.
  14. Huvitav uuring

    ja eile tegin ma peedist pesumasinale trumli
  15. Kehatüübid, huvitav test.

    2. mesomorph
  16. Kava

    sirvi ka Muscle&Fitness ajakirja, seal oli mingis numbris üx koduse treeningu kava koos kangiga ja olid joonised/pildid harjutustest juures.
  17. Sinu tulemused?

    rind - lai haare põrgatamata 6 korda 100 kg Kükk - sügav kükk 6 korda 110 kg jõutõmme - klassikaline 6 korda 120 kg
  18. Nii need müüdid tekivad

    tean, mida Sa riidepoes tunned. sama jama ka meestel. see mis õlast ja rinnast läheb ülakehal, sinna on kõhule vaja suurt patja alla. See, mis vöökohast paras püks - no ei lähe jalga. ka meesmodellid on parajad kondikubud enamus ja eks maailm vaiskelt sinna poole liigub, et vaid väljanähtavate sootunnusteta kõrendid ruulivad moes ja varsti pole vahet, kas ostad mehele või naisele riideid - ükskõik kumma võid selga panna ja klapib. kes krt neid vöökohata ja normaalse (nagu sinul Aktivist) kehaehitusega tibinaid ikka tahab. proportsiooni ju pole ja see annab mehe ajule teada, et pole mõtet - sigimiseks kõlbmatu.
  19. Ei käi. Ei jää saali kõrvalt aega ja energiat selleks.
  20. Suvi..

    Hei mehed. Esiteks tundub, et pidu ilma alkot liigselt tarbimata pole pidu paljude jaoks. 1-2 õlut sõpradega üle kahe nädala olen ise võtnud ja keegi ei tunne ennast halvasti. tihtipeale joon õhtusöögi kõrvale maitseks valget või punast veini 8-12 cl ja tunnen ennast ikka hästi. areng pole peatunud ja kõik on normis. esiteks mõistus, kuna ei pea ennast kogu aeg julmalt piirama ja teiseks omad siiski nn sotsiaalset poolt ka. Võiks panna kirja ka oma vanuse kommentaari juurde, kes ütleb, et rihmaks tõmbamine on ainus vahend lõõgastumiseks ja samuti fanaatikud, kes vaid karsklust soovitavad. Elu peab olema tasakaalustatud ja mõtestatud ning olla hullult fanaatiline, vist pole mõtet... Olen 29. aastane, heas vormis, kaalun 93 kilo 183 cm pikkuse juures. õlavarre ümbermõõt on 42 cm, rind 115, talje 85 puus 102, reis 63 ning säär 40cm. Ei leia, et oleksin vormist väljas ülaltoodud "halbade harjumuste" tõttu. Õppige olema tasakaalustatud ning mitte äärmustes. Äärmuslikud oinimesed kahjuks tapsid 11 septembril korraga üle 5000 inimese ....
  21. Halb geneetika massi jaoks ja pulbrid.

    halb geneetika tähendab tavaliselt kahte asja. esiteks, treeningkava pole õigesti üles ehitatud (kas liiga suur või liiga väike koormus ja taastumisele aeg väike) või siis teine on liiga vähe sööki. näituseks, ise tegutsen praegu selle nimel, et massi juurde saada. olen 92 kilo, aga tahan saada 100 kilo peale. toidusedeli olen koostanud selliselt, et saaksin eesmärk massi jaoks ettenähtud kalorite koguse treeningpäeval kätte ehk siis umbes 4000 kcal, ning puhkepäeval saaksin kätte 3400 kilokalorit, kuna umbes 600 kcal kulutan ma keskmiselt igas treeningus. kirp 2 soovitus võtta seriuos massi on oma täetera sees. ehk siis paned korraliku koguse valke ja sSÜSIKAID iga päev. küll siis mass ka tuleb.
  22. Siis tuleb see aeg võtta. tahan massi ja tahan seda ja teist käib pidevalt foorumis läbi, aga tööd ja vaeva ning enda elustiili muutust selle jaosk ette võtta ei viitsita. aega ei tule kunagi juurde, aega võetakse vastavalt eesmärkidele. ju siis pole eesmärk piisavalt tähtis, et selleks vaeva näha ja muuta oma harjumusi. 95% juhtudest saab teha 10 min pausi, et süüa kahe toidukorra vahel. ning otsi veel internetist, et saada kava, kui palju peaks sööma. ja kui palju mida tarbida. juhised - umbes 2 g valku kg kehakaalu kohta päevas. trennipäeval umbes (olenevalt isikust muidugi) 30-38 kcal energiat kg kohta. valgust tulenev energiakogus peaks jääma sinna 30-35% kanti järgmine 30% rasvad ja ülejäänu siis süsikad. R Otteril on kindlasti rohkem mõtteid ja vahest ka mulle vasturääkivaid (ja täenäoliselt õiged). 1g valku ja 1g süsikaid anavad mõlemad umbes 4 kcal energiat, 1 g rasva 9 kcal, et saaksid täpsemalt toidulauda planeerida. Otsi netist ja fitness foorumist indrek otsuse PDF failina olevat kulturismi õpikut. Sealt saad toitumise kohta lugeda ka päris palju.
  23. Kumb surub rohkem

    jääks õige viisaka väljendusviisi juurde, eks
  24. Sõjaväeline treening

    pääsete lugema teemat delfi naistekast: http://naistekas.delfi.ee/tervis/trenn/art...php?id=24298861 , kuid tundub, et oleks sobilik ka mehepoegadele.
  25. Sõjaväeline treening

    Tere veelkord. Käesolev teema annab tõestust selle kohta, et inimesed on ikka väga pealiskaudsed.... keegi ei rääkinud lingist avanenud artiklis praegusest sõjaväest ja selle propageerimisest. tunnistan ausalt, et näiteks mina ei teeks ära normaalsel tasemel seda sõjaväe testi, kuna treening on suunatud lihasmassile, mitte vastupidavusele ja seda jooksu ma vist lihtsalt üle ei elaks, liialt palju kilosid pean kaasa tirima võrreldes pikamaajooksjatega. aga inimesele, kes soovib enesekindlust, on vastava treeningu järgi treenimine suhteliselt OK. ning egas selle treeningu eesmärgiks pole mitte saada tippvormi (muuseas, siin foorumis käies peaks meie kulturismivõistlustele olema ka kvalifikatsioonid juba, sest "tegijaid" niivõrd palju), vaid saada ennast normalsese vormi ja vaimsesse seisundisse, et endaga paremini hakkama saada. Peace veel kord.
×